Treść opublikowana przez a4-freunde
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
no kolego ... poeiem ciastko sie robi
-
Moja laleczka powerd by Tomekktm1
jak przyjdzie koło to i dokładka cupry nabierze wygladu..... a kolo czeka tomek tomek czekam na foty na kole
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
powiem tak kaFFar wariat jestes ... i ty wiesz o co chodzi
-
[ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
szacuneczek dla ciebie kolego ...
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Wczoraj wracajac z zakupów z żonka na parkinu przyczaiłem Audi A7 i ona ma tez elektryczny spojler dłuższy i bardziej pasujacy kształtem wiec chyba nie TT a A7 spojler wpadnie tu pare linków także pasowałby do klapy bardziej i lampka sie zapaliła ... haha
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
nie bedzie na przycisk ....
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
nie wiem jeszcze .... klapa a4 b5 to koszt od 50-100 pln , klapa TT to koszt 250 do 450 pln . a potem juz tylko blacharz a to juz ciezko powiedziec
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
W trakcie napewno na ten sezon nie uda mi sie ..... kasa kasa i jeszcze raz kasa .... klapa juz od audi a4 jest .....Magik który bedzie to robił wie o co chodzi ... zbieram powoli srodki na klape z TT bo musze kupic cała zeby były profile i mocowanie tej lotki ..... takze w zime pewnie bedzie rezanko a na nastepny sezon wyjade juz z lotka
-
[A4 B5 ADP] 1.6 przedlift seryjnie seryjna :)
MIAŁEM AVUS W 17 Z ET 35 . ZERO DYSTANSU za***iście SIE PROWADZI I WOGOŁE ,,,, A W 18 FAKT ROBI ROBOTE
-
[A4 B5 ADP] 1.6 przedlift seryjnie seryjna :)
AVUS
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
to żle czy dobrze ?
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
jak nie jak tak ..... a ja twoja wymacam ..... bedziem macac na zmiane
-
[B5 AEB] Srebrny avant by looki91 - sesja str.4
miodzio autko
-
Audi A4 B5 Green Dapper! :) Zrobiony nie Kupiony
zmien tor myslenia ... na auto... pobserwój klubowiczów i zobacz czy dobrze zaczołes
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
a jak full opcja nie smiganny
-
VAG Familia - Iława 18.04.2015.
krzysiek sie nie chce wam pochwalic swoim t4 to ja wam pokażę jedna fotke jeszcze xenon na przód i ryjek bedzie miodzio
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
dzieki ... jeszcze troszke roboty ma przy niej zeby było " pico belo "
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
no własnie zółtemu hallo mówie nie
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
dzis troszke pomodzone było ... wiec auto sie troszke ubrudziło wpadły obrysy usa ... ale musze jutro dac jakis rezystor bo troszke za mocno swieci no i żółte halogeny .... ale ten mod juz mi nie podszedł i jutro bedzie usunięty ....wydaje mi sie ze za dużo kolorów z przodu co myslicie ?
-
Moja laleczka powerd by Tomekktm1
no prosze grubo dd przodu
-
[B5 AVG] Żaba quattro <3
no to grubo
-
Moja laleczka powerd by Tomekktm1
no i bosko jeszcze hallo w zderzak ibedzie git
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
przod i tył za to tylna na 80 %
-
Moja laleczka powerd by Tomekktm1
a jak ta tam koleszko dokładka załozona ?
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
30%