Treść opublikowana przez sasza
-
[B5 1.8] Moja Audi B5 1.8 125 KM zdjęcia
Daj pan jakiś opis auta bo jakoś tak pusto tu. A poza tym przejrzyj tematy kolegów, pooglągaj zdjęcia i wybierz co Ci pasuje.
-
[ALL B5] Zamki w przednich drzwiach
Witam szanownych wyjadaczy. Mam takie pytanko, chodzi mi b5 po faceliftingu. Spotkałem dwa rodzaje zamków od strony pasażera: nr.1 - zamek klamka + wkładka na kluczyk -> http://img827.imageshack.us/img827/9000/brzaudi8.jpg nr.2 - zamek klamka bez wkładki -> http://global.images10.fotosik.pl/775/1a45cdf086a3ad67.jpg I tu pytanie, czy wkładka w drzwiach pasażera była montowana losowo, czy była osadzana w jakiś specjalnych wersjach, np. na rynek usa czy tam innych ? Prosił bym o jednoznaczną odpowiedź. Pozdro.
-
[ALL B5] srodkowa konsola z polifta do przed lifta z klima manualna- pytanie?
Prosimy jakiś dowód.
-
[ALL] Odnowienie lakieru
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1514.0 Jak byk podwieszone...
-
[B5 AFN] Rura intercoolera, gdzie kupić ?
Jak to nie ? Co do tematu radzę udać się jak ktoś wcześniej pisał do sklepu z częściami do ciągników, taki łącznik występuje (o ile dobrze widzę) w ursusach (prawdopodobnie c-330 - chyba że mi się coś pomyliło). Zapytać nic nie kosztuje.
-
[ALL B5] Przygotowanie auta przed zimą
Nie zapominajmy o kompresji Przypomniało mi się jak znajomy miał problemy właśnie z odpalaniem w zimie. Auto opel astra II silnik 1.7TD z tego co kojarzę to chyba isuzu. Ile ten biedak na wlewał się się dodatków, uszlachetniaczy to głowa mała. Później u mechanika wymienili mu połowę osprzętu. Przyjechał do nas, podmieniliśmy pompę paliwową... żadnego dodatku do tej pory nie użył przy najwiekszym mrozie.
-
[B5 AFB] Regeneracja pompy wtryskowej
Trzeba mieć dobre źródło.
-
[ALL B5] Przygotowanie auta przed zimą
Dobra ropa z pewnego źródła, dobre świece żarowe i ustawiony kąt wtrysku i nie ma co się bać zimy.
-
[B5 AFB] Regeneracja pompy wtryskowej
NIEEEEEEEE Polecam warsztat 130km od WRO w stronę Warszawy - może załątwia koleś wysyłkowo Tel: 501 011 842 Z moich doświadczeń wynika, że jednak lepiej kupić używkę. W dobrych szrotach można dostać na takie coś miesiąc gwarancji. W sumie jak kto woli, my akurat w warsztacie polecamy używki i jak na razie żadna nas nie zawiodła.
-
[B5 AFB] Regeneracja pompy wtryskowej
A nie lepiej poszukać sprawnej używki?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka, jestem Arek, posiadam audi 80 b4, zaczynam szukać nowego auta i padło na a4 b5. :>