Treść opublikowana przez sasza
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
moja miska w afnie ma szablon pod czujnik. ale ta miska w której masz szablon to jest taka blaszana malowana na czarno.. a nie aluminiowa??? Nie chcę kłamać, ale chyba mam aluminiową... jak będę miał chwilę to zobacze
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
moja miska w afnie ma szablon pod czujnik.
-
Nie działa Panel Climatronic
A jakieś info na wyświetlaczu jest wyświetlane ? sprawdzałeś bezpieczniki ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nasze miski też mają szablon pod czujnik, trzeba rozwiercić miejsce na czujnik i nagwintować miejsca na śróby
-
Start diesla z odlaczonymi swiecami zarowymi film
przy -10 afn odpalał z kopa, przy wyższej temp myśle że trzeba by bylo dlużej zakręcić. Ogólnie silniki diesla np w ciagnikach marki Zetor nie sa wyposażone w świece zarowe i przy - 20 odpala no ale trzeba troche zakręcić. Takze myśle że nasze diesle także by sobie poradziły.
-
Świece żarowe– układ zasilania
nie ma żadnej sygnalizacji usterki świecy, jest jedynie sygnał z ecu o załączeniu przekaźnika, jeżeli przekaźnik jest uszkodzony, wtedy jest sygnalizowana usterka miganiem kontrolki. Jeżeli świeca nie grzeje jest to najczęściej wina jej samej.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
wyjściem jest emulator, likwiduje błąd na fisie ale temperatura oleju nie trybi
-
Nie pali po nocy i dłuższym postoju POMOCY!!!
Na jasny uj bawić się w jakieś podmiany sterowników.. zrób test z butelką który opisałem na poprzedniej stronie, i będziesz wiedział czy problemem jest paliwo czy co innego.
-
Świece żarowe– układ zasilania
Dobrze rozumujesz. Jeżeli nie masz pewnosci co do dzialania świecy, sprawdź czy w czapce tej świecy masz +12
-
Nie pali po nocy i dłuższym postoju POMOCY!!!
Czyżby to napewno filtr od afna? przecież brak tu zaworka zwrotnego Filtr paliwa Skoda Felicia Felicja 1.9D AFN (2925268942) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. to jest afn Ewidentnie wg opisu schodzi paliwo z układu. Dla pewnosci możesz zrobić test. Potrzebujesz butelki i wężyka paliwowego. Podłączasz wężyk do króćca zasilania pompy (ten bliżej chłodnicy) wężyk mocujesz w butelce, nalewasz do butelki paliwa, odpalasz tak aby się odpowietrzył, zostawiasz auto na te pare godzin czy noc - w butelce musi byc caly czas paliwo i najlepiej zobacz ile jego jest. Po nocy w butelce ma być ten sam poziom paliwa, i wtedy jest pewnosc że pompa się nie zapowietrza. Jeżeli odpali od kopa masz przyczynę. Możesz też spróbować szybszej wersji. Potrzebujesz dużej strzykawy z apteki i węzyka. Podpinasz taki zestaw pod króciec wyjsciowy pompy i wciągasz strzykawą paliwo z powietrzem do momentu aż będzie szło ładne czyste paliwo. Zakładasz spowrotem węzyk, możesz poluzować przewody z wtrysków aby je odpowietrzyć, zakręcić na ok 2s, dokręcić przewody i próbować odpalać. ---------- Post dopisany at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ---------- p.s dla tych co czepili się tak tych świec - zdrowy afn bez grzania świec przy -5 odpala bez problemu. Nie mówił mi tego żaden kolega kolegi - sam testowałem.
