Treść opublikowana przez kuba.goller
-
Montaz Podgrzewanych zewnetrznych lusterek A4 B6 B7
Ja gdzieś na forum czytałem, że lusterka grzeją od jakiejś tam temperatury powietrza. U mnie też tak było, że założyłem grzane wkłady i nic, a potem podczas chłodniejszych dni zadziałały, nie wiem dokładnie jaka jest zasada...
-
VFIZ on Audi B6/B7
To kiedy następne sztuki i kiedy np ja mogę się spodziewać przydziału?
-
VFIZ on Audi B6/B7
To kto dokładnie dostanie, bo jedni zapisywali się na PW inni na forum, może powstanie jedna lista i terminy o niej?
-
[B7 BLB] Koło dwumasowe
Kolego ArkadiuS , jaki koszt sprzęgła do BRE i koła zamachowego (oby nie był do wymiany)? Parę razy mi się uślizgnęło więc chyba nadchodzi ten moment...
-
Gałka zmiany biegów s-line beż
Jesteś pewnien, że to jest ta okrągła jak na zdjeciu a nie zwykła?
-
Gałka zmiany biegów S-line
A gałka na zdjeciu powyżej jest S-line? Czy masz w swoim aucie taką gałkę jak na zdjęciu?
-
Gałka zmiany biegów S-line
Panowie, może ktoś z Was mi pomoże bo serwis nie chce. Chciałbym kupić swojego A4 gałkę okrągłą, taką jak jest w wersji S-line, ustaliłem, że kolor mojej teraźniejszej gałki to 1ZH, jaki będzie numer gałki s-line z tym kolorem? Może ktoś z Was ma taką gałke w standarcie i pomoże w ustaleniu nr częsci lub poda swój VIN?
-
Gałka zmiany biegów s-line beż
Panowie, może ktoś z Was mi pomoże bo serwis nie chce. Chciałbym kupić swojego A4 gałkę okrągłą, taką jak jest w wersji S-line, ustaliłem, że kolor mojej teraźniejszej gałki to 1ZH, jaki będzie numer gałki s-line z tym kolorem? ---------- Post dopisany 03-09-2012 at 15:33 ---------- Poprzedni post napisany 27-08-2012 at 10:55 ---------- Panowie, naszukałem się i to jest dokładnie taka jak w ogłoszeniu, czy ktoś może pomóc w ustaleniu nr części? Audi A4 Avant 2.0 TDI DPF, NAVI MMI, Inspektion NEU jako Kombi w Neuss Może ktoś z Was ma taką gałke w standarcie i pomoże w ustaleniu nr częsci lub poda swój VIN?
-
Gałka S-line beżowa
Panowie, czy wiecie może jaki jest nr części tj. gałki s-line w kolorze beżowym, czy w ogóle występowała?
-
[ALL B6] Pytanie o kodowanie (nowy aku + xenon)
Koledzy, czytałem już chyba wszystkie posty na temat kodowania xenon i dalej nie wiem czy to zrobić. Mam wymienione lampy z H7 na ori Xenon z przetwornicami Can Bus, wszystko działa, nie ma błędów ale czy dla świętego spokoju zminić kodowanie na xenon, czy to rzeczywiście zmienia coś z używaniu xenon, może teraz nie rozpalają się jak powinny? Audi B7.
-
Montaż lamp Ori Bi-Xenon w miesjce H7+H7
To pierwsze takie opinie z wielu jakie słyszałem. Jak się sprawdzi to trzeba będzie kupić zderzak s-line z spryskami.
-
Montaż lamp Ori Bi-Xenon w miesjce H7+H7
Myślisz, że każdy policjant sprawdza jak działają system samopoziomowania i czy są spryskiwacze bo tylko tego brakuje to 100% oryginału? Mi się to od 15 lat nie zdarzyło.
