Treść opublikowana przez sasza
-
Spociki Chełmskie
Chełm - Mobilne - Naszemiasto.pl dawać dzisiaj.
-
Spociki Chełmskie
Jednak ponownie tesco ? Trzeba dziś zajechać. no pod tesco bierz uszczelki ja biere browary spoko loko. Wezme jakieś plastiki bo mam tego może komuś się coś spodoba
-
Spociki Chełmskie
Jednak ponownie tesco ? Trzeba dziś zajechać.
-
Nimbus Grau Perl Effekt
mrogal co to był za środek do deski rozdzielczej o zapachu wiśni co chwaliłeś się na zlocie ? dobre to jest ?
-
Spociki Chełmskie
brać, póki jeszcze stoi. Niedoskonałości można zlikwidować.
-
Spociki Chełmskie
będzie kto jutro? czy każdy świętuje ?
-
Skrzypiące plastiki :E
w b6 konsola środkowa i tunel między fotelami to zintegrowana całość, jednak demontuje się podobnie
-
Kod immo z licznika Jaeger przez VAG Tacho 3.01 ('99 lift)
ja vagiem k + can comander wyssałem z jaegera pin
-
EURO 2012 jak oceniasz przygotowania?
Pod względem infrastruktury - Pod względem piłkarskim - :facepalm:
-
00' AFN -klubowa koza
Czyżbyś zmienił elektryka ?
-
00' AFN -klubowa koza
To co Ci mówiłem to zachowaj dla siebie. Co z fisem panie Michale ? działałeś coś?
-
silniki 1600 cm
Jak by co mam taki silniczek w stanie igła ok 160tys przebiegu na zbyciu.
-
00' AFN -klubowa koza
Nieee, muszę zderzak ogarnąć po głupiej babie z hakiem. W sumie na chwile może i da rade.
-
00' AFN -klubowa koza
Masa normalnie do punktu masowego w karoserii. Akurat suszyłem dywan po zimie, zapalniczka była w którymś aucie, a że mi się nudziło to sobie zmodziłem. Z tego co wiem w sedanach nie było zapalniczki w bagażniku, tylko w avantach. ---------- Post added at 18:47 ---------- Previous post was at 18:45 ---------- Kolor za***isty, tylko troche trudno coś zmodzić bo nie ma skąd podpatrzeć jak by to wyglądało. Inaczej jest w czarnych czy czerwonych, pełno tego na forum. Najlepsze jest spalanie, ostatnio na trasie lbn - łęczna - chełm, 4.4 max v= 110km/h, opory powietrza - małe Aż uwierzyć nie mogłem. Moje 2.5 przy pomyślnych wiatrach pali 4.9 Zapomniał dodać, że na luzie.
-
00' AFN -klubowa koza
Kolor za***isty, tylko troche trudno coś zmodzić bo nie ma skąd podpatrzeć jak by to wyglądało. Inaczej jest w czarnych czy czerwonych, pełno tego na forum. Najlepsze jest spalanie, ostatnio na trasie lbn - łęczna - chełm, 4.4 max v= 110km/h, opory powietrza - małe Aż uwierzyć nie mogłem.
-
00' AFN -klubowa koza
Wprost do listwy pod deską rozdzielczą gdzie jest 12v stałe, dość grubymi przewodami co by w razie przetwornicy czy lodówki mi z auta ogniska nie zrobiło. heheh, uważaj, bo ja własnie miałem już pokaz pirotechniki pod deską rozdzielczą, musiałem wymieniać pół wiązki a co auta, fajna opcja, dużo daje kierka, ja mam felunek 16x9j i ładnie się prezentuje, ale brakuje mi jeszcze gleby, zajrzyj w mój temat Lubie komfort więc felga max 16". A auta zbyt zglebić nie mogę bo mi dojazd do domu nie pozwala. ja mam na oponie 205/55/16 i komfort jak najbardziej zachowany Zobaczymy na ile fundusz pozwoli. Teraz piorytet to raczej 2 din i półskóry.
-
00' AFN -klubowa koza
Wprost do listwy pod deską rozdzielczą gdzie jest 12v stałe, dość grubymi przewodami co by w razie przetwornicy czy lodówki mi z auta ogniska nie zrobiło. heheh, uważaj, bo ja własnie miałem już pokaz pirotechniki pod deską rozdzielczą, musiałem wymieniać pół wiązki a co auta, fajna opcja, dużo daje kierka, ja mam felunek 16x9j i ładnie się prezentuje, ale brakuje mi jeszcze gleby, zajrzyj w mój temat Lubie komfort więc felga max 16". A auta zbyt zglebić nie mogę bo mi dojazd do domu nie pozwala.
