Treść opublikowana przez sasza
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
A wiadomo, może jeszcze kiedyś będziesz miał okazję wyprzedzać go prawym pasem i akurat znajdziesz się w miejscu bez kamer. Furka za***ista, może za 10lat sobie takie kupie.
-
Po regeneracji turbiny, problem powrocil
podmień n75 z n18
-
Szarpanie podczas jazdy
Podłacze sie pod temat, ostatnio zrobiło mi się to samo w AFNie, wg vaga nastawnik pracuje prawidłowo, bawić się dalej z odłączaniem go ? Impulsator skrzyni też sie tyczy AFNa ?
-
Przeładowanie AFN
Dobrze podpięte wężyki? Weź dużą strzykawkę podłacz wężyk do gruszki, i zasysając zobacz czy gruszka działa prawidłowo i przy max wychyleniu nie puszcza. Ja bym to dalej się czepiał regulacji sztangi. Wrzuć komplet świeżych logów.
-
Maskownica głośników
Ja wiem czy taka piękna ? Jakoś nie pasuje mi to do boczka. Dużo lepiej wyglądają i współgraja mniejsze panele które przy odrobinie umiejętnosci można zrobić samemu i napewno taniej.
-
Głośna praca silnika
Rolka jedna delikatnie syczy tylko. To tak jakby bardziej z tyłu silnika. Film postaram sie wrzucić wieczorem
-
Głośna praca silnika
Póki co jest tak: kąt wtrysku 53-54 wyczyszczony cały dolot sprawny egr wyczyszczone turbo wywalony kat Silnik pracuje ciszej i nie buczy przy przyśpieszaniu, chociaż to jeszcze nie to. Czasami tak łądnie cichutko chodzi jak CR, a czasem słychać taki typowy klekot. Nie wiem od czego to moze zależeć, jakieś sugestie?
-
Spociki Chełmskie
Gdzie w chełmie dostanę pasty polerskie na ml? Głownie chodziło by mi o 3M
-
Muzyka w naszych autkach
- Sztanga turbiny - jak zaobserwować
U mnie da rade podnieść, ale nie wraca do końca, muszę ją dopchnąć. Czyszczenie już niebawem- Sztanga turbiny - jak zaobserwować
Nie no kurcze, dzieki za tak przydatne info, wszyscy wiemy o co Ci chodzi. Pamiętajmy, ze wina moze być takze po stronie gruszki. U kolegi w gruszce byla woda i w zimie auto nie jechało bo zamarzała.- B5 Montaż Xenonów, soczewki Valeo - kilka niejasności
Wychodziły wersję bez regulacji świateł, tak popostu. Jeżeli masz zwykłe lampy pod żarówke h7 to możesz zakupić zestaw hid h7. Jezeli chcesz wszystko ori, musisz kupić soczewki z mocowaniem po palnik d2s, albo wysłać lampki do gwertego na przeróbkę. Co do sprysków i braku regulacji mogło być tak że autko miało dzwona i zostały załozone zwykłe lampy żeby nie pchać się w koszty.- Sztanga turbiny - jak zaobserwować
Powinieneś mieć podciśnienie na tym wężyku.- Głośna praca silnika
tak, w bassic settings. Robię tak jak mówisz. Dokręciłem tąjedną, było 51,dokręciłem resztę pojechalem w miasto, wróciłem i było 63-64-65. Sruby dokręcone solidnie. Widocznie przy dokręcaniu musiala się przestawić.. ---------- Post dopisany at 11:21 ---------- Poprzedni post napisany at 11:20 ---------- Wydaje mi isę że sam motor pracuje cicho... tak jakby bardziej z tyłu coś klekotało- Spociki Chełmskie
Niestety taki ten chełm jest nie ma nikt żarników hid h7 ? 6000k albo 4300,może być jedna sztuka chce porównać jak będzie świecić- Głośna praca silnika
Kurde już nie wiem, ustawiłem kat na 51, pozkręcałem pompe zadowolony pojechalem na miasto wracam, podpinam vaga a tam spowrotem 65.. wtf?- Głośna praca silnika
Jak sprawdzić ten zaworek ciśnieniowy ? Ustawienie kata wtrysku nie przyniosło porządanego efekt, choć może ciut mięciej pracuje silnik.- Jak prawidłowo wrzucać wsteczny?
Ale skrzynia nie ma tu nic do gadania, to wyłacznie kwestia wybieraka. U mnie tak samo bez wduszania wchodzi. Ale z 5 na wsteczny nie wcisne za chiny, tak jak wyzej pisali musi wrócić do pozycji 0.- Głośna praca silnika
Zaworek ciśnieniowy czyli n108 ?- Głośna praca silnika
Ale tak niewielka różnica może powodować aż tak uciążliwy hałas ? I po drugie, poluzować śruby (ile? ) i regulować na odpalonym, czy przestawiać i co jakiś czas sprawdzać ?- Kto ma już dość zimy to pisać w tym wątku można się wyładować:)
Pozamykajcie te lodówki, ja chce wiosny.- Głośna praca silnika
No jak tylko się ociepli biorę się za to. Chce zebrać możliwe przyczyny i raz a porządnie podziałać.- Głośna praca silnika
Witam. Borykam się od dłuższego czasu z głośną pracą silnika. Silnik chodzi twardo i klekocze na wolnych, przy przyspieszaniu też go słychać tak od 2 do 3tys, przy pedale w podłodze jest strasznie w aucie. Po przekroczeniu 3 tys nie słychać go. Jakie mogą być tego przyczyny ? Błędów nie mam żadnych, turbo popmuje dobrze, korekcje max ~0.3, n75, n18 sprawne, kąt wtrysku 68(wiem że powinien być 51 ale czy to ma aż taki duży wpływ ? ). Auto ogólnie jedzie dobrze, gniecie w fotel, żadnych szarpnieć, brak problemów z odpalaniem, tylko ta głośna praca... Tlumiki ok, plecionka nie puszcza i wydaje się być elastyczna, kat wywalony... Ktoś ma jakieś pomysły co może powodować taki hałas ? co drugi dzień jeżdzę paskiem też afn i tam silnika nie słychać...- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
marcin6, to zwykłe piny takie jak idą do kostki iso w radiu. Później sprawdze bo deszcze leje jak cholera i nie chce mi się lecieć. Ale mam na bank.- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ja mam chyba taką 6 pin, zara zobacze - Sztanga turbiny - jak zaobserwować