Treść opublikowana przez sasza
-
[ALL B5] Pilna potrzeba rozpiska pinów w kostkach
wszystko za***prza już z rok wystarczyło zmienić kodowanie, bo 2,5tdi było po canie. A ogólnie w kostkach wystarczy przepiąć stałe zasilanie i wsio:wink:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
pany trzeba mi ringi 6szt do licznika, bądź licznik uszkodzony a6 z ringami, ma kto ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
sory chłopaki, już zmieniłem uprawnienia, będzie ten folder bez logowania, i tam będę wrzucał wszelakie wsady jakie mam... wieć jak ktoś coś ma i mu się nudzi niech śle pod [email protected] zrobimy tam baze wsadów
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
pany nie macie ringów na zbyciu, albo obudowy z szafy a6? Podesłałem wam linka, tam z załącznika sobie zassijcie Zapraszam po auto, moje 4 milutkie pieski tylko czekają
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Masz końcówkę produkcji, podejrzewam, że w VINie szósta cyfra od końca jest już 6+? podejrzewam, że nie chce mi już się lecieć sprawdzać. Jutro jak nie zapomne to zobacze. Ale auto modelowo 01r więc ostatni wypust ---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- podaj e-mail. na coż wam ten magiczny wsad ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ori licznik, wsad nie ruszany
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Karol po podaniu pina zaden dodatkowy kanał z tych opisanych się nie udostępnia... sprawdzałem na dwóch różnych zegarach po II lifcie z A4 Sensor od oleju przestał mi wyskakiwać na blat jak zmieniłem kodowanie na TDI 4 cilinder, jak wróciłem na 6 cylinder, darł ryja... Wychoszi na to że w 2,5TDI musiał być sensor, a w innych nie koniecznie, na ekranie nie wywala ale w Vagu krzyczy że czujnika nie ma potwierdzam, w a4 brak ukrytych kanałów, ani 19, ani 38 nie ma. U mnie nawet przy kodowaniu na 4 cyl sensor się drze, więc to musi być zalezne od licznika. mogłbyś udostępnic swój wsad ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Instruments Part No: 8D0 920 932 FX Component: B5-KOMBIINSTR. VDO D13 Coding: 00140
-
Audi A4 b5 1.9 tdi 115km Ciężko odpala
już tyle jest tego na forum że wystarczy naprawdę minimum wysiłku aby poszukać...
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
wystarczy zmienić głowne kodowanie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
trzeba sprawdzic. To skoro ja mam wersję d13, to mam highline ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
tyle ze to jest dla b6
-
Auto nie odpala
to musisz szukać rozpiski wtyków licznika i sprawdzać czy dochodzi zasilanie. Weź najlepiej nagraj filmik abyśmy dokładni e wiedzieli co tam się dzieje
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nie wyskakuje, sprawdzałęm przez 13821 i mój pin licznikowy i ni chu chu
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
właśnie mam d13 i kanału 19 ni ma
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No dobra ale co z podswietleniem wskazówek po zapłonie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
tamte 3 komórki zabrały mi z ponad godzine... lipa tak siedzieć w aucie, chyba muszę zrobić kostki do domowego podłaczenia i wtedy będę sie bawił. ---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 15:27 ---------- misiek, idź teraz ty pomorduj licznik
-
Auto nie odpala
brak napiecia na zegarach, zobaczy czy bezpiecznik ok. Zegary nie mają napięcia, ecu nie ma info na temat immo z licznika i gaśnie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Edytowałęm na różne sposoby 1ED, 1DE, 1DD i wskazówki nie balangały ;/ więc info o tym musi być gdzieś indziej
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Zaczynam walke z licznikiem. Cel: podświtlane wskazówki po zapłonie. I tu lista moich testów (cały czas testuje i będę uzupełniał) $1DE - wartosć ori 35 bazujemy jedynie na drugiej cyfrze. Efekt po włączeniu zapłonu 5 - ori podświtlenie, podświetlone jedynie wyświetlacze 9 - podświetlona cała szafa, (nie odpalają się wyświetlacze przebiegu po otwarciu drzwi) D - podświetlona cała szafa, reszta jak ori 6 - podświetla deske rozdzieczą B - to samo co przy 9 F - to samo co przy D 1 - same wyswietlacze (nie odpalają się wyświetlacze przebiegu po otwarciu drzwi) 2 - to co 1 3- jak 5 coś mi się wydaje że tą komurą tego nie ustawimy... ale mam plan, tylko musze podładować battery
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ja akurat nie palę, ale wyjmowałem na długość spokojnie wypitego browara więc czasu troche mineło.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
a właśnie u mnie przewody canu są ale licznik po canie nie śmiga... Nawet przeglądałem wiązki niby can do sterownika dochodzi itp a jak koduje kanał 60 obrotek nie żyje. No ale ogólnie co do tematu adaptacja pomogła. Wyjmowanie bezpiecznika nie pomogło. Jutro pobawie się z podświetleniem. Kaju dawaj no tu nowinki.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
za każdym razem jak wgrywasz wsad to musisz kodować kluczyki nie wiem czemu tak się dzieje Co ty gadasz, u mnie wystarczyła adaptacja licznika z ecu
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no jutro się pobawie. P.s. w $1ED jest coś zwiazane z immo, bo jak edytowałem komórkę to mi rozsynchronizowało się ecu z licznikiem, musiałem adaptować. Sam chętnie przygarnął bym jakąś szafe na testy i zabawy z wsadami
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ale nie cee całej szafy, chce tylko wskazówki