Treść opublikowana przez RFK
-
[B5 AEB] Prośba o ocene logów
no własnie bo wtryski chyba za szybko zaczynają pętlic. a nie dopisałem sorki , ale mam lpg ale to chyba bez znaczenia bo jedzie podobnie jak na paliwie. a co do ciśnienia to by pompka nie domagała czy reduktor ? bo jak coś mam taka samą listwę i wtryski Piotrze a z tych logów coś wynika ciekawego? 002+013
-
[B5 AEB] Prośba o ocene logów
Wiec tak trzeci link działa ale jak się skopiuje go. Nadłubane: TIP (silikonowy) , FMIC , Dp--->środkowy tłumik seria---> końcowy przelotowy a i program(ABT chyba) był przed wsadzeniem tych gratów Czujnik temp g62 już nie domaga jak by. wcześniej szarpało bardziej wymieniłem świece na nowe, i jedna cewkę nowa dałem i jeszcze sondę lambda używkę wsadziłem bo stara tez padła i miała nalot bardzo biały(uboga mieszanka?)
-
[B5 AEB] Prośba o ocene logów
Witam. Zrobiłem dziś logi dynamiczne grupy: 002+007 , 003+025 , 002+013 . Proszę o analizę co jest nie tak. Audi ma muła jak by i nie jedzie jak kiedyś. http://vaglog.pl/log_279663.html 002+007 http://vaglog.pl/log_279665.html 003+025 http://vaglog.pl/log_279666.html 002+013
-
[B5 AEB] Audi A4 1.8 T 150 KM - Bład 1262 , Zawór N75 kilka pytań .
http://postimage.org/image/129m72d2c/ Pod takim nr pytaj w ASO 06A 906 283 E
-
[B5 AEB] Szarpanie na wysokich obrotach
Kolego jak masz możliwość podpięcia vag'a to zobacz jakie błędy wypluje , ale jak dla mnie to przeładowanie od tych minusowych temperatur(chodz mogę sie mylić).
-
[ALL B5] wentylator ogrzewania jak go wymontować ??
Przykładowe dwa zdjęcia: 1. http://postimage.org/image/2zkxzfj7o/ 2. http://postimage.org/image/2zlhtvp50/ zaczerpnięte z tego wątku http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=203356.0
-
[ALL B5] Problem z panelem klimatronika
Mam takie same objawy Nie jesteś sam.
-
[ALL B5] Problem z gniazdem zapalniczki
Właśnie ja chyba mam podobny problem. Korzystam często z navi i mam podłączone pod gniazdo zapalniczki ale jak kiedyś chciałem załączyć zapalniczkę to się nie dało. Wciskam i sama wyskakuje, nie nagrzewa się. Czy może być to przyczyną że korzystam z navi i jak to naprawić? musisz zagiąć takie dwie blaszki w srodku gniazda zapaniczki
-
ŻYCZENIA NOWOROCZNE
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!
-
[B5 AEB] Czuję Turbo jak ładuje przy 4,5 tys obrotów co może być przyczyną?
Ja bym ci radził poszukać na necie i zmienić program na np. VAG-COM 311.2 , a błędy wklej na http://vaglog.rtnet.pl/
-
[B5 AEB] Czuję Turbo jak ładuje przy 4,5 tys obrotów co może być przyczyną?
Podepnij VAG'a(jak masz możliwość) może wypluje jakieś błędy i zrób logi grup: 002,007,025 tak na początek.
-
[ALL] Alusy - malowanie proszkowe czy natryskowo?
Również polecam metodę proszkową.
-
[B5 AEB] Czy ten aku wystarczy na zime?
Tak jak koledzy ci radzili i ja ci radze poczekaj zobaczysz jak będzie marnie to kupisz nowy i tyle.
-
[B5 AEB] Czy ten aku wystarczy na zime?
Co do akumulatora to ja osobiście mam u siebie 45Ah i zimą nie było problemów z nim.
-
[ALL B5] jaka żarówka do podswietlenia przebiegu ?
Żarówka 12V 1,2W http://www.grap.pl/sklep2/images/ZSA2351MFX6_2888_49eff6fe26720.jpg
-
2006 VOLVO VN 780. Dom na kółkach.
Bestia .Godło Polski na naczepie i ciągniku
-
[B5 ADP] CB radio po podłączeniu proszę o pomoc
Z tych twoich wartości na kanale 1,19,40 wynosi że antena jest za długa.Prawidłowo zestrojona antena to taka gdzie na kanale 1 jak i 40 wartości są takie same np. kanał 1: 1.2 kanał 20: 1.1 kanał 40: 1.2
-
[B5 ADP] CB radio po podłączeniu proszę o pomoc
Może i niech szuka pomocy na tamtym forum,sam jestem ciekaw co mu doradzą.
-
[B5 ADP] CB radio po podłączeniu proszę o pomoc
To normalne(zakłucenia) że będzie słychać klakson jak i pompkę od spryskiwaczy gdy antenę podłączysz.
-
[B5 ADP] CB radio po podłączeniu proszę o pomoc
na szumy z instalacji powinno pomóc podłaczenie CB bezpośrednio do akumulatota. Nie zawsze pomaga,a co do radia to tak jak ktoś już pisał podłącz je w innym samochodzie i sprawdz.
-
[B5 ADP] CB radio po podłączeniu proszę o pomoc
Wiedziałem żeby się nie odzywać,bo znów rebus zaje...m(z tym cytowaniem się motam) Teraz lepiej?
-
[B5 ADP] CB radio po podłączeniu proszę o pomoc
Miałem taką samą antenę na tym samym miejscu SWR nie jest idealny,u mnie było na kanale1: 1.2 ,kanale20: 1.1 ,kanale 40: 1.2 ,ale mniejsza o to Dobrze jest Podobnie się zachowuje że raz np. na 10 komunikatów słychać czysto(ale to tylko moje przypuszczenia)
-
[B5 AEB] Brak przyśpieszenia
Jak byś miał możliwość podpięcia Vag'a to zrób logi grup 002, 007, 025
-
[B5 ADP] CB radio po podłączeniu proszę o pomoc
Że tak zapytam jaki masz SWR na 1 , 20 i 40,a może masz rozstrojone radio?
-
[ALL B5] Gdzie zamontować CB radio?
To zwykła kostka,a sprzedawcy chodziło o to ze jak np. poprowadzisz kable od akumulatora do wewnątrz samochodu to połączysz sobie za pomocą tej kostki kabelki z radia i jak będziesz chciał wyjąć radio to nie z całym kablem tylko w prosty sposób odepniesz