Treść opublikowana przez sasza
-
Kolejny raz zjedzony wirnik turbiny AFN
Co to za mity? Serwisujemy auta, dużo ludzi ze względu na oszczednosci chce filtrona i spokojnie po 400- 500 na budziku maja i nic ise nie dzieje.
-
Kolejny raz zjedzony wirnik turbiny AFN
widocznie niedokładnie. Musi isć coś z odmy na turbo że rozwala łopatki, jakby ciągneło coś z filtra to wątpie aby twój silnik jeszcze chodził
-
Kolejny raz zjedzony wirnik turbiny AFN
Nie oczyszczona odma i dolot i takie rzeczy się dzieją.
-
Problemy z odpalaniem A4 B6 19 TDI AJM
Kolego ajm nie wystepowal w b6. Wiec albo silnik swapowany albo oslpna od ajma. Zobacz kod na wlepce w bagazniku Wysłane z mojego Thunder3 45 LTE przy użyciu Tapatalka
-
Problemy z odpalaniem A4 B6 19 TDI AJM
podłaczasz vaga i próbujesz auto aż nie będzie chciało palić i wtedy patrzysz czy sa obroty wału i wałka w wartościach podczas kręcenia i masz jasność. Tak nawiasem, AJM w b6? nierealne raczej
-
Multitronic SWAP/ Pomoc :)
Stawiał bym na wilgoć w sterowniku, szczelne masz podszybie ?
-
Montaż foteli z Audi A6 C5 do A4 B5
u kolegi ostatnio wrzuciliśmy recaro z s6, piękna rzecz, wygoda nieziemska
-
Chrobotanie przy pełnym skręcie kierownicy i dodawaniu gazu
FAG, Ruville, tańszych nie stosujemy a z tymi co wymieniłem problemów nie ma.
-
Chrobotanie przy pełnym skręcie kierownicy i dodawaniu gazu
Łożysko 99% jeżeli przy skręcie w lewo ustaje
-
Multitronic SWAP/ Pomoc :)
pojedź do mechanika niech zdiagnozuje usterke, jaki uj gdybać to czy tamto nikt tu wróżbitą maciejem nie jest
-
[AFN] poprawna siła na śruby głowicy ?
1. Z uszczelką dostaniesz intrukcję dokręcania i jej się trzymaj. 2. przy zdjęciu głowicy zakłąda się przynajmniej nowy pasek 3. zawór jak zawór, oby sprawny był, geometria chodzi żwawo?
-
2.5 TDI BDG Zgasł i już nie chce odpalić
A dokładnie sterownik pompy. Wymiana tranzystora za 5zl pomoże ale pewnie nie na długo Wysłane z mojego Thunder3 45 LTE przy użyciu Tapatalka
-
Problem Elektryka, błąd drzwi Pobór napiecia.
Masz navi? Ona lubi się nie uśpić i brać prąd. Sory ale co to za elektryk który przez 3 tyg nie umie powiedzieć co zjada prąd. Miernika nie posiada? Wysłane z mojego Thunder3 45 LTE przy użyciu Tapatalka
-
Pożeracz oleju
Zalej valvoline max life 10w-40, będzie ubywac go napewno mniej. Przetestowane na kilku 1.6 i nie jest to jakas reklama. dodatkowo sprawdź czy nie masz wycieków zewnętrznych np uszczelniaczem wału albo z pod miski. Jak to nie pomoże to tylko remont, głowica + pierścienie. Wysłane z mojego Thunder3 45 LTE przy użyciu Tapatalka
-
Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
a jeszcze pytanko, temp oleju pokazuje wam prawidłowo na liczniku z a6?
-
Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
wgrywałem wsad Arkadiush-owi do licznika z anglika A6 C5 - wsad o tym samym numerze D12 z A4 B5 EU nic się nie zepsuło i śmiga , zrobiłem to na stole podpięty pod zasilacz komputerowyty masz ten licznik bez crypto bo jest z auta rocznik 1999 ---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ---------- No to masz zły pin lub Jeager się broni Zrobiłem to samo tylko u mnie ciągle pokazuje otwarta klapę bagażnika.... Miales ten problem? Jakieś rozwiązanie? P.s sory za odgrzanie
-
po wymianie rozrządu nie ma mocy i głośno chodzi.
Dolot szczelny? Luzowaliscie koło walka rozrządu? Klin na wale sprawdzany? Wysłane z mojego Thunder3 45 LTE przy użyciu Tapatalka
-
poszukuje osoby do podłaczenia radia rns-d
sory ze wtrace, a podlaczenie pdc bys ogarnal? czujniki sa wiazka jest aby sterownik chyba trzeba jeszcze? i głosnik
-
Zmiana radia z chińszczyzny na Concert.
Się czepliśmy ,bo bez wzmaka to mu to nie zagra.Ale wy mu kazecie go szukać, lecz go tam nie ma wiec w tej sytuacji: albo szukać radia co ma 4 wyjścia pasywne, albo wrzucić wiązkę wzmaka ori albo dolozyc jakąś 4kanalowke i porządnie zasilić wszystkie głośniki
-
Zmiana radia z chińszczyzny na Concert.
Wszystko się da tylko trzeba wiedzy i sprzętu
-
Zmiana radia z chińszczyzny na Concert.
Kur.. Ludzie co wy się tego wzmacniacza czepiliscie. Widać jak byk w pomaranczowej kostce glosnikowej wyjścia na 4 głośniki pasywne. Twój cpncert tego nie ogarnię ponieważ ma tylko przód pasywny. Jednak widziałem takie modele które posiadały również pasywny tył.
-
Zmiana radia z chińszczyzny na Concert.
Tył jak widać po kostkach ma pasywny i teraz zależy jakie dokładnie masz radio i jakie kodowanie na nim. Jeżeli już twój concert ma obsługę pasywnego tyłu musisz zmienic kodowanie w radiu. Co do fisu i podświetlenia, trzeba ciągnąć cany z licznika i pokodować jak ma być. A ten cudny biały kabel to zapewne 12v po zapłonie
-
Wymiana silnika
szybciej i prosciej wyjmuje się silnik kompletny z osprzętem wiązką itp niż rozbierać to wszystko na aucie. W twoim przypadku sprawa jest tak prosta że zamieniasz kompletne silniki razem ze skrzynią ławą itp.
-
Wymiana silnika
Po co doradza tu ktoś kto Noe ma bladego pojęcia o a4? Jakie spawanie łap? Kolego kupuj budę jaka chcesz, skoro masz swoje auto komplet na SWAP będziesz miał. Przy zmianie z PB na on wymieniasz bak, wydech, wrzucasz silnik na swoich sankach, wiązkę i kpmpa przekladasz ze swojego auta, tak samo licznik co by z immo nie było problemu. Żadnych przeróbek, wszystko p&p.
-
Problem z DPF
Przegoń porządnie w trasie aby się filtr zregenerował