Treść opublikowana przez RFK
-
[ALL B5] Gdzie zamontować CB radio?
Co do: 1.Nie powinni się przyczepić CB-radio to nie telefon. 2.Starczy tylko jak pociągniesz przez tylną kanapę i przez tunel do fotela. 3.Nie 4.Ja tak jeżdżę i bez lipy.
-
[ALL B5] Gdzie zamontować CB radio?
SWR będzie taki sam
-
[ALL B5] Gdzie zamontować CB radio?
Jak dobrze zestroisz antenę z klapą to swr bedzie taki sam jak był czy to bedzie w tym samym miejscu czy 2 cm dalej
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Niestety nie tym razem ;(
-
[ALL B5] zabezpiecznie lakieru nadkoli! pilne!
Tak jak kolega wyżej napisał , jak już wychodzi ruda to lepiej by było ją usunąć.Bo do wiosny będzie marnie.
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
Witam może i ja się pochwalę swoim wskaźnikiem doładowania(zwykły manometr) zamontowanym w schowku,ale wskazuje prawidłowo
-
[B5 AFN] Po wymianie przednich tarcz i klocków załącza sie ABS tuz przed zatrzymaniem
Ja bym ci radził przejechać się do nich niech sprawdzą dla świętego spokoju
-
[B5 AVG] Jak odblokować radio ?
Musisz posiadać ten 4 cyfrowy kod.Inaczej nie odblokujesz radia.Jak byś dał rade wyjąć radio to tam jest numer seryjny , podaj go może ktoś rozkoduje.
-
[B5 AEB] Stukanie pod pokrywą zaworów
Jak N75 niesprawny to może źle sterować WG i czasami będą szarpnięcia.
-
[B5 AEB] Stukanie pod pokrywą zaworów
Co do Duty Cycle to chyba powinno sie zaczynac przy niskich obrotach od 99,6 i spadać im wieksze do około 50,0
-
[ALL B5] Centralka zamka centralnego
Albo do ASO
-
Ceny paliwa marzec 2026
Orlen Pisz Pb95 4.99
-
[ALL B5] Nie Hamuje jeden zacisk pomocy
I jeszcze raz odpowietrz może jeszcze gdzieś siedzi powietrze.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Wcale bym się nie zdziwił jak za jakiś czas będzie benzyna za 6 zeta
-
[B5 AEB] 1.8T nie pali na jeden cylinder na zimnym silniku
Uu a myślałem że pomoże .Trzeba szukać dalej przyczyny.
-
[B5 AEB] 1.8T nie pali na jeden cylinder na zimnym silniku
Napisz czy pomogła wymiana
-
[B5 AEB] 1.8T nie pali na jeden cylinder na zimnym silniku
Albo na szrocie poszukaj
-
[B5 AEB] 1.8T nie pali na jeden cylinder na zimnym silniku
No u mnie była trochę inna sytuacja ale opisze ją . A wiedz tak wsiadłem z rana do samochodu odpaliłem i coś dziwnie nim rzucało pomyślałem że może przestanie , ale nie przestało więc sprawdziłem pierw świece(okazały się sprawne) to podmieniłem cewki i też bez różnicy nie było iskry na 1 cylindrze. To zacząłem od sprawdzania kabli i wyszło że jest za małe napięcie na tym 1 cylindrze. Wiedz padło na moduł zapłonowy i właśnie na tym mniejszym wtyku na jednej blaszce było mniejsze napięcie. Po wymianie modułu wszystko wróciło do normy. Podmień może ten moduł i zobaczysz czy coś się zmieni , jak nie trzeba będzie szukać dalej.
-
[B5 AEB] 1.8T nie pali na jeden cylinder na zimnym silniku
Miałem podobny problem , przyczyną był moduł zapłonowy
-
[B5 AEB] Demontaż katalizatora
Tą dolną nakrętkę co trzyma katalizator od turbo ja odkręcałem z kanału z pomocą wujka , klucza nasadowego z przedłużką i końcówka łamaną .
-
[B5 AEB] Wysokie spalanie - Co może być przyczyną ?
6/100 niczym dieslem :>
-
[B5 AEB] Wysokie spalanie - Co może być przyczyną ?
U mnie na ten przykład w zimę z niesprawnym czujnikiem G62 i termostatem po mieście przy spokojnej jeździe palił 22 litry na 100.Teraz po wymianie z 13l miasto i trasa to tak około 7.5-8l.
-
[B5 AEB] Szarpniecie przy gazie w podłoge
I zrób jak coś logi 002,007,025
-
Ceny paliwa marzec 2026
Orlen Pisz: Pb95 5,22
-
[B5 AVG] Ciężko działa wspomaganie
Lepsze właściwości smarujące.