Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sasza

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sasza

  1. wszystko za***prza już z rok wystarczyło zmienić kodowanie, bo 2,5tdi było po canie. A ogólnie w kostkach wystarczy przepiąć stałe zasilanie i wsio:wink:
  2. pany trzeba mi ringi 6szt do licznika, bądź licznik uszkodzony a6 z ringami, ma kto ?
  3. sory chłopaki, już zmieniłem uprawnienia, będzie ten folder bez logowania, i tam będę wrzucał wszelakie wsady jakie mam... wieć jak ktoś coś ma i mu się nudzi niech śle pod [email protected] zrobimy tam baze wsadów
  4. pany nie macie ringów na zbyciu, albo obudowy z szafy a6? Podesłałem wam linka, tam z załącznika sobie zassijcie Zapraszam po auto, moje 4 milutkie pieski tylko czekają
  5. Masz końcówkę produkcji, podejrzewam, że w VINie szósta cyfra od końca jest już 6+? podejrzewam, że nie chce mi już się lecieć sprawdzać. Jutro jak nie zapomne to zobacze. Ale auto modelowo 01r więc ostatni wypust ---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ---------- podaj e-mail. na coż wam ten magiczny wsad ?
  6. ori licznik, wsad nie ruszany
  7. Karol po podaniu pina zaden dodatkowy kanał z tych opisanych się nie udostępnia... sprawdzałem na dwóch różnych zegarach po II lifcie z A4 Sensor od oleju przestał mi wyskakiwać na blat jak zmieniłem kodowanie na TDI 4 cilinder, jak wróciłem na 6 cylinder, darł ryja... Wychoszi na to że w 2,5TDI musiał być sensor, a w innych nie koniecznie, na ekranie nie wywala ale w Vagu krzyczy że czujnika nie ma potwierdzam, w a4 brak ukrytych kanałów, ani 19, ani 38 nie ma. U mnie nawet przy kodowaniu na 4 cyl sensor się drze, więc to musi być zalezne od licznika. mogłbyś udostępnic swój wsad ?
  8. Instruments Part No: 8D0 920 932 FX Component: B5-KOMBIINSTR. VDO D13 Coding: 00140
  9. już tyle jest tego na forum że wystarczy naprawdę minimum wysiłku aby poszukać...
  10. wystarczy zmienić głowne kodowanie
  11. trzeba sprawdzic. To skoro ja mam wersję d13, to mam highline ?
  12. tyle ze to jest dla b6
  13. to musisz szukać rozpiski wtyków licznika i sprawdzać czy dochodzi zasilanie. Weź najlepiej nagraj filmik abyśmy dokładni e wiedzieli co tam się dzieje
  14. nie wyskakuje, sprawdzałęm przez 13821 i mój pin licznikowy i ni chu chu
  15. właśnie mam d13 i kanału 19 ni ma
  16. No dobra ale co z podswietleniem wskazówek po zapłonie
  17. tamte 3 komórki zabrały mi z ponad godzine... lipa tak siedzieć w aucie, chyba muszę zrobić kostki do domowego podłaczenia i wtedy będę sie bawił. ---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 15:27 ---------- misiek, idź teraz ty pomorduj licznik
  18. brak napiecia na zegarach, zobaczy czy bezpiecznik ok. Zegary nie mają napięcia, ecu nie ma info na temat immo z licznika i gaśnie
  19. Edytowałęm na różne sposoby 1ED, 1DE, 1DD i wskazówki nie balangały ;/ więc info o tym musi być gdzieś indziej
  20. Zaczynam walke z licznikiem. Cel: podświtlane wskazówki po zapłonie. I tu lista moich testów (cały czas testuje i będę uzupełniał) $1DE - wartosć ori 35 bazujemy jedynie na drugiej cyfrze. Efekt po włączeniu zapłonu 5 - ori podświtlenie, podświetlone jedynie wyświetlacze 9 - podświetlona cała szafa, (nie odpalają się wyświetlacze przebiegu po otwarciu drzwi) D - podświetlona cała szafa, reszta jak ori 6 - podświetla deske rozdzieczą B - to samo co przy 9 F - to samo co przy D 1 - same wyswietlacze (nie odpalają się wyświetlacze przebiegu po otwarciu drzwi) 2 - to co 1 3- jak 5 coś mi się wydaje że tą komurą tego nie ustawimy... ale mam plan, tylko musze podładować battery
  21. Ja akurat nie palę, ale wyjmowałem na długość spokojnie wypitego browara więc czasu troche mineło.
  22. a właśnie u mnie przewody canu są ale licznik po canie nie śmiga... Nawet przeglądałem wiązki niby can do sterownika dochodzi itp a jak koduje kanał 60 obrotek nie żyje. No ale ogólnie co do tematu adaptacja pomogła. Wyjmowanie bezpiecznika nie pomogło. Jutro pobawie się z podświetleniem. Kaju dawaj no tu nowinki.
  23. za każdym razem jak wgrywasz wsad to musisz kodować kluczyki nie wiem czemu tak się dzieje Co ty gadasz, u mnie wystarczyła adaptacja licznika z ecu
  24. no jutro się pobawie. P.s. w $1ED jest coś zwiazane z immo, bo jak edytowałem komórkę to mi rozsynchronizowało się ecu z licznikiem, musiałem adaptować. Sam chętnie przygarnął bym jakąś szafe na testy i zabawy z wsadami
  25. ale nie cee całej szafy, chce tylko wskazówki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.