Treść opublikowana przez amaradaar
-
Automatyczna wentylacja w Audi A4 B6/B7
ustawiasz np predkość na 90 i jak przekroczysz tą prędkość to wyskoczy ci na fisie ograniczenie 90 i zapiszczy raz
-
Automatyczna wentylacja w Audi A4 B6/B7
no rzesz w mordę działa
-
Automatyczna wentylacja w Audi A4 B6/B7
hmmmm o rzesz Tyyyy spindalam do Garażejra
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
oj tam brzydacka no i wpadły aero
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
no ten brown jest okey ale widziałem jeszcze r8 w takim czekoladowym brązie mnie bardziej odpowiada- B6 DIVISION
ja mam z D już ponad rok i tak jak Dominaldo pisze- Przyciemnione szyby a wypadek
nie liczę na litość ale zwykłą normalność, i właśnie dlatego napisałem że mamy taką Polskę jaką mamy... powiem szlagierem sami sobie zgotowaliśmy ten los.. a to że szui dużo na drodze to ja doskonale wiem... tylko wyrażam swoje zdanie na temat takiego podejścia...- zepsuty podłokietnik
wymieńcie zamek kosztuje grosze...- Przyciemnione szyby a wypadek
to oświeć mnie jak nie płacisz za w pełni zalegalizowane zdjęcie z fotoradaru ustawionego w pełni zgodnie z przepisami prawa, w terenie zabudowanym a ty przecinasz 90km na ten przykład.... a od siebie dodam że nawet jeśli ktoś będzie miał blaszane szyby z przodu a wypadek będzie tylko i wyłącznie z mojej winy to będę miał na tyle honoru by wziąć swoją winę na klatę, więc taki kumaty sprawca wypadku jest w moim mniemaniu zwykłą szują bez krzty honoru jeśli mimo że wie iż zdemolował komuś auto z własnej winy, gapoty i bezmyślności a broni się głupimi wymówkami i nie potrafi stanąć z prawdą twarzą w twarz. Bez obrazy chłopaki ale takie moje zdanie.. a warto jest też zawsze postawić się po drugiej stronie barykady, a właśnie przez zatwardziałe patrzenie tylko na siebie mamy w tym kraju co mamy...- Polak kupi, byleby nie przekroczył 200 tys. km
niestety cała prawda, masz duży przebieg to stoi i stoi i stoi zrobisz mały bach i nie ma auta co za żenada, a każdy się śmieje teraz to wszyscy kręcą liczniki ... a potem przychodzi weź mi znajdź jakiś na allegro z 2004 z 150tys przebiegiem za 25k... nosz kur..a- [B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
a takie tam z tego jedno na W..... i do tego Mario mi potrzebny- [ALL B5] Black With Red - na X5
No rzesz kur....de ale furacz :slina: PIEKNA!!!!!! mistrzostwo- [B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
no to się cieszę że się podoba, s-line plus kompletny no i oczywiście powiększony o parę dodatków ekstra teraz jeszcze parę duperelków no i graty z garażu trzeba by zamontować- [B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
hmmm no skoro tak powiadasz- [B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
no niestety b7 ale co poradzić jak b6 jak na lekarstwo raz na rok ale wygląda chyba dobrze ps. folia z lamp poszła wek... sam nie wiem któro było lepsze mała sesyjka- Polak kupi, byleby nie przekroczył 200 tys. km
ale dlaczego bo jak kupisz ze 150km dolatasz 250 to jeszcze pójdzie a jak kupisz z 250 dolatasz do 400 to już nie sprzedaż bo przecież to trup...- B6 DIVISION
a no to trza było papierem ściernym a nie samymi palcami szlifować- B6 DIVISION
podaj numer zawsze wieksze szanse ze znajdziemy szkoda ze nie było pinu nie zmieniali by... i tez łatwy trop by był..- B6 DIVISION
no kur...a pięknie..... co za jeb..ane złodzieje... w ubezpieczeniu miałem rns-e wpisane? masz może fotkę numerów... albo klucz do rns-e był może na rnsiaku napisany?- B6 DIVISION
i nie uwierzyli :grin: powiedz żonie że za 5F były- B6 DIVISION
400zl za dokladke s-line to duzo czy malo? jeżeli nowa i ori to mało, jeżeli używka w bdb stanie to cena średnia okazyjnie chodzą po 250-300pln oryginalna i w idealnym stanie, 400zł już z wysyłką do mnie:whistling: no to nad czym się zastanawia- [B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
Póki co bardzo Polecam jakość filmów nawet jak na zwykłego rnsiaka naprawdę bardzo bardzo wysoka a koszta stosunkowo niskie i robota w miarę prosta i do ogarnięcia, no i od razu kupuje się z adapterem kamery i włala no ale kamerki jeszcze brak no i projekcik zrobiony do końca tak to wyglądało o 20:08 Muszę przyznać, że jest rewelacyjny efekt, nie miałem pojęcia że może być aż tak fajnie- B6 DIVISION
no jakie raczej jakie raczej napewno zabanglaj s-line- [B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
tu masz graty do tv a dekodery i inne bajery na pw http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/opcja-tv-in-rns-e-=-multimedia-odtwarzanie-filmow-tv-cyfrowa-carpc-234347/ - B6 DIVISION