-
Montaż lamp Ori Bi-Xenon w miesjce H7+H7
Witam, Po próbie montażu modułu dziennych zdecydowałem się na droższą opcję lecz nieporównywalnie lepszą, tzn. montaż ORI bi-Xenon w miejsce reflektorów H7+H7. Dla zainteresowanych kontakt do mechanika na PW. Fachowiec godny polecenia, wszystko działa bez żadnych błędów. photo hosting upload photo upload pictures upload picture image host
-
Światła dzienne - Sterownik/moduł Świateł dziennych APN-12V
Kończę wątek zakłądając ori xenon:)
-
Światła dzienne - Sterownik/moduł Świateł dziennych APN-12V
o SD2 czytałem, że się grzeje a po rozmowie z producentem dowiedziałem się, że komunikat spalonej żarówki będzie i na tą chwilę nie potrafią tego zmienić. Moduł opisany przez bin85 jest OK, ma nawet homologację ale z montażem wychodzi 700zł no i ma fukcje, które już mam oryginalnie. Jadę dzisiaj zamontować ten z tematu posta, podobno nie będzie generował błędu spalonej żarówki. No i zrezygnowałem, okazało się że trzeba robić taki mod że elektryk potrzebuje 3h a efekt bezbłednego funkcjonowania niepewny.
-
Światła dzienne - Sterownik/moduł Świateł dziennych APN-12V
Chciałem ten założyć ale u mnie bęzie komunikat spalonej żarówki, dlatego szukam modułu który takiego błędu nie bęzie generował. Podobno ten w temacie nie będzie. Tematu odnośnie tego urządzenia nie było, są setki innych, z których mało co wynika.
-
Światła dzienne - Sterownik/moduł Świateł dziennych APN-12V
Witam, czy ktoś z Szanownych kolegów zakłądał taki steronik u siebie i może napisać o tym jak się sprawuje? Sterowniki / Sterownik Świateł dziennych APN-12V blister - Światła dzienne LED, Kamera cofania, Czujnik cofania, Hadron-najlepsza elektronika samochodowa
-
[B7 BRE] Mój pierwszy program
Hamowane było na 4 biegu, bo podobno jest wtedy przełożenie mniej więcej 1:1. Mam nadzieję, że turbo pogada jeszcze długo
-
[B7 BRE] Mój pierwszy program
Witam, chciałbym się pochwalić pierwszym programem w moim Audi. Z fabryki dostał 146 KM i 327 Nm. Oczywiście jak to w Polsce nie obyło się bez próby zarobienia i wymiany cześci sprawnych na sprawne u jednej z polecanych firm tuningowych. Uploaded with ImageShack.us
-
[ALL B7] Moduł świateł dziennych CLM02
Na kiedy jesteś umówiony? Daj koniecznie znać. Czy masz ori xenon czy normalne reflektory? Zastanawiam się czy jest różnica w światłach dziennych montowanych oryginalnie w reflektorach xenonowych z tymi z modułem CLM02. Czy konstrukcja reflektora a konkretnie świateł drogowych jest taka sama w reflektorze xenon i bez xenon. Efekt świateł dziennych umieszczonych w światłach długich jest fajny, ale to co widzę na ulicy dotyczy tylko samochodów oryginalnie wyposażonych xenon i DRL.
-
[ALL B7] Moduł świateł dziennych CLM02
Ja tego nie sprzedaję... Ciekawy jestem czy ktoś montował i czy jest zadowolony. Szukałem na forum i nie wiedziałem inych rozwiązań świateł dziennych, które mają homologacje i nie wymagają montażu dodatkowych lamp.
-
[ALL B7] Moduł świateł dziennych CLM02
Czy ktoś z Was montował moduł świateł dziennych o symbolu CLM02, opis działania: Moduł CLM02-CAN przeznaczony jest do montażu w samochodowych wyposażonych w magistralę CAN. Moduł, interpretując komunikaty magistrali CAN samochodu, realizuje szereg funkcji zwiększających bezpieczeństwo i komfort użytkowania pojazdu: # Pasywnego doświetlania zakrętów z wykorzystaniem fabrycznych halogenów po wykryciu skrętu kierownicy # Sterowania przednimi czujnikami parkowania # Świateł dziennych realizowanych przy użyciu do wyboru halogenów, świateł mijania lub świateł długich świecących z obniżoną jasnością # Czasowego oświetlania przestrzeni przed samochodem po zakończeniu jazdy (funkcja Coming/Leaving Home Montaż w Warszawie 600 netto.
-
[ALL B7] Problem z bluetooth - co chwila rozłącza tel
Miałem dokładnie to samo z iPhone4, od czasu (od 2 dni) jak zmieniłem na Samsunga Galaxy S+ wszystko działa jak trzeba, ani razu się nie rozłączył.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich.