Treść opublikowana przez amaradaar
-
B6 DIVISION
Biedna rodzina Borsuka
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
łoooo kutwa.. no to nic tylko współczuć.. ale trzeba znaleźć jakąś dobrą stronę tego wydarzenia.. możesz zrobić nowe mody np zderzak s4 ale szczerze to wpołczuje... :facepalm: ja ostatnio ledwo ledwo wyhamowałem przed sarna....
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
a dziękuję bardzo choć jest tu jednak sporo dużo lepszych furaczy poszło pw co i jak a jakby co znam kogoś kto Ci ogarnie to, prawda Dominium Wladi zapodałe filma Ci powiem że nie sądziłem że będzie aż tak bardzo miło i fajnie
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
a no mam zestaw unlocker tv, kamera, tuner i wszystko co tylko się dało plus antena jeszcze nie wiem właśnie zgrywam na pen drive-a film zobaczymy
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
tak jest
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
aaa dziękuję no to dalej dalej bo efekt jak najbardziej daje radę jutro jak pozwoli pogoda to zrobię parę fotek no i cóż tu wiele pisać
-
Moje nowe autko
no i co koledze humor psujesz ja się dowiedziałem po roku że to podgrzewanie to nie do końca podgrzewanie a i tak byłem załamany a ty mu zaraz po kupnie tak nooo ale tak jak Endrju mówi to jest tylko nadmuch, no chyba że faktycznie masz rakietę ale raczej nie
-
Moje nowe autko
w zasadzie oleju to nie musiałbyś wymieniać bo będziesz często dolewał nowy, taka bolączka tego silnika no trochu do zrobienia masz, ale jak ogarniesz będzie git, porada pierwsza zrób na dzień dobry pakiet zewnętrzny s-line
-
B6 DIVISION
china is my life
-
B6 DIVISION
łooooo toto to to tooo
-
Felga marzeń do B5 ?
tyylko że w czarnym macie
-
Felga marzeń do B5 ?
na tapczanie siedzi leń..... Felgi audi - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Radio włączane... oknem
hmmm było ale jednak wróciło.. coś musi być na kablach.. może jednak MK szfankuje coś, zerknij pod fotel kierowcy zobacz czy nie zalany... ??
-
Radio włączane... oknem
uuuuu... a wygrzebałeś chociaż z auta to radio?? może na kostkach coś nie teges.. sprawdź kable między drzwiami i belką, ale ogólnie dość interesujący przypadek... chyba żeby MK jakoś się w to mieszał
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
ehhh no niestety recaro mają jedną wadę mało kogo na nie stać bo do tanich to one raczej nie należą
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
no poka poka ale w nocy z kalkulatora to ja se mogiem co najwyżej przez nogiem
-
[B6 AVF]Projekt Black S Thunder Line
nawet bardziej niż szkoda bo bym przy okazji wyrwał jeszcze parę gratów ale co się odwlecze to nie uciecze może na ogólnopolskim ostatni mochikanin no i jest ostatnia rzecz której brakło do s-line plus
-
B6 DIVISION
:shock3: okropne:facepalm: NIe wiem co brzydsze. Te audi czy ta pani po prawej....:grin: dla mnie wszystko Kobieta nie może oceniać kobiety z wiadomych przyczyn
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
no popaczcie ludziska jak w dupke za twardo nooo już musiał sobie kocyk zapodać
-
A4 B6 Avant 2.5 v6 TDI Q 180KM 1BE Nowe Dokładki w Kolor i końcówki 90m
Cie parasol otwierana klapa na sprężynach?? elektryczne lędźwie to nie masażer bezawaryjności
-
B6 DIVISION
najgorsze jest jak przyjeżdża jakiś mały włącznik i się pyta ile no stówę a za chwile przylatują fotele i też kosztowały stówkę
-
B6 DIVISION
hehe a to ciekawe, nasze Kobiety chyba siedzą na tym samym forum szfaczka.pl i ustalają wspólną wersję
-
Cześć.Uszkodzono auto na parkingu.Brak sprawcy.
4,5 dni
-
B6 DIVISION
Nuuu baa bezrobotny nie musi podatków płacić więc na furkę się odłożyło