Treść opublikowana przez sasza
-
Przyciski w srodkowym pulpicie
sprawdź jeszcze raz te bezpeczniki... bo raczej nie zrobiłeś takiego zwarcia zeby kostki popaliło
-
Przyciski w srodkowym pulpicie
lewa strona deski rozdzielczej, zdejmujesz osłone i sprawdzasz bezpieczniki wg schematu
-
Aby dziewczyna nie popsula smochodu =p
A co łona na bateryje że jest zasilana ? Po uruchamianiu turbo jest jedynie wysterowywane łopatkami, które lubią się zapiekać powodując przeładowywanie
-
Mrygajace kontrolki na desce
W b5 nie ma modułu komfortu. Centralny zamek ma swój sterownik (bagażnik), szyby swój(drzwi), oświetlenie swój ( gdzie jest to nie wiem ale vag się łączy )
-
jak zakodowac sterownik abs/esp?
Ustawiasz kiere prosto a potem: [select] [03 - ABS Brakes] [Login - 11] Enter 40168 [Do It!] [basic Settings - 04] Group 001 [Go!] Czekasz aż pojawi się "Steer. angle sender compens OK" Klikasz [Done, Go Back] i tyle
-
Bagaznik !!!
Silnik masz w bagażniku ? Nie ten dział.
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
multifunkcja działa czy poległeś ?
-
Uszkodzone radio w pompce centralnego radia ?
Sprawne masz baterie w pilocie? Na jakiej częstotliwości pracują klucze? Robiłeś dopasowanie? Auto widzi piloty ? (zobaczysz w vagu)
-
zapach smierdzacych jajek i problem z zapaleniem
Warto by podjechać z vagiem, moze to jakaś pierdołka. Ale kurcze z tymi jajkami to dziwne.
-
zapach smierdzacych jajek i problem z zapaleniem
Na początek proponuję umyć jajka. Kolego opisz dokładnie przypadek, czy dymi, czy jakieś kontrolki się świecą itp itd. Na poczatek trzeba podpiąć vaga ipewnie wyjdzie przyczyna.
-
silnik AFN 96 r a np 00 r - jakieś różnice ?
z 99/00 roku to ty juz raczej nie kupisz AFNa tylko AJMa. Najmlodszego dorwiesz z 98 roku, nie wiem tylko jakich latach wkladali je do passatow. Tak jak napisali wyzej albo 1z albo AFN i musi byc wzdluzny a nie poprzeczny wiec z passata np silniki tez podejda P&P ale z golfa juz nie. A jedyna rade na mocnego(I zarazem trwalego) AFNa jakie moge ci dac to znalesc zdrowa motorownie i dbac o nia. I moim zdaniem chyba to jest najwazniejsze. Jeżeli nie masz pewności nie wprowadzaj ludzi w błąd. Afn szedł w rocznikach 99, sporo tego śmiga. Jezeli zmieniasz silnik z osprzętem, będziesz musiał zmienić licznik na immo3 lub wyłączyć immo w sterowniku. Z kostkami przelotowymi buda - ecu nie powinno być problemu. Polecam założyć nowszy sterownik gdyż ma wieksze mozliwosci programowe (więcej danych na vagu). Tak szczerze w tej sytuacji porywal bym się na awx-a. Elektryka to pikuś do ogarnięcia, immo 10s roboty, tylko pozostają kwestie mechanicze.
-
00' AFN -klubowa koza
upp, jakieś tam nowe mody w 1 poscie ---------- Post dopisany 14-06-2013 at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2013 at 10:53 ---------- 14-06-2013 I ja coś podziałałęm przy audio. Schowany wzmak, puszczone kable pod głośniki w tylne drzwi które juz lecą do mnie i ogolnie pranie całego bagażnika, dywanu z auta. Foteli nie ruszałem bo dnia zbrakło.
-
Brak zasilania na przewodzie stałe +12V
Bezpieczniki sprawdzone ?
-
Polift - kodowanie sterownika centralnego zamka
Z tego co wnioskuje, masz dokładany alarm, tak ?
-
Głośna praca silnika
Ja zapomniałem o temacie, temat już ogarnołem, wystarczyło poluzować przewody od wtrysków i ładnie się ustawiło, ale jakoś taki klekot pozostał, np Solara też AFN pracuje dużo ciszej. Ale się tym nie przejmuje, mówią czym ciszej pracuje tym więcej oleju łyka. Ogólnie co zrobiłem to: -ustawienie kata wtrysku (wyciszył się deka na wolnych ale stał się bardziej dynamiczny) -czyszczenie turbiny, kolektorów, egr-u, wywalenie kata (stal się sporo cichszy na wyższych obrotach i zapier...ala jak szalony:wink:) -zwiększenie dawki (dźwięk ten sam, lepiej jedzie z dołu) Nie ma chyba co drążyć tematu i szukać dziury w całym. Jedzie dobrze, oleju nie bierze, niech służy.
-
[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp
Jak zrobi autko to wam gatki pospadają
-
Głośna praca silnika
Jak by rozrząd przeskoczył to by nie szło ustawić kat wtrysku
-
Polift - kodowanie sterownika centralnego zamka
yyy, ale kodowanie nie ma wpływu na otwieranie bagażnika z tego co pamietam. Po zmianie kodowania wyłacz zapłon, zamknij auto kluczem, otwórz, i potem patrz czy wszystko działa.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
do montażu tapicery to chyba ja cie zmotywowałem furacz zacny, recaro jest wee cipke
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
również ja dziękuje. Oby dane było jechać za rok już lepiej pomodzonym autem
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
klima odpalona, blenda z tylu spasowana na piczy wlos aaa pozdrow elektryka i lakiernika ktory Ci to skladal :punish: ---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ---------- chłopie ledy w srodku i lampach pozamiatały tak sie chłopaki nad nimi :jerk: no chłopaki niemal się modlili jak jasnosć nastawała po otwarciu drzwi
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
Jebnij te dekory z konsoli w co innego. Okleić wszystkie to jakoś tak za bogato, a same dekory w stickerze będą kox
-
czujnik ciśnienia atmosferycznego
No a mi sie nie przypomina, aby do ecu dochodził jakikolwiek wężyk.
-
czujnik ciśnienia atmosferycznego
W poliftowych afn już nie jest w ecu
-
Poszukiwany lakiernik
Solar, pędzlem malujesz ?