Treść opublikowana przez sasza
-
Dziwna sprawa, przerobiona wtyczka?
Oj mięszacie chłopaki. Właścicielu tematu, zrób dobre foto wszelakich kostek wychodzących z auta do radia... Co do czerwonej kostki iso - odpowiada za pobudzenie radia (włączanie po kluczyku) Co do czerwonej kostki mini iso - są w niej wyjścia liniowe do aktywnych głosników tylnych. Musisz mieć w aucie kostkę zasilającą, kostkę z wyjściem na przednie pasywne głośniki i kostkę mini iso z wyjściami liniowymi na tył...
-
temperatura
Zmiana jednostek wyswietlania temperatury. Nacisnij i przytrzymaj przycisk recyrkulacji. Nastepnie nacisnij '+' temperatury aby zmieniac jednostki pomiedzy Celsjuszami i Fahrenheitami na wyswietlaczu klimatyzacji i wskaznika temperatury zewnetrznej. 2s w google
-
Jakie kolumny za ok. 1000 zł?
kolumny TONSIL Altus 300 -- !! POLSKIE !!-- (2512951747) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[A4 B5] Nie działają głośniki
Tylne głośniki masz za pewne aktywne i sygnały do nich będą w kostce mini iso oznaczone jako line out. Może ktoś Ci fader i balans poprzestawiał ?
-
Prośba znawców o określenie rodzaju drzewa
jesion
-
Niemiecki ASO zla naprawa blacharki
W polsce spawany z dwóch innych i przystanku autobusowego, wygląda lepiej jak z salonu. Niech naciągają, bierz zastępcze i jeździj aż tamto porządnie zrobią/
-
Muzyka w naszych autkach
Zippyshare.com - GJan - Not Afraid ( Hardman Remix ) [4music.lt].mp3
-
Golarki z allegro
właśnie też słyszałem, że te noże zza wschodniej granicy są jakościowo lepsze. Mi przy prawie codziennym goleniu Gillette Fusion Power styka na ok 3 tyg. Wiadomo że więcej by po ciupał ale moja skóra na twarzy jest wrażliwa na podtępione noże i tanie maszynki.
-
Golarki z allegro
sam używam gillette fusion power i jestem mega zadowolony. Kupuje ostrza zazywaczaj w rossmanie i są ok tyle że cena jak sami wiecie nie jest zbyt przystępna też sam chciałem zamawiać z allegro nożyki ale troche nie mam pewności czy oby po goleniu nią nie będę zalewał sie krwią ale chyba jednak sie zdecyduje, za 60zł idzie kupić 8 noży
-
Wakacje, Ja sam + Trzy koleżanki... co zabrać? ;)
na forum gość jest. No chwal żeś się wreszcie
-
Gdzie dorobić kluczyk ?
Musisz mieć pin licznika i się zalogować, później w adapacjach (poszukaj sobie jaki kanał bo już nie pamiętam) musisz usunąć wszystkie klucze i później na nowo kodujesz wszystkie co masz vagiem da się zrobić pod warunkiem że masz pin licznika
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Lampy mam juz równo, problem tkwi w dospwanych uszach ktost nie umiejetnie zrobił, mam lampy na 3 podkładkach by było równo względem siebie:facepalm:, ewidętnie uszy do poprawki, ale nie za mojej kadencji Co do haka to jest minimalnie dokładka podcieta fabrycznie, ale totalnie tego nie widac, wszystko jest na styk zrobione:wink: To jak u mnie, jeden uchwyt uwalony. Dzięki za info z hakiem, muszę założyć, szkoda bagażnika brudzić.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Mam pytanko... Czy pod ori hak trzeba ciąć zderzak ? Ładne auto, tylko weź te lampy ustaw, bo coś jedna niżej, druga wyżej.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Brak zainteresowania tematem. Wyłączać pornole
-
Moduł airbag po zmianie nie można zakodować?
Ori viaken vag kll kosztuje 60zł
-
Zabudowa audio
1. Radio Kwestia gustu 2. jak się bawić w głośniki w przodzie to odrazu wstawiać 16', zobacz temat krychy w dziale warsztat 3. Jak zrobisz dobry przód zostanie Ci tylko wsadzić suba to bagaja i dyskoteka gra. Ktoś montował 16stki elipsy w tylne drzwi... przykręcił chamsko do boczka... ani to wygląda, na temat dzwięku można sie jedynie domyślać.
-
Moduł airbag po zmianie nie można zakodować?
te niebieskie kable na ftdi albo ch340 są o dupe potłuc, kup ori viakena i bez problemu się połączysz.
-
Drzwi zamknięte, lampka otwarcia świeci , brak komunikatu na fisie
wymień krańcówkę w zamku
-
zamiana nawigacji na nowsza
Samo rns-e za 1200 można spokojnie wyrwać. Jeżeli masz polifta CAN w zegarach już jest, tylko podpiać się i śmiga (sprawdzone). Potrzebujesz przejściówki z iso na iso2, lutownice, cyne, pare koszulek termo i da radę ogarnąć.
-
Szukam utworu
to trudno będzie Ci dogodzić
-
Szukam utworu
Zippyshare.com - Dress - Leginsy (Dendix Official Remix) www.centrummp3.eu by Dj Fisher.mp3 Masz na pocieszenie
-
Szukam utworu
to to znam , napisalem ze coś na styl Gustawo:wink: tempo ciut wolniejsze:naughty: To może inaczej, gdzie to slyszałeś ?
-
Szukam utworu
Gustavo Lima - Balada Boa (Tcherere Tche, Tche)
-
Adaptacja licznika
Może poprostu licznik nie jest wyposażony w zegar satelitarny ? możesz też spróbować wcześniej się zalogować
-
Muzyka w naszych autkach
http://www.youtube.com/watch?v=Fd94OF6pnr8