Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sasza

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sasza

  1. no a co z problemami następującymi ? nie ma problemu z wyświetlaniem daty po otwarciu drzwi czy innych skutków ubocznych ?
  2. z tego co teraz patrze kilka stron wczesniej powinno śmigać. Ale już nie chce mi się lecieć do auta, jutro zobacze
  3. Spadło cięgno albo uszkodzony zamek. Bez zdjęcia boczka drzwi nic nie zrobisz.
  4. to była komórka 1de to dlatego nie zadziałało i tam zmien z 35 na 3D i podświetli ci cały licznik tylko że ja kminiłem jedynie same wskazówki, cała szafa mi nie potrzebna. no fakt, jest 35, ale co ztrobić by wyświetlić jedynie wskazówki ?
  5. Testowałem dziś różne warianty podświetlania przez edycje $1ED, ori było 00, wpisywalem różnie i ni c**ja nie hulało. Reset robiony. Licznik VDO V13 A4 B5 01r
  6. Nie możesz poprostu kluczykiem ?
  7. Ewidentnie albo coś nie łaczy, albo zmine luty (zmora a80, nie wiem jak tu) Zimne luty to poprostu nie łączące dobrze luty na polach lutownicZych w liczniku. Lutownica i cyna w dłoń, zimne luty trzeba umieć znaleźć (widać na nich pękniecia) ale najlepiej przelecieć cały licznik lutownicą, rozgrzewajac każdy lut i dokładając troszku świeżej cyny.
  8. sasza odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    znacie, kolega z rejowca lub okolic
  9. ona tańczy dla mnie jeee Jak raz dziala raz nie działa, to zapewne zimne luty w liczniku
  10. Żadnego tam podwójnego grzania świec!!!!!Podwójne nagrzanie przepali szybko świece!!!Może nawet zrobi to od razu!! Jeśli nagrzewasz i nie uruchomisz bo kręciłeś rozrusznikiem a silnik nie zapalił to już sygnał,że masz świece do wymiany o ile z silnikiem, paliwem i resztą jest ok.Jeśli nagrzewasz je kolejny raz przy nieudanym rozruchu, odczekaj te pól minuty i dopiero powtórz. Po zgaśnięciu kontrolki od grzania świec rozrusznik ma zakręcić krótko i odpalić silnik niemal od razu,nawet przy dużym mrozie.Zeszłej zimy miałem ''sprawne'' jeszcze świece ale nie podobało się mi to, jak silnik odpala na dużym mrozie.Wymieniłem je i teraz po nocy z mrozem -12 odpalanie masełko...jest lepiej niż było latem ze starymi świecami. przy -12 to bez grzania świec przy zdrowym silniku i osprzęcie na luzie odpalam. nie rozumiem tego: Co ty porównujesz odpalanie auta zimą do lata, skoro świece powyżej 5stopni nie grzeją? Pozatym tak jak inni mówią, świece nie grzeją tylko przed rozruchem, grzeją także ok 2min po rozruchu. Wystarczy wsłuchać się w pracę przekaźników.
  11. No dobra a zdradzicie wkońcu rąbka tajemnicy co trzeba zmodyfikować w wsadzie aby odpalić kanał 19 i mieć podświetlenie wskazówek ? Karol, nic nie wiadomo. Nie oszukujmy się, montujemy czesci w naszych autach, które nie są do nich przeznaczone. Dlatego nie ma co pierdzieć w stołek tylko trzeba testować testować i jeszcze raz testować, gdybać można miesiacami i nic z tego nie będzie. Skoro szafy z a4 i a6 mają takie same numery, to po mojemu wsad ogarnie sprawę z drzwiami, wsaźnikiem paliwa i klapą bagażnika.
  12. Podaj jakieś szersze info co do temp oleju. Niestety co do liczników z a6 nie pomogę, bo nie miałem z nimi stycznosci. Ale myśle, że wsad za4 załatwił by sprawę.
  13. pokazuje Ci temp oleju ? jak to ogarnołeś ?
  14. no tak jak mówiłem. A może spróbuj zaaplikować wsad z tego licznika angola do tego swojego ---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:44 ---------- ciśnienie oleju nie ma nic z poziomem oleju. To sa dwa inne czujniki, dwa inne obwody. Ciśnienie oleju idzie przez ecu, tak samo jak obroty i prawdopodobnie kontrolka świec żarowych
  15. pupa albo wsad od a4 z 00r, albo nowy licznik...
  16. co do reseta to wiem wiem, myslałem że masz jakąś ukryta opcję.. no cóż lipę mam ale mógłbyś coś wymyśleć a nie mówić że mam lipę Myśle myślę i mało z tego jest. Skoro can nie daje się wyłączyć, leżysz i robisz pod siebie. Ja bym dał wsad z jakiejś a4 00r i wtedy próbował to ogarniać. Bo z tego coś mi sie wydaje ze nic nie będzie. ---------- Post dopisany at 17:22 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ---------- Licznik czy manual czy automat nie ma różnicy. Sygnał obrotomierza jest brany z ecu, tak samo sygnał ciśnienia. Jeżeli wymieniać to ecu silnika, a nie czujnik, sam czujnik nie ma jak wysyłać info po canie, musi być za to odpowiedzialny jakiś moduł.
  17. chodzi mi jedynie o reset commanderem, wchodzisz w okno do zczytywania wsadu z zegarów i tam jest magiczna funkcja reset, która działa jak odłaczenie aku a 00000 ustawiasz vcdsem Sory nie zauważyłem ze masz 96 czyli skoro się drze, to can jest nadal aktywny, i tu masz lipe
