Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RFK

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RFK

  1. Co do: 1.Nie powinni się przyczepić CB-radio to nie telefon. 2.Starczy tylko jak pociągniesz przez tylną kanapę i przez tunel do fotela. 3.Nie 4.Ja tak jeżdżę i bez lipy.
  2. SWR będzie taki sam
  3. Jak dobrze zestroisz antenę z klapą to swr bedzie taki sam jak był czy to bedzie w tym samym miejscu czy 2 cm dalej
  4. Niestety nie tym razem ;(
  5. Tak jak kolega wyżej napisał , jak już wychodzi ruda to lepiej by było ją usunąć.Bo do wiosny będzie marnie.
  6. Witam może i ja się pochwalę swoim wskaźnikiem doładowania(zwykły manometr) zamontowanym w schowku,ale wskazuje prawidłowo
  7. Ja bym ci radził przejechać się do nich niech sprawdzą dla świętego spokoju
  8. Musisz posiadać ten 4 cyfrowy kod.Inaczej nie odblokujesz radia.Jak byś dał rade wyjąć radio to tam jest numer seryjny , podaj go może ktoś rozkoduje.
  9. Jak N75 niesprawny to może źle sterować WG i czasami będą szarpnięcia.
  10. Co do Duty Cycle to chyba powinno sie zaczynac przy niskich obrotach od 99,6 i spadać im wieksze do około 50,0
  11. Albo do ASO
  12. Orlen Pisz Pb95 4.99
  13. I jeszcze raz odpowietrz może jeszcze gdzieś siedzi powietrze.
  14. Wcale bym się nie zdziwił jak za jakiś czas będzie benzyna za 6 zeta
  15. Uu a myślałem że pomoże .Trzeba szukać dalej przyczyny.
  16. Napisz czy pomogła wymiana
  17. Albo na szrocie poszukaj
  18. No u mnie była trochę inna sytuacja ale opisze ją . A wiedz tak wsiadłem z rana do samochodu odpaliłem i coś dziwnie nim rzucało pomyślałem że może przestanie , ale nie przestało więc sprawdziłem pierw świece(okazały się sprawne) to podmieniłem cewki i też bez różnicy nie było iskry na 1 cylindrze. To zacząłem od sprawdzania kabli i wyszło że jest za małe napięcie na tym 1 cylindrze. Wiedz padło na moduł zapłonowy i właśnie na tym mniejszym wtyku na jednej blaszce było mniejsze napięcie. Po wymianie modułu wszystko wróciło do normy. Podmień może ten moduł i zobaczysz czy coś się zmieni , jak nie trzeba będzie szukać dalej.
  19. Miałem podobny problem , przyczyną był moduł zapłonowy
  20. RFK odpowiedział(a) na Ajmax temat w Audi A4 B5
    Tą dolną nakrętkę co trzyma katalizator od turbo ja odkręcałem z kanału z pomocą wujka , klucza nasadowego z przedłużką i końcówka łamaną .
  21. 6/100 niczym dieslem :>
  22. U mnie na ten przykład w zimę z niesprawnym czujnikiem G62 i termostatem po mieście przy spokojnej jeździe palił 22 litry na 100.Teraz po wymianie z 13l miasto i trasa to tak około 7.5-8l.
  23. I zrób jak coś logi 002,007,025
  24. Orlen Pisz: Pb95 5,22
  25. Lepsze właściwości smarujące.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.