Treść opublikowana przez sasza
-
Pobicie w Szkole
SKoro masz postawną budowę ciała, wystarczy że kilka razy odbierzesz młodego ze szkoły, młodzi nawet bez rozmowy z tobą się obsrają i będzie spokój. Nie musisz nic więcej robić.
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
Przecież od tego jesteś MAMO
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
o sory miało byc bez się :polew::polew::polew:
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
może inaczej, jedziemy się na tym samym wózku.
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
Jesteś pewien że fajne? A nie seryjne zabójczynie? Jesteś pewien że fajne? A nie seryjne zabójczynie? Mówiłem że w bunkrze mieszkam, gps mnie nie znajdzie, ba nawet komornik nie wie bidny co robić Więc o życię swoje się nie martwię. To zacznij się martwić Grozisz mi ? Mam na ciebie haka. Jedna telefon i abw dobiera Ci się do tyłka
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
Jesteś pewien że fajne? A nie seryjne zabójczynie? Mówiłem że w bunkrze mieszkam, gps mnie nie znajdzie, ba nawet komornik nie wie bidny co robić Więc o życię swoje się nie martwię.
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
:yes2: : nowe osoby też chętnie zapoznam
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
Fajne kobity można tu poznać do pogadania, panowie działajcie.
-
Sterownik centralnego zamka
Mam chrapkę, mam. Plusem tego jest właśnie fajna obsługa otwierania / zamykania szyb z pilota, a zaś plusem takiej centralki z allegro za "stówkę" jest alarm... Trzeba przemyśleć Ori centrala z pilotem też ma alarm. zobacz czy masz syrene z lewej strony bagażnika
-
[ALL B5] Audi S4
Elektyczny wentylator się zyebał... Da się wymienić bez zdejmowania przodu bez zbędnego wysiłku Esss rwie suty
-
Vag-com Grupa 023 do czego służy?
Jeżeli rzeczywiście 2 gr 23 są bipy w silniku 2.0 to też powinny być max do 30
-
Vag-com Grupa 023 do czego służy?
Czym wartości bliższe 0 tym pompki lepsze. 30 to wart granicza ale do 50-60 da rade jeździć. Czy w 2.0 tdi będą tak samo ułożone grupy to nie wiem. Nie zależy to od vaga ale od sterownika silnika
-
Vag-com Grupa 023 do czego służy?
Bipy pompowtrysków. Powinny być najbliższe 0
-
Vag-com Grupa 023 do czego służy?
jaki silnik? jakie auto ? ogarnij się co my wróżki ?
-
Bora 1.9 tdi AJM - ciężkie odpalanie
o właśnie zapomniałem... chyba z 2 razy wywaliło nam ten błąd, ale teraz nic nie ma... Jutro się okaże, dziś święto, grzebal nie będę.
-
Bora 1.9 tdi AJM - ciężkie odpalanie
Witam. Mamy problem z borą. Problemem jest cieżkie odpalanie, przy temperaturze 10-20 stopni. Pozostałe zakresy temperatur pali od kopa. Ogólnie to są z tym jaja... Dawka startowa podniesiona, egr wyczyszczony, przepływka podmieniana, nawet 2 pompowtryski podmieniliśmy gdzie bipy nie przekraczały 40 i korekcje były nie najgorsze. Kąt synchronizacji wtrysku ustawiony idealnie, czujniki temp sprawdzone. Wzmaga się w wilgotne dni i po założeniu osłony pod silnikiem. Było spoko 2 tyg, paliła od kopa... założyliśmy osłonę na drugi dzień nie chce palić... Jak odpalamy? wystraczy podgrzać głowicę opalarką ok 10 sek, szczególnie w miejscu gdzie są te plomby (co się zrywa chyba co 100tys). Ogólnie lewa srona przy rozdządzie. Po podgrzaniu pali od kopa ale puszcza czarnego kopciucha z wydechu. Od jakiegoś czasu naprawdę przestaje być to przyjemne. Dodaję komplet logow, może koledzy coś wypatrzą... Aaa i przez ostatni tydzień pojawiło się szarpanie w okolicy 1500 - 2000tys obrotów, raz myślałem że silnik mi wyskoczy... dynamiczne Log (0 - 008) Log (1 - 010) Log (2 - 001) Log (3 - 004) Log (4 - 000) Log (0 - 011,011) Log (6 - 003) log z grupy 11 jest wykonany 2 razy, 1raz było ok, drugi raz szarpało... log 1 jest prawidłowy od 1500 do 4200 a drugi jest zrobiony tylko podczas jazdy wiec jest orientacyjny... statyczne Log (0 - 