Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sasza

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sasza

  1. Oj mięszacie chłopaki. Właścicielu tematu, zrób dobre foto wszelakich kostek wychodzących z auta do radia... Co do czerwonej kostki iso - odpowiada za pobudzenie radia (włączanie po kluczyku) Co do czerwonej kostki mini iso - są w niej wyjścia liniowe do aktywnych głosników tylnych. Musisz mieć w aucie kostkę zasilającą, kostkę z wyjściem na przednie pasywne głośniki i kostkę mini iso z wyjściami liniowymi na tył...
  2. sasza odpowiedział(a) na talgum temat w Nadwozie i Wnętrze
    Zmiana jednostek wyswietlania temperatury. Nacisnij i przytrzymaj przycisk recyrkulacji. Nastepnie nacisnij '+' temperatury aby zmieniac jednostki pomiedzy Celsjuszami i Fahrenheitami na wyswietlaczu klimatyzacji i wskaznika temperatury zewnetrznej. 2s w google
  3. kolumny TONSIL Altus 300 -- !! POLSKIE !!-- (2512951747) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  4. Tylne głośniki masz za pewne aktywne i sygnały do nich będą w kostce mini iso oznaczone jako line out. Może ktoś Ci fader i balans poprzestawiał ?
  5. W polsce spawany z dwóch innych i przystanku autobusowego, wygląda lepiej jak z salonu. Niech naciągają, bierz zastępcze i jeździj aż tamto porządnie zrobią/
  6. Zippyshare.com - GJan - Not Afraid ( Hardman Remix ) [4music.lt].mp3
  7. właśnie też słyszałem, że te noże zza wschodniej granicy są jakościowo lepsze. Mi przy prawie codziennym goleniu Gillette Fusion Power styka na ok 3 tyg. Wiadomo że więcej by po ciupał ale moja skóra na twarzy jest wrażliwa na podtępione noże i tanie maszynki.
  8. sam używam gillette fusion power i jestem mega zadowolony. Kupuje ostrza zazywaczaj w rossmanie i są ok tyle że cena jak sami wiecie nie jest zbyt przystępna też sam chciałem zamawiać z allegro nożyki ale troche nie mam pewności czy oby po goleniu nią nie będę zalewał sie krwią ale chyba jednak sie zdecyduje, za 60zł idzie kupić 8 noży
  9. na forum gość jest. No chwal żeś się wreszcie
  10. sasza odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    Musisz mieć pin licznika i się zalogować, później w adapacjach (poszukaj sobie jaki kanał bo już nie pamiętam) musisz usunąć wszystkie klucze i później na nowo kodujesz wszystkie co masz vagiem da się zrobić pod warunkiem że masz pin licznika
  11. Lampy mam juz równo, problem tkwi w dospwanych uszach ktost nie umiejetnie zrobił, mam lampy na 3 podkładkach by było równo względem siebie:facepalm:, ewidętnie uszy do poprawki, ale nie za mojej kadencji Co do haka to jest minimalnie dokładka podcieta fabrycznie, ale totalnie tego nie widac, wszystko jest na styk zrobione:wink: To jak u mnie, jeden uchwyt uwalony. Dzięki za info z hakiem, muszę założyć, szkoda bagażnika brudzić.
  12. Mam pytanko... Czy pod ori hak trzeba ciąć zderzak ? Ładne auto, tylko weź te lampy ustaw, bo coś jedna niżej, druga wyżej.
  13. Brak zainteresowania tematem. Wyłączać pornole
  14. Ori viaken vag kll kosztuje 60zł
  15. 1. Radio Kwestia gustu 2. jak się bawić w głośniki w przodzie to odrazu wstawiać 16', zobacz temat krychy w dziale warsztat 3. Jak zrobisz dobry przód zostanie Ci tylko wsadzić suba to bagaja i dyskoteka gra. Ktoś montował 16stki elipsy w tylne drzwi... przykręcił chamsko do boczka... ani to wygląda, na temat dzwięku można sie jedynie domyślać.
  16. te niebieskie kable na ftdi albo ch340 są o dupe potłuc, kup ori viakena i bez problemu się połączysz.
  17. Samo rns-e za 1200 można spokojnie wyrwać. Jeżeli masz polifta CAN w zegarach już jest, tylko podpiać się i śmiga (sprawdzone). Potrzebujesz przejściówki z iso na iso2, lutownice, cyne, pare koszulek termo i da radę ogarnąć.
  18. to trudno będzie Ci dogodzić
  19. Zippyshare.com - Dress - Leginsy (Dendix Official Remix) www.centrummp3.eu by Dj Fisher.mp3 Masz na pocieszenie
  20. to to znam , napisalem ze coś na styl Gustawo:wink: tempo ciut wolniejsze:naughty: To może inaczej, gdzie to slyszałeś ?
  21. Gustavo Lima - Balada Boa (Tcherere Tche, Tche)
  22. Może poprostu licznik nie jest wyposażony w zegar satelitarny ? możesz też spróbować wcześniej się zalogować
  23. http://www.youtube.com/watch?v=Fd94OF6pnr8

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.