  18. spróbuj 00000, moze pomoże. W sumie dziwne to wszystko, może i serio ten licznik obsługuje jedynie can... A testowałeś obrotek po adaptacji immo ? bo widzę po filmiku że adaptacji nie było. Spróbuj pierw zgrać immo, później zrób reset commanderem, ustaw kanały na 00000, i znów reset commanderem i wtedy patrz czy działa. Można prosić wsad ? aaa ten żółty alladyn to nie jest cisnienie oleju, tylko poziom oleju. Ciśnienie oleju to masz duży wykrzyknik na całym fisie, i do tego 3 razy piszczy. Jeżeli tego piszczenia nie masz znaczy że w liczniku wyłaczył się can, a to oznacza że sygnał obrotów musisz mieć poprostu źle wpiety. O ile pamietam był to chyba zielony przewód
  19. ma podgrzewacz jak każdy afn, ale nie ma zaworka zwrotnego, napewno to nie jest ori filr afn, były z nakręcaną podstawą i całosciowe, ale te całosciowe były z miejscem na zaworek zwrotny. Więc nie wiem kto co Ci tam wymodził.
  20. szyba a takie pytanie, jak kanał 60 zerowaleś, to wpisywałeś 0 czy 00000? P.s. Kaju, w a4 można zmodyfikować wsad, aby mieć dostęp do 19 kanału ? podświetlane wskazówki po zapłonie były w cipeczke
  21. kaju, nie dlatego, ze ma immo2. Po prostu niektóre ecu nie śmigają po canie tak samo i immo3. Tak samo mój afn, rok 00,immo3, nawet skrętka can jest ale ni chu chu po canie nie rusza. Ja mu kazałem wcześniej wyłączyć wszystkie kanały aby całkowicie pozbyć się cana, zreszro nie wiedziałem że ma radio po can. Także jak mówiłem, 60 na bank na 0, a 61 i 62 zależnie od wyposażenia ---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:59 ---------- . Rozpiska jest i tak nie pełna, nie ma np kanału 19 odpowiedzialnego za poszczególne elementy podświetlenia po zapłonie na blacie. ooo to ciekawe. Mógłbys to rozwinąć ? dało by radę zrobić np tak jak w golfie, że swiecą wskazówki po przekręceniu kluczyka ? Tak kanał 19 w adaptacji. 1XXXX same wskazówki, 2XXXX same tarcze, 3XXXX tarcze i wskazówki. Dalej nie sprawdzałem dostępne tylko w licznikach A6 po lifcie. hmm, z tego co pamietam w a4 kanał 19 tez był dostepny... jutro zobacze czy w a4 pójdzie. Zreszto co tu pitolić, szyba leć do auta i zdawaj meldunek.
  22. . Rozpiska jest i tak nie pełna, nie ma np kanału 19 odpowiedzialnego za poszczególne elementy podświetlenia po zapłonie na blacie. ooo to ciekawe. Mógłbys to rozwinąć ? dało by radę zrobić np tak jak w golfie, że swiecą wskazówki po przekręceniu kluczyka ?
  23. aaaaaa chodzi Ci o a4 98` i np. 00`? to tak, ale tu raczej nie ma, po prostu zegar ma chyba jakąś komunikację po canie... bo zakodowany był na kanale 60 na wartość 1027... po zmianie na 1024 nie rusza z miejsca... ciśnienie oleju wy***rdala się co chwila... jeden plus radio się nie wyłącza... no ale co z tego jak inne cyrki powstały... jedynie można zmiana wsadu... Kaju, cwiara pomocy !! ---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ---------- jak komus to pomoże to nr licznika - 4B0 920 933 M ... kanał 60, 61, 62 wszystkie kodowania na 0 sprawdzę, chlopie, jak ruszy masz kratę browarów u mnie Radio Ci za h*ja nie ruszy na wszystkich zerach. Na kanale 60 miałeś ustawiony sygnał obrotów, komunikacje z silnikiem po CANie i automatyczną skrzynie. Ustaw kodowanie jak u mnie, czyli 60 wartość 1024, 61 kanał 256 (nie inna!!) i na 62 ustaw 1. MUSI Ci wszystko chodzić, a jak nie, to zaraz postaram się ogarnąć jeszcze kilka rozpisek. Kaju tak bylo ustawione i nic... testuj tak jak podałem, kanal 60 na bank na 0 musi być, o radiu nie myślałem, ale za to już odpowiadają kanały 61 czy 62 nie pamiętam. Ustaw kanał 60 na 0 i będzie wiadomo czy śmiga czy nie ---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ---------- gwarantuje banana na twarzy p.s dawno to robiłem, wiec jak 0 nie będzie wchodzić to ciśnij 1
  24. aaaaaa chodzi Ci o a4 98` i np. 00`? to tak, ale tu raczej nie ma, po prostu zegar ma chyba jakąś komunikację po canie... bo zakodowany był na kanale 60 na wartość 1027... po zmianie na 1024 nie rusza z miejsca... ciśnienie oleju wy***rdala się co chwila... jeden plus radio się nie wyłącza... no ale co z tego jak inne cyrki powstały... jedynie można zmiana wsadu... Kaju, cwiara pomocy !! ---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ---------- jak komus to pomoże to nr licznika - 4B0 920 933 M ... kanał 60, 61, 62 wszystkie kodowania na 0
  25. rns-e jest zawsze 2 din... rożnią się wymiarami zależnie od modelu, a4, a6, a8 itp

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.