-
00' AFN -klubowa koza
wpadło audio/1post
-
Jaki zestaw firmy Alpine
Głośniki ori dobrze grają i zmiana na 16" będzie wyrzucaniem pieniedzy ? Skad ty się chłopie urwałeś ? To glośnik gra a nie twoje filtry w radiu. Dla zwykłego zjadacza chleba fabryczne nagłośnienie będzie może i dobre, a dla chcących coś wiecej bez dobrego przodu się nie obejdzie. do autora tematu Na przód najlepszy był by zestaw odseparowany, tyle że aby upchać tam 16" trzeba troche kombinować. I o ile pamiętam głośnik nie może mieć zbyt wielekiej głębokości bo będzie kolidował z szybą. Poszukaj w dziale warsztat jak to kolega Krycha zrobił, podał tam też wymiary. I właśnie swój wybór głośników będziesz musiał uzależnić od głębokości, co Ci po nie wiadomo jakim głośniku jak nie będziesz mógł otworzyć szyby.
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
na róószooFFo :grin:
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Rezerwa Ci nie trybi albo wskaźnik paliwa. I rób jak chłopaki mówią, lutuj diody Smd, i rozprowadź je równomiernie i wtedy będzie sztos. A jak chcesz w miejsce żarówek to wsadź czerowne żarówki bo inaczej będzie kicz
-
Prezent na gwiazdkę (tak, tak, mamy listopad) Netbook czy Laptop? Dylamaty
Panowie bez przesady. Kobiety są warte naszego zaangażowania, wiadomo że mniej niż ukochane audi, ale też. Jeżeli to ma być na studia, kup jej coś 10-11", dużo studentek sobie je chwali. Lekkie to, wszędzie zmieścisz i dodatkowo może sobie przez całe wykłady na fb siedzieć, dzięki długo wytrzymującej baterii. To czy jej kupić czy nie to juz sam musisz sobie zrobić rachunek czy jest warta tego. A prezent napewno trafiony skoro tego akurat potrzebuje.
-
Trzeszczy podłokietnik
cegła w środek, będzie dociśnięty, będzie cicho
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
daj nam tego chleba kiedyś babka daje mi listę zakupów... wchodzę do sklepu, wyjmuję listę, czytam, a tam: "hlep" szkoda ze nie nagrali mojej reakcji
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
:polew: tylko Ciii bo mąż się dowie
-
Zielony ekran na lapku
albo taśma łacząca matrycę z grafiką, albo karta graficzna. No chyba ze cos z matrycą
-
dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
ja tak
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
ZESTAW #1/09 1. liga 23-09-2012 18:00 GKS Katowice - Polonia Bytom 2-0 Ekstraklasa 21-09-2012 20:30 Legia Warszawa - Polonia Warszawa 2-0 21-09-2012 18:00 Korona Kielce - Podbeskidzie 1-0 22-09-2012 18:00 Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 3-1 22-09-2012 15:45 Ruch Chorzow - Zagłębie Lubin 1-2 22-09-2012 13:30 Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-1 23-09-2012 17:00 Lech Poznań - Pogoń 2-0 23-09-2012 14:30 Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów 2-1 24-09-2012 18:30 Widzew Łódź - Górnik Zabrze 1-1 Liga angielska 23-09-2012 14:30 Liverpool - Manchester United 1-1 23-09-2012 17:00 Manchester City - Arsenal 2-1 Liga francuska 23-09-2012 21:00 Lille - Lyon 3-2 Liga niemiecka 22-09-2012 15:30 Schalke 04 - Bayern Monachium 0-3
-
Strefa Śmiechu
- Pytanie
Jak chcesz oberwać bacikiem z mojej kolekcji,to oczywiście,zapraszam do Gdyni No proszę co ja tu widzę ? ciekawe kto mi ostatnio aferę zrobił Synuś,nie podskakuj Ty wiesz,o co była ta "afera":wink: mi chodzi o tą drugą mniejszą- dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>
Witam witam- Pytanie
Jak chcesz oberwać bacikiem z mojej kolekcji,to oczywiście,zapraszam do Gdyni No proszę co ja tu widzę ? ciekawe kto mi ostatnio aferę zrobił - Pytanie