Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. teraz nic innego jak reszte korków malnac na czarno i bagnet tyż
  2. amaradaar odpowiedział(a) na rajder temat w 1.9TDI
    Nie no, jechaliśmy w czwórkę z teściami - rzadko powyżej 100 - ale wynik i tak dla mnie nie do osiągnięcia - udało mi się zejść max do 5,2 Wieter w plecy i żagiel na dachu
  3. amaradaar odpowiedział(a) na rajder temat w 1.9TDI
    to nie samolot nie poleci
  4. amaradaar odpowiedział(a) na rajder temat w 1.9TDI
    6,9 w mieście?! To też już trochę o PSJ zakrawa, mi pali tak średnio 8 hehe całe życie silnika do odcięcia U mnie w mieście spala mi 7 litrów na trasie 6 więc można spokojnie jeździć i nie mam lekkiej nogi więc ja nie wiem jak ty 8 robisz sprawdź wtryski czy nie przelewają
  5. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    320 z 3.0 Tdi tak naprawdę znaczenie już tu żadne teraz tylko od kogo nowe tarcze weźmiesz i klocki jakie
  6. amaradaar odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    no dobra opowiada jak to zrobił na podnosnikach szyb.. czy tak jak z seata forum....
  7. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    widzę w końcu wróciłeś
  8. można spokojnie sporo taniej ale trza poszukać
  9. to jeszcze adapter i jesli nie masz szybra ale jak dobrze pamiętam masz (to jedna kostka 17pin) tak zgodnie z manualem Bartka wiec tak na spokojnie na pierwszy dzień zderzak w dół, nowa wiązka, nadkole w dół, adapterek i jesteśmy w kabinie.. jakieś 3 godzinki z pełnym luzem. potem zdejmujemy plastik słupka przód, nowa wiązka, przepięcie pinów lampki makijażu, zapięcie kostek na dole do kupy i założenie plastików też jakieś 3-4 godzinki na relaksie.. ja robiłem dwa dni.. najpierw zewnętrzne potem wewnętrzne no i czekałem 2 dni na zderzak bo przy okazji dałem do nowego la-kierownika żeby było na cacy
  10. hehehe masakrator a dziękuje dziękuję historia z tych jednych.... once upon a time... niestety zestaw naprawczy nie dał rady no i trza pomyśleć nad czymś innym więc dzięki tematowi Bartka na pokład wpada... ---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ----------
  11. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no prawie prawie
  12. amaradaar odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    teee jak są łori fele to dziury niestraszne
  13. amaradaar odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    no wieszszszszsz
  14. amaradaar odpowiedział(a) na Edyta temat w Audi A4/S4 B6
    hehe a co to na zime stalówy będą bleeehh
  15. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zaden chinol nie jest dobry ale ja się pytam co to za producent....
  16. Krzysiek ja cie na spota do CB toć nie po drodze mi ja najbliżej przez Sępólno mam no już tyle dla kolegi byś się poświęciła
  17. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Opony Sava Eskimo S3+, 195/65/15 dobre te opony? to chinol jest...
  18. hehe no wpadły przymierzałem ze tysiąc razy czy warto czy nie dla potomnych, od razu kupujcie S4 bo później z s-line jest dylemat
  19. albo go w domu nie lubią (żart) a tak poważnie to fura ale nie wiem dlaczego jej na spotach nie widać no i się wydało no bo byś mnie zabrała na spota to nie chcesz ---------- Post dopisany at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany at 08:32 ---------- Krzychu zmienił obrazek niemożliwe a tak w ogóle to sie przypominam sie no żesz pisałem ostatnio sms-a to nie odpisałeś ciumfo jedna
  20. Oj tam oj tam sypiam czasem o musze wkoncu przyjechac na spota ale czasu czasu brak jeszcze tyle do wyrezania
  21. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    podpis GENIALNY
  22. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no i zrobiłem Homelink Marcino jest sposób żeby home otwierał brame ale jak zrobię to się pochwalę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.