Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bidzio1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bidzio1

  1. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Napewno są lepsze od tych po 70zl zestaw no one to gorzej od zwykłej żarówki świecą
  2. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Jeżeli to jest palnik d2s to tak. Bo palników hid masz ze 40 typów
  3. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Jeżeli to nie jest hid za 20zl z odpustu to pewnie
  4. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Całe projektory z lamp depo
  5. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Mam nowe depo w idealnym stanie bierz takie. Świecą całkiem dobrze napewno lepiej jak stare valeo.
  6. będę pamiętał bidzio ile? i jaki stan? Poszło pw
  7. A może ktoś chętny na taką kierownicę? Po nowym roku będzie na sprzedaż.
  8. I to była pierwsza próba dynamicznego. Powinno być tak że najpierw w dół potem do góry. Później zostało to poprawione
  9. Artur mam gościa co rozbiera te 2.5 z tym ze passaty ale turbo chyba to samo. Za grosze pewnie odda. Pisz na fb jak coś
  10. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Tak samo hella 3 są różnice między tymi z bmw a tymi z audi
  11. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Bixenon hella EvoX-r + osram cool blue intense, przetwornica ori hella Koito bi led niestety we mgle.
  12. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    To jest trochę inna konstrukcja lamp ledowych na kilku pojedynczych projektorkach w aucie nie ukrywając ze średniej półki. Tym bardziej ze tiguan ma dobrego bixa intemo A leon no cóż nigdy nie miał dobrych świateł
  13. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Młotek i przecinak
  14. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Masz racje Grzesiu ale dla osób które naprawiają lampy dla handlarzy to co lepiej przywieźć i zrobić bixa do golfa czy laser led do bmw czy audi? I pewne jest to ze projektory bixenon będą raczej drożaly niż tanialy bo jednak będzie tego mniej na rynku. Pod hella 3 nie trzeba wogole obudowy ciąć w b6
  15. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Jest tak jak mówisz ale intemo znacznie trudniej dostac niż hella 3. A niestety rynek soczewek zostaje wypierany przez lampy ledowe. Bo lepiej opłaca się robić lampy ledowe niż bixenonowe bo lepsza kasa.
  16. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Projektorów jest całe mnóstwo. Bardzo dużo Japońskich konstrukcji robi naprawdę dobra robotę. Ale są duże i nie wszędzie wejdą oraz mało dostepne. Moim zdaniem najbardziej optymalnym projektorem który jest dobrze dostępny i naprawdę fajnie świeci jest hella 3. A dla zwykłego użytkownika różnica w swieceniu między hella 3 a intemo jest nie zauważalna.
  17. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Tak to samo co hella 2 ale świeci dużo lepiej niż hella 2 i trochę inny ma Odblysnik.
  18. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Dopiero będę może jutro wrzucał na auto zobaczymy w praktyce jak to świeci.
  19. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Hella EvoX-r + osram cool blue intense + przetwornica hella. Prawa lampa Na dole widać led Lewa strona koito bi led
  20. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    To nie przecież to nie mi zależy.
  21. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Odezwij się po nowym roku coś pomyślimy
  22. bidzio1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Nie spróbujesz nie będziesz wiedział
  23. bidzio1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Cześć laski. Jak to podłączyć najlepiej pod nie ori radio kenwood 2 din.
  24. Bry na wieczór

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.