Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kolejny raz zjedzony wirnik turbiny AFN

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam przegrzebalem forum w poszukiwaniu problemow podobnych do mojego ale nic konkretnego nie znalazlem wiec zakladam nowy temat
juz trzy razy zjadlo mi wirnik od turbiny i za kazdym razem tak samo od strony filtra powietrza tylko te lopatki wyzej wystajace a reszta nie ruszona wiec sprawa wydaje sie byc prosta ze winny powinien byc dziurawy filtr lub dziura w wezu ale tych problemuw nie doswiadczylem a na filtrach nie oszczedzam
ostatnio po czyszczeniu turbo odlaczylem odme mimo ze ostatnio nowa zalozylem ale to chyba jedyna opcja jaka zostala
na razie na szybko zrobilem ja do buelki zeby zobaczyc co tam wpadnie
male_d65f032aa5facc6037d1bee5d50ea9.jpg

Opublikowano

Nie oczyszczona odma i dolot i takie rzeczy się dzieją.

Opublikowano
  • Autor

te czynnosci byly wykonane przed wymiana turbiny

Opublikowano

Nic tam w tej rurze idącej od filtra się nie poniewiera ?

Jakaś śrubka, podkładka lub tym podobna rzecz ? :kox:

Wirnik wygląda jak przyszlifowany o coś co się przy nim turlało podczas pracy silnika :decayed:

Opublikowano

widocznie niedokładnie. Musi isć coś z odmy na turbo że rozwala łopatki, jakby ciągneło coś z filtra to wątpie aby twój silnik jeszcze chodził

Opublikowano
  • Autor

weze byly myte i wycierane w srodku wiec nie dalo sie przeoczyc czegos co by moglo tam zalegac

Opublikowano

Nie uzywasz filtrona przypadkiem? ;)

Opublikowano
  • Autor

powietrza tylko mana zakladam

Opublikowano

Słychać było to nadjadanie wirnika?

Opublikowano
  • Autor

nie kompletnie nic nie bylo slychac jedyne co to gwizdanie turbo narastalo

Opublikowano

Nie uzywasz filtrona przypadkiem? ;)

Filtrony zjadają wirniki? :grin:

Opublikowano

Haha nie doslownie, ale przepuszczaja tyle syfu, ze faktycznie zjadaja lopatki. Mann, knecht tylko te:)

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Opublikowano

Wątpię, ,żeby to była wina filtra.U nas w firmie jeździ się na takich wynalazkach ze względu na oszczędności oczywiście :grin:, że czasami aż strach to zakładać.Filtry przychodzą w pudłach no name :facepalm: .Maszyny i samochody pracują po 16 godzin dziennie, ale coś takiego się jeszcze nie zdarzyło :) .Bywa, że z filtra wytrzepuje się łopatę pyłu i popiołu.

Opublikowano

Haha nie doslownie, ale przepuszczaja tyle syfu, ze faktycznie zjadaja lopatki. Mann, knecht tylko te:)

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Co to za mity? Serwisujemy auta, dużo ludzi ze względu na oszczednosci chce filtrona i spokojnie po 400- 500 na budziku maja i nic ise nie dzieje.

Opublikowano

Ja mam zarzuconego filtrona już który raz z rzędu i turbo jak nowe

Edytowane przez Kolo91

Opublikowano

Ja latam na filtronie i jest git. A czym kolega zaślepił odme ?

Edytowane przez Bartollo

Opublikowano
  • Autor

w waz od turbo dopasowalem ladny koreczek stozkowy ktory idealnie pasowal ale nie wiem od czego on byl

oczywiście tak zabezpieczone zeby turbo nie wciaglo tego korka :P

na tanich filtrach lubi sie odklejac ten sylikon ktory trzyma piora filtra w jednej pozycji

Opublikowano

A wirnik zjadło przed czy po zaślepieniu odmy?

Opublikowano
  • Autor

odme dopiero niedawno zaslepilem a turbo to juz nie pierwsze zjadlo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.