-
00' AFN -klubowa koza
Wprost do listwy pod deską rozdzielczą gdzie jest 12v stałe, dość grubymi przewodami co by w razie przetwornicy czy lodówki mi z auta ogniska nie zrobiło.
-
00' AFN -klubowa koza
Mi tam sie akurat podoba, albo drewno albo carbon, innych nie chce. Co do planów wszystko jak byk pisze w 1 poście.
-
00' AFN -klubowa koza
Zwykłe, dlatego szukam grzanej półskóry. Wnętrze w sumie ok, tylko schowek poasażera ma jakieś dziwne przetarcie na przodzie. Chyba poprzedni pasażer miał mega długie nogi.
-
00' AFN -klubowa koza
Siemka Ogólnie o aucie: - Produkcja 12/00' czyli model 01'; - : 1/9 TDI AFN; Wyposażenie: - Pełna elektryka szyb - Pełna elektryka lusterek (el regulacja, grzane, el skladane) - Kiera S - AirBag OFF - Centralny zamek + alarm + 2xpilot scyzor + moduł domykania szyb. - Pełny fis ( i nawet działa ) - Cup holder i łokieć Stan na dziś: Mody: --02-2012-- Swap silnika z 1.6 B na 1.9 Tdi AFN z przebiegiem 150k. --15-08-2012-- Wyrezane gniazdo zapalniczki w bagażniku. --25-10-2012-- Radio Keenwood mp3/usb: 01-12-2012 Audio do bagażnika czyli wzmacniacz a/d/s i skrzynka LTC, na początek dobre i to. 05-12-2012 Audio zamontowane tak aby nie latało ani nie zajmowało zbędnego miejsca. --02-05-2013-- Grill w carbonie --29-05-2013-- - Klubowe ramki zdobyte na majóvwce; - Polerka całego auta - Regulacja zderzaka przód (w zimie nie jedną zaspę widział ) - Troche konsoli środkowej poszło w carbon. I krople po wosku --14-06-2013-- I ja coś podziałałęm przy audio. Schowany wzmak, puszczone kable pod głośniki w tylne drzwi które juz lecą do mnie i ogolnie pranie całego bagażnika, dywanu z auta. Foteli nie ruszałem bo dnia zbrakło. Pozdroo !!
-
Przerabiał ktoś B5 na europejską wersje ??
A jak z wiązką przekładałeś tylko z pod deski Niet, cała wiązka poszła z eu wszystkie kabelki Od belki z eu nawet wiazki nie odpinaliśmy tylko wsadziliśmy i wszytko grało p&p. Lutować trzeba było jedynie wiązkę od klapy bagażnika
-
Przerabiał ktoś B5 na europejską wersje ??
Tak, ja przerabiałem. Dłubania jest sporo nawet, ja akurat wsadzałem wiązke z eu więc rezanie wiązki praktycznie mnie omineło. W tych czasach to już raczej nie opłacalne, chyba że robisz auto pod siebie albo z pasji (akurat ja tak robiłem). U mnie koszty wyszły tak: Angol - to już zależy ile Ci się trafi Kupiliśmy dawce bez kwitów eu całe wnętrze sciana wiązka itp 2300 robocizna - tego liczyć nie muszę. Polecam opcję z wycięciem szyby i wspawania całego podszybia z eu, wtedy praktycznie jest p&p, wszystko wsio pasuje. Zostaje wtedy przełożyć śróbe od minusowej klemy aku, wstawić wkręty do przykręcenia stopki i to chyba wsio. Wspawujesz, jedziesz masą uszczelniającą, dajesz maty wygłuszające jak było ori malujesz i nic nie widać. Ważne aby dobrze dopasować scianę, wtedy będzie wsio pasować. Nie polecam kupowania części osobno, będziesz miesiącami szukał i wydasz majątek. A tak z tego co Ci zostanie z eu po przekładce jeszcze na czesciach kasy zarobisz. Ogólnie jak coś służę pomocą przy przekładce
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?6227-ALL-B5-Efekt-wymiany-licznika-na-FIS&p=2460155&highlight=poziomu+oleju#post2460155 Dzięki za pomoc ale linki wygasły i d*pa, schematu nie ma. ;/
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
W b5 jest wgl taka funkcja ? wydaje mi się, że nie... ---------- Post added at 13:02 ---------- Previous post was at 13:01 ---------- Panowie udało się komuś ogarnąć aby na fisie nie wyświetlało sensora poziomu oleju ? Żadne podanie masy nie pomaga...