Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sasza

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sasza

  1. Tak jest. Ogarniam heble obecnie, potem lizne lakier polerka i ogarniamy jakąś profi sesje.
  2. https://m.facebook.com/Lorbeergrunavantb5/ Można lajkowac tam będę wrzucał aktualizacje
  3. Majóvwka 2016
  4. No co ty, potem szpachel i malowanie
  5. a jak miałem ogarnąć? zawiozłem do szpeca 80zł i gotowe
  6. 215/35. Na tym setupie jeździ się lajtowo. Ale rolka pozyczona od mrogala więc auto pójdzie w dół. [emoji2] Do ogarnięcia końcówki wydechu, hamulce, polerka, lampy na US żeby ożywić przód. Właśnie szukam jakiś allegrowych co by ładnie się wpasowaly Fot.Mrogal [emoji106]
  7. ori. Miał być laminat, ale nie smakowal mi
  8. up w 1 poscie
  9. Pierwszy podstawowy taki że masa ludzi puściła sobie w nim bąka
  10. Smar ładowałeś bezpośrednio w przegub czy w osłonę?
  11. Pjona! Przedstawiam moje A4 B5 FL AVANT, jest ze mną rok i kawałek. -2001 -AJM -5gang Wyposażenie: (+oznacza wrzucone przez mnie) -el szyby -el lustra -pdc -fis -climatronic +tempomat +navi rnsd +bose +xenon ori i samopoziom +spryski lamp +webasto Sezon 2015 W sumie to nie przyniósł nic ciekawego. Auto zostało dopieszczone mechanicznie. Co by nie rzeźbić z gówna. Piorytetem dla mnie jest stan, potem można wprowadzać własne fanaberie. Ale coś tam się działo: -montaż webasto (sterownie z pilota) -montaż rnsd i bose -wpadła jasna skóra -wpadł xenon i zderzak pod spryski -of cours rozrządy zawiasy i inne uje muje - Koła były 17" sliny z opona 225/45 i do tego kit -40 h&r Sezon 2016 Przynisie zmiany, o taaakkk! -dekory pseudo carbon -Koła z rs4 b7 19" 8,5j et 32 -gwint kw variant 2 -progi s4 + dolne listwy drzwiowe odpadną - dokładki w kolor (chyba i pójdą na spawanie) -lustra w satynę -finalnie parę poprawek lakierniczych + korekta lakieru -jasna skóra graty czekają, rusza pogoda ruszam i ja! Przymiarka Felg: Rzeźbimy progi s4: Umalowane Felgi: Gwint już na aucie, następny tydzień auto śmiga do lakiernika i składamy wszystko do kupy ******* Mały ale spory up. Auto było u lakiernika, umalowana maska, przedni zderzak, pp błotnik, zderzak tył zaspawany na gładko, progi i drzwi do listw. Koła założone, gwint cos tam uregulowany, teraz tylko zrobić hamulce i heja!
  12. W sumie to dobry patent. Nagadac ludziom, zamiast 300za rorzad wziąć to weźmie z 800 za głowice
  13. Kolizyjny
  14. To i ja poproszę o namiar do Darka i ja też. W sumie to można by wrzucić ogólnodostępny namiar.
  15. Jeszcze napęd pompy oleju Ci zostalJeżeli robił głowice to pewnie ma 8v, a tam pompa jak w 1.9Wysłane z mojego Thunder3 45 LTE przy użyciu Tapatalka
  16. Jak chcesz mogę podjechać, choć w tej cenie 2.0 tdi z dsg to ulep jest raczej na 100%Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Jak byś mógł to byl bym wdzięczny. oby zdrowy blacharsko, mechanicznie nie musi być cacyWysłane z mojego Thunder3 45 LTE przy użyciu Tapatalka
  17. Panowie jest temat, w lbn jest w miare tania a3 8p gdzieś tam na komisie czy ktoś miał by chwile luknąć nawet niefachowym okiem czy to nie jakis totalny ulep i czy warto jechać oglądać ? chodzi o ten wynalazek http://otomoto.pl/oferta/audi-a3-automatyczna-skrzynia-biegow-ID6yfFBP.html
  18. Pompowtrysk się skończył.
  19. ten opis juz dawno był na forum a6 i innych nie koniecznie polsko jezycznych więc nie jest to jakieś odkrycie sebidi zrób produkcję kabli, biore jeden
  20. Akurat to nie prawda np. silnik AMF ma turbo z WG.Co do docierania, to wystarczy, że popracuje przez jakąś minute na jałowych obrotach w celu uzupełnienie oleju w magistrali olejowej i można już normalnie jeździć. Możesz przybliżyć mi co to za silnik? Nie kojarzę takiego kodu i nie kojarzę silnika pd który ma turbo z wg. Był bym wdzieczny za info.
  21. tyle głupot w jednym poście jeszcze nie widziałem Po pierwsze to żałuj ze zregenerowałeś turbo bo sa dostepne nowe środki w bardzo dobrej cenie. Po drugie co tam ma się docierać? Po trzecie, tak zmienia geometria występowała fabrycznie w 1.9 tdi, już od afn-a, co wiecej wszystkie silniki pd miały turbo ze zmienną geometrią. A tych swoich fachowców to nie wiem skąd ty bierzesz.
  22. jak ustawisz z przodu to tył Ci się automatycznie ustawi
  23. sasza odpowiedział(a) na GEXON temat w 2.0TDI
    ktos tu chyba ma pierwszego w życiu dyszla świece wymienia się jak sa spalone, przewody sa niewymiennie, pozatym jak ktoś ich nie zniszczył to nie zużywają się. 12V to wysokie napięcię?
  24. sasza odpowiedział(a) na czucz temat w Audi A4 B6/B7
    Jak w ogóle nie odpala winna świeca albo sterownik. Masz thermo top-a czy eberspachera hydronic? Mam piece na częsci używane, jak coś pw.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.