Treść opublikowana przez RFK
-
[B5 AVG] Ciężko działa wspomaganie
U mnie to samo jak zimny to chodzi lekko ,a jak rozgrzany to już ciężej
-
[B5 AEB] Analiza logów
Ok dzięki :>
-
Oceńcie zdjecie
Poszła 5-tka
-
[B5 AEB] Analiza logów
Słuszna uwaga że taniej,ale i tak miałem zamiar wymienić ten zaworek bo jest pęknięty.A nad manometrem myślałem,może coś wykombinuje. [br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 21:36_________________________________________________Wymieniłem dziś ten zaworek n75 jest znaczna poprawa.Zamieszczam logi http://vaglog.rtnet.pl/rafik1613_52581.html . Zaworek kupiłem za 185 zł w aso skoda jego nr to : 06a906283e .Może się komuś przyda [br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 11:33_________________________________________________Nabyłem już manometr i wężyki , ale teraz myślę gdzie najlepiej było by się podpiąć . Podpowie ktoś?[br]Dopisany: 23 Lipiec 2011, 00:15_________________________________________________Więc tak podpiąłem wężyk pod rurę idącą do intercooler'a pod chłodnicą , a manometr zamontowałem w schowku.I turbo ładuje na postoju do 0.4 , a pod obciążeniem 0.5-0.55 przy 2000 rmp na 3 biegu.Czyli tak ma być,czy trochę za mało?
-
[ALL] Antena Sirio Triflex
To jak byś kiedyś się zdecydował na tą Sirio to napisz jak to się sprawuje
-
[B5 AEB] Analiza logów
Dziś zamówiłem nowy elektrozawór N75. Dam znać czy coś się poprawiło.
-
[B5 ADP] Centralny zamek strzela fochy
Tak samo było u mnie ,ale jak kolega napisał ze już podmieniał pompkę to może gdzieś nie łączy
-
[ALL] Antena Sirio Triflex
Moim zdaniem jak nie zależy ci zbytnio na osiągach to weź ta Sirio zamontuj .W trasie się zawsze dogadasz z kimś i masz 3w1 jak by nie było a i wygoda bo nie trzeba za każdym razem odkręcać tej alaski(miałem taką na Fiacie 125p to tylko w trasę montowałem)
-
[B5 ADP] Centralny zamek strzela fochy
Ja u siebie na przykład miałem podobne objawy raz się wszystkie drzwi zamknęły raz tylko od kierowcy . Więc sprawdziłem z wujkiem czy pompka działa poprawnie , wyciągnęliśmy ją i niby wszystko w porządku było ale gdy po otwierało się i po zamykało co chwile to raz zamknęło wszystkie drzwi a raz nie.A wyszło na jeden zimny lut na tej płytce od pompki . I teraz gitara jest za każdym razem zamyka i otwiera
-
[ALL B5] NIe działają wycieraczki, kierunkowskazy, światła mijania i klimatyzacja
Tą kostkę dostaniesz w sklepie z częściami samochodowymi , a jak nie to na zamówienie w np. ASO Skoda podam ci nr mojej starej kostki może się przyda. 4A0 905 849
-
[ALL B5] NIe działają wycieraczki, kierunkowskazy, światła mijania i klimatyzacja
Kostka stacyjki na 100% .Koszt to około 30 zł.
-
[B5 ADR] Czy to termostat -10
Jeżeli podepniesz Vag-a , komputer powinien wypluć błąd.
-
[B5 ADR] Czy to termostat -10
U mnie było podobnie jak postał z 5 min to 90 na blacie , a jak tylko ruszyłem i zrobiłem z 4-5 km to temperatura spadała. Wymieniłem czujnik i termostat(wahler) i teraz gitara.
-
[B5 AEB] Analiza logów
Dziś wyciągnąłem ten zaworek(n75) i zrobiłem test wyjść żeby sprawdzić czy cyka .I cykał więc pomyślałem żeby podmuchać w te końcówki posprawdzać czy gdzieś nie przepuszcza . Dmuchnąłem w środkową końcówkę i gdy tłoczek powinien docisnąć nie powinno być nigdzie przedmuchów ale był przedmuch do końcówki która jest od gruszki(WG) . Tak powinno być? Chyba nie Poniżej zamieszczam rysunek.
-
[B5 AEB] Analiza logów
Auto ogólnie nie ma tej mocy , a jak mu się depnie to czasami szarpie.Czy to może być zużyty już elektrozawór N75 ? Proszę o analizę logów 002,007,025. http://vaglog.rtnet.pl/rafik1613_51297.html
-
Ktore cb wybrac ???
Bierz Unidena.To dobre i solidne radio.
-
[B5 AEB] Dziwna reakcja 1,8t
Tak jak tu kolega wyżej podał w linku,a tak to wygląda w rzeczywistości
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam