Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

amaradaar

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez amaradaar

  1. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Biedna rodzina Borsuka
  2. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    oo totototoooo
  3. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    łoooo kutwa.. no to nic tylko współczuć.. ale trzeba znaleźć jakąś dobrą stronę tego wydarzenia.. możesz zrobić nowe mody np zderzak s4 ale szczerze to wpołczuje... :facepalm: ja ostatnio ledwo ledwo wyhamowałem przed sarna....
  4. a dziękuję bardzo choć jest tu jednak sporo dużo lepszych furaczy poszło pw co i jak a jakby co znam kogoś kto Ci ogarnie to, prawda Dominium Wladi zapodałe filma Ci powiem że nie sądziłem że będzie aż tak bardzo miło i fajnie
  5. a no mam zestaw unlocker tv, kamera, tuner i wszystko co tylko się dało plus antena jeszcze nie wiem właśnie zgrywam na pen drive-a film zobaczymy
  6. aaa dziękuję no to dalej dalej bo efekt jak najbardziej daje radę jutro jak pozwoli pogoda to zrobię parę fotek no i cóż tu wiele pisać
  7. amaradaar odpowiedział(a) na rybus85 temat w Audi A4/S4 B6
    no i co koledze humor psujesz ja się dowiedziałem po roku że to podgrzewanie to nie do końca podgrzewanie a i tak byłem załamany a ty mu zaraz po kupnie tak nooo ale tak jak Endrju mówi to jest tylko nadmuch, no chyba że faktycznie masz rakietę ale raczej nie
  8. amaradaar odpowiedział(a) na rybus85 temat w Audi A4/S4 B6
    w zasadzie oleju to nie musiałbyś wymieniać bo będziesz często dolewał nowy, taka bolączka tego silnika no trochu do zrobienia masz, ale jak ogarniesz będzie git, porada pierwsza zrób na dzień dobry pakiet zewnętrzny s-line
  9. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    china is my life
  10. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    łooooo toto to to tooo
  11. tyylko że w czarnym macie
  12. na tapczanie siedzi leń..... Felgi audi - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  13. hmmm było ale jednak wróciło.. coś musi być na kablach.. może jednak MK szfankuje coś, zerknij pod fotel kierowcy zobacz czy nie zalany... ??
  14. uuuuu... a wygrzebałeś chociaż z auta to radio?? może na kostkach coś nie teges.. sprawdź kable między drzwiami i belką, ale ogólnie dość interesujący przypadek... chyba żeby MK jakoś się w to mieszał
  15. ehhh no niestety recaro mają jedną wadę mało kogo na nie stać bo do tanich to one raczej nie należą
  16. no poka poka ale w nocy z kalkulatora to ja se mogiem co najwyżej przez nogiem
  17. nawet bardziej niż szkoda bo bym przy okazji wyrwał jeszcze parę gratów ale co się odwlecze to nie uciecze może na ogólnopolskim ostatni mochikanin no i jest ostatnia rzecz której brakło do s-line plus
  18. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :shock3: okropne:facepalm: NIe wiem co brzydsze. Te audi czy ta pani po prawej....:grin: dla mnie wszystko Kobieta nie może oceniać kobiety z wiadomych przyczyn
  19. no popaczcie ludziska jak w dupke za twardo nooo już musiał sobie kocyk zapodać
  20. Cie parasol otwierana klapa na sprężynach?? elektryczne lędźwie to nie masażer bezawaryjności
  21. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    najgorsze jest jak przyjeżdża jakiś mały włącznik i się pyta ile no stówę a za chwile przylatują fotele i też kosztowały stówkę
  22. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    hehe a to ciekawe, nasze Kobiety chyba siedzą na tym samym forum szfaczka.pl i ustalają wspólną wersję
  23. amaradaar odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nuuu baa bezrobotny nie musi podatków płacić więc na furkę się odłożyło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.