Treść opublikowana przez bidzio1
-
Rezanie bixenonu
Jak by ktoś chciał to coś tam od czasu do czasu robie
-
Spoty wrocławskie
Siema chłopaki poratuje ktoś? Na prędko potrzebuje przednie proste wahacze z a4 b5 w dobrym stanie. Oraz śruby do przykrecenia zacisku z a6 c6 bądź a4 b6
-
Rezanie bixenonu
Wiadro sylikonu
-
Rezanie bixenonu
Tak to prawda nie są hermetyczne. Oryginalnie w lampie np Avensis jest specjalna kieszeń na przetwornice
-
Rezanie bixenonu
to jest to samo.
-
Rezanie bixenonu
Do dajesz dwie wsowki i tez będzie dobrze. Koito nie mam
-
Rezanie bixenonu
Tylko wtyczkę do przetwornicy
-
Rezanie bixenonu
Depo są na miękkim kleju dlatego fajnie się je rozkleja. Ori niestety jest twardy. Ja robiłem teraz do Passata tez całe czarne
-
Rezanie bixenonu
Każdy ma swoje sposoby. Można multiszlifierka, ja znowu ostatnio robie otwornica
-
Rezanie bixenonu
Powiększyć otwór. Dorobić mocowania i będzie Jeśli jest ktoś zainteresowany to mam kilka kompletów hella 3 na zbyciu. Jak coś to pw.
- Rezanie bixenonu
-
Rezanie bixenonu
Dawaj na pw foty jak to wygląda. Jak się uda to uratujemy.
-
Rezanie bixenonu
Mogę Ci ogarnąć na hella 3 z a6 c7.
-
Rezanie bixenonu
500 razy mówione... w c7 jest hella 3 A EvoX-r jak sama nazwa mówi Lancer Evo X (10)
-
B6 DIVISION
Jutro jadę do tego warsztatu szef ma obejrzeć zobaczymy co stwierdził
-
B6 DIVISION
- B6 DIVISION
Kij z tym czy to passat czy nie passat mógł to być nawet trabant. Sam fakt ze zdjęło lakier.- B6 DIVISION
Auto to passat był polerowany ale nie był dwa razy malowany. Na początku ze myślałem ze to klej został ale po przypatrzeniu to clar zszedł- B6 DIVISION
Siema chłopaki. W czwartek wymieniałem szybę z ubezpieczenia w link4 co do szyby i usługi nie mam zastrzeżeń natomiast zrobił się problem bo zostawili mi te taśmy zabezpieczające i kazali zerwać rano następnego dnia. I tak zrobiłem tylko ze z taśma zerwalo mi clar z dachu I teraz pytanie do kogo mam się z tym udać? Dzwoniłem do szklarza i mi wpieraja ze było kiepsko pomalowane i to dlatego a wiem ze jest ori lakier bo byłem zmierzyć powłokę i na dachu jest 80-100 um czyli nie był drugi raz malowany.- Rezanie bixenonu
Ja to spinam mechanicznie. Żeby nic się nie rozeszlo- Rezanie bixenonu
Ten sie nada?http://allegro.pl/butyl-sznur-walek-butylowy-6mm-8m-uszczelniacz-i6120632446.html Będzie dobry Nie- Rezanie bixenonu
Tylko nie kup tego sznura do łatania opon. Ja mam 6mm. Wiesz co zależy od piekarnika bo każdy inaczej grzeje. Daj na 80 C i z 10 minut powinno być dobrze.- Rezanie bixenonu
Co jest delikatne klosz? tzn na jaki klej nazwe mozesz podac? Bo wlasnie mam a6 c5 i chce przerobic na bixa tylko nie chce na klej do szyb tego kleicC5 to w piekarniku rozklejasz i sklejesz na to samo. Tez w piekarniku i jest dobrze. Ja mam sznur butylowy z terosonu Butyl nie zastyga całkowicie.- Rezanie bixenonu
Pytałes o klosz a nie o chromy. Chromy to sama mikrofibra- Rezanie bixenonu
Ja kleje na miękki klej coś jak jest w a6 c5 lampa sklejona. Wadą jest to ze lampę trzeba spiąć mechanicznie. Co jest delikatne klosz? - B6 DIVISION