Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sasza

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sasza

  1. Co to za mity? Serwisujemy auta, dużo ludzi ze względu na oszczednosci chce filtrona i spokojnie po 400- 500 na budziku maja i nic ise nie dzieje.
  2. widocznie niedokładnie. Musi isć coś z odmy na turbo że rozwala łopatki, jakby ciągneło coś z filtra to wątpie aby twój silnik jeszcze chodził
  3. Nie oczyszczona odma i dolot i takie rzeczy się dzieją.
  4. Kolego ajm nie wystepowal w b6. Wiec albo silnik swapowany albo oslpna od ajma. Zobacz kod na wlepce w bagazniku Wysłane z mojego Thunder3 45 LTE przy użyciu Tapatalka
  5. podłaczasz vaga i próbujesz auto aż nie będzie chciało palić i wtedy patrzysz czy sa obroty wału i wałka w wartościach podczas kręcenia i masz jasność. Tak nawiasem, AJM w b6? nierealne raczej
  6. Stawiał bym na wilgoć w sterowniku, szczelne masz podszybie ?
  7. u kolegi ostatnio wrzuciliśmy recaro z s6, piękna rzecz, wygoda nieziemska
  8. FAG, Ruville, tańszych nie stosujemy a z tymi co wymieniłem problemów nie ma.
  9. Łożysko 99% jeżeli przy skręcie w lewo ustaje
  10. pojedź do mechanika niech zdiagnozuje usterke, jaki uj gdybać to czy tamto nikt tu wróżbitą maciejem nie jest
  11. 1. Z uszczelką dostaniesz intrukcję dokręcania i jej się trzymaj. 2. przy zdjęciu głowicy zakłąda się przynajmniej nowy pasek 3. zawór jak zawór, oby sprawny był, geometria chodzi żwawo?
  12. A dokładnie sterownik pompy. Wymiana tranzystora za 5zl pomoże ale pewnie nie na długo Wysłane z mojego Thunder3 45 LTE przy użyciu Tapatalka
  13. Masz navi? Ona lubi się nie uśpić i brać prąd. Sory ale co to za elektryk który przez 3 tyg nie umie powiedzieć co zjada prąd. Miernika nie posiada? Wysłane z mojego Thunder3 45 LTE przy użyciu Tapatalka
  14. sasza odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.6
    Zalej valvoline max life 10w-40, będzie ubywac go napewno mniej. Przetestowane na kilku 1.6 i nie jest to jakas reklama. dodatkowo sprawdź czy nie masz wycieków zewnętrznych np uszczelniaczem wału albo z pod miski. Jak to nie pomoże to tylko remont, głowica + pierścienie. Wysłane z mojego Thunder3 45 LTE przy użyciu Tapatalka
  15. sasza odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    a jeszcze pytanko, temp oleju pokazuje wam prawidłowo na liczniku z a6?
  16. sasza odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    wgrywałem wsad Arkadiush-owi do licznika z anglika A6 C5 - wsad o tym samym numerze D12 z A4 B5 EU nic się nie zepsuło i śmiga , zrobiłem to na stole podpięty pod zasilacz komputerowyty masz ten licznik bez crypto bo jest z auta rocznik 1999 ---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ---------- No to masz zły pin lub Jeager się broni Zrobiłem to samo tylko u mnie ciągle pokazuje otwarta klapę bagażnika.... Miales ten problem? Jakieś rozwiązanie? P.s sory za odgrzanie
  17. Dolot szczelny? Luzowaliscie koło walka rozrządu? Klin na wale sprawdzany? Wysłane z mojego Thunder3 45 LTE przy użyciu Tapatalka
  18. sory ze wtrace, a podlaczenie pdc bys ogarnal? czujniki sa wiazka jest aby sterownik chyba trzeba jeszcze? i głosnik
  19. Się czepliśmy ,bo bez wzmaka to mu to nie zagra.Ale wy mu kazecie go szukać, lecz go tam nie ma wiec w tej sytuacji: albo szukać radia co ma 4 wyjścia pasywne, albo wrzucić wiązkę wzmaka ori albo dolozyc jakąś 4kanalowke i porządnie zasilić wszystkie głośniki
  20. Wszystko się da tylko trzeba wiedzy i sprzętu
  21. Kur.. Ludzie co wy się tego wzmacniacza czepiliscie. Widać jak byk w pomaranczowej kostce glosnikowej wyjścia na 4 głośniki pasywne. Twój cpncert tego nie ogarnię ponieważ ma tylko przód pasywny. Jednak widziałem takie modele które posiadały również pasywny tył.
  22. Tył jak widać po kostkach ma pasywny i teraz zależy jakie dokładnie masz radio i jakie kodowanie na nim. Jeżeli już twój concert ma obsługę pasywnego tyłu musisz zmienic kodowanie w radiu. Co do fisu i podświetlenia, trzeba ciągnąć cany z licznika i pokodować jak ma być. A ten cudny biały kabel to zapewne 12v po zapłonie
  23. sasza odpowiedział(a) na sodlerr12 temat w 1.9TDI
    szybciej i prosciej wyjmuje się silnik kompletny z osprzętem wiązką itp niż rozbierać to wszystko na aucie. W twoim przypadku sprawa jest tak prosta że zamieniasz kompletne silniki razem ze skrzynią ławą itp.
  24. sasza odpowiedział(a) na sodlerr12 temat w 1.9TDI
    Po co doradza tu ktoś kto Noe ma bladego pojęcia o a4? Jakie spawanie łap? Kolego kupuj budę jaka chcesz, skoro masz swoje auto komplet na SWAP będziesz miał. Przy zmianie z PB na on wymieniasz bak, wydech, wrzucasz silnik na swoich sankach, wiązkę i kpmpa przekladasz ze swojego auta, tak samo licznik co by z immo nie było problemu. Żadnych przeróbek, wszystko p&p.
  25. sasza odpowiedział(a) na lukasz22536 temat w 2.0TDI
    Przegoń porządnie w trasie aby się filtr zregenerował

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.