Treść opublikowana przez bidzio1
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
Dobra dobra...
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
jak by co to mam kody do immo
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
wierzę że to ogarniesz. u siebie dałeś rade to i u mnie dasz. ty a jak to będzie z immo i wskaźnikiem paliwa?? ---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ---------- dobra Pany ja spadam:wink: do jutra
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
Widzę że tu Karol coś dla mnie szykuje więc na razie poczekam ---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ---------- Będzie, Bidzio, masz klienta wiem że mam już jest zapisany na liście Kombinować lampy na tył? tak na tylne lampy. zamówiłem już kilometr ledów
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
nie no tak serio do a6 nic nie mam ale bardziej avant niż sedan mi się podoba.
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
Będzie, Bidzio, masz klienta wiem że mam już jest zapisany na liście
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
Co Karol masz dla mnie licznik
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
błąd... ---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ---------- z c5 ty tylko licznik po lifcie jest fajny
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
też cie pokarali co ty im zrobiłeś że ci tą kontrole żarówek dali??
-
Spoty wrocławskie
ja na motor zrobiłem bratu uchwyt na tel i na tym jeździł (garmin) Ja osobiście używam automapy na navi jak i w tel. i jeszcze navigon w tel.
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
no Karol ma US to czerwone w kierunki ja jeszcze nie wiem ale może pomarańczowe dam.
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
no są już polutowane. co do kierunku to fajnie wygląda jak ledy są kawałek od klosza nie tuż przy nim. ---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ---------- Szczerze? Przyjemny do wykonania i wystarczająco efektowny przyjemny jak są fajne ledy:facepalm: bo czasem może się lekko ciśnienie podnieść ---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ---------- Szczerze? Przyjemny do wykonania i wystarczająco efektowny przyjemny jak są fajne ledy:facepalm: bo czasem może się lekko ciśnienie podnieść
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
Karol teoretycznie by weszło jeszcze jeden pasek... ale kurde nie mam ledwo udało mi się zlepić to co jest bo te twoje taśmy wiesz jakie były... a swoje całe wyrobiłem. A tak teraz patrze że ciekawie wyglądają te gęste diody ale pytanie czy już nie za dużo by było... ---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ---------- Mniej nie znaczy gorzej
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
lampka bagażnika z polifta jest mniejsze niż w przed lifcie więc niewiem czy da radę to jakoś sensownie ogarnąć.
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
ja juz mam dla Karola kierunki, jak przyjedzie do PL to będziemy montować
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Dioda smd 3525 w modułach 36led na jednym module. W małych lampkach 18 led. Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2
-
Spryski reflektorow
Spróbuj podłączyć pompke bezpośrednio do akumulatora i zobacz czy dalej jest to samo. Ją miałem tak samo jak podłączyłem razem z pompka szyb. Pomogło jak podłączyłem na osobnym obwodzie. Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