011) Log (1 - 000) Log (2 - 003) Monday,13,August,2012,15:06:19:46862 VCDS Version: Release 10.6.0 Data version: 20100630 Address 01: Engine (038 906 019 AM) 15:05:43 Group 000 042 129 000 017 098 200 069 139 167 074 15:05:43 Group 001: Injected quantity 882 /min Engine speed 820-900 4.7 mg/str Injected quantity 3.0-11.0 6.1°KW Spec. Inj. duration 5-7 °Ck. 88.2°C Coolant temp 80-110°C 15:05:43 Group 003: EGR (Exhaust Gases Recycling) 882 /min Engine speed 820-900 250.0 mg/str MAF (specified) 230-420 240.1 mg/str MAF (actual) 230-420 74.5 % EGR duty cycle 10-95% Monday,13,August,2012,15:06:56:46862 VCDS Version: Release 10.6.0 Data version: 20100630 Address 01: Engine (038 906 019 AM) 15:06:45 Group 004: Unit Injectors valves command 882 /min Engine speed 820-900 0.6 °ATDC Spec start of inj. 1BTDC-2ATDC 5.6°KW Spec inj. duration 5-7°Ck. 0.0°KW Synchro. angle -3..+3°Ck. 15:06:45 Group 007: Temperatures (Engine cold-contact on: ~Amb. temp) 77.4°C Fuel Temp ~Amb.Temp.°C 0.0 % Fuel cooling state On:100%-Off:0% 38.7°C Intake Air Temp ~Amb.Temp.°C 88.2°C Coolant Temp ~Amb.Temp.°C 15:06:45 Group 013: Idle Speed Smooth Running Control -0.21 mg/str Cyl 1 -2.8 to +2.8 mg/H -0.16 mg/str Cyl 2 -2.8 to +2.8 mg/H 0.16 mg/str Cyl 3 -2.8 to +2.8 mg/H 0.28 mg/str Cyl 4 -2.8 to +2.8 mg/H Monday,13,August,2012,15:07:59:46862 VCDS Version: Release 10.6.0 Data version: 20100630 Address 01: Engine (038 906 019 AM) 15:07:48 Group 014 15:07:48 Group 018: PD valve status(after 1 min idling- coolant>80°C) 0.0 Cyl 1 0 0.0 Cyl 2 0 0.0 Cyl 3 0 0.0 Cyl 4 0 15:07:48 Group 023 12.0 (no units) 0.0 (no units) 9.0 (no units) 2.0 (no units) Z góry dziękuje za pomoc.
-
Adapter aktywnego tyłu a brak zasilania nie ori radia
Przepinować sygnaly w adapterze
-
Głośniki nagle przestają grać gdy głośno słucham
Podłączone jest wszystko ok, przód pasywnie, tył aktywnie. Albo wina radia, albo wina wzmacniacza na ktory ktoś podlączyl do wyjść pasywnych radia
-
Głośniki nagle przestają grać gdy głośno słucham
ale uwaliliście radio tym zwarciem... sprawdźcie czy działa na innym radiu
-
Dziwna sprawa, przerobiona wtyczka?
Nieszczęsne mini iso było ucięte i wyrzucone.
-
Dziwna sprawa, przerobiona wtyczka?
No to Ci tłumaczę, że sygnały z mini iso były podłaczone do wyjść pasywnych do kostki iso. Ciekawe czy to kiedykolwiek grało. 3h na gg plus do tego tel, spalony bezpiecznik, rozbebeszona cała konsola środkowa, setki prostytutek inaczej nazywając ale działa.
-
Dziwna sprawa, przerobiona wtyczka?
A ty nie rozumiesz że głośniki aktywne są połaczone pasywnie ? ---------- Post dopisany at 18:46 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ---------- Sprawa rozwiazana. Głośniki aktywne były podłaczone do wyjść pasywnych. Po drugie nie bylo +12 na pobudzeniu wzmacniacza. Tył łupie, słyszałem nawet w słuchawce
-
Dziwna sprawa, przerobiona wtyczka?
Tom A4, on nie ma wyjścia tylnych głośników w kostce glośnikowej iso, tylko ma wyjścia liniowe w kostce Mini Iso. Nie mięszaj chłopakowi w głowie. On ma tył aktywny, ze wzmacniaczem.
-
Jakie kolumny za ok. 1000 zł?
Nie ma jakiego kolwiek sensu wchodzić z tobą w dyskusję, skoro ty pierwsze co robisz to pokazujesz swoją "wielką" przewagę w latach. Tak pozatym co, grozisz mi ? Skoro nie umiesz zachować kultury na forum, idź lepiej do łazienki i zobacz czy cię tam nie ma. Ja z dyskusji odpadam, gdyż forum dla mnie to nie jest miejsce pokazania kim ja to nie jestem ( tak jak ty to robisz) tylko jest miejscem gdzie mogę w dobrej atmosferze zdobywać wiedzę i dzielić się wiedzą. Aloha.
-
Jakie kolumny za ok. 1000 zł?
jak ktoś takie gowno poleca to powinien nie wchodzic na forum.. Nie ma nic gorszego, niż altusy i ich skrzecace wysokie tony i całkowity brak dobrego basu. zabronisz mi wchodzić ? Miałeś jaką kolwiek styczność z tymi kolumnami ? Czy pieprzysz po to aby sobie posty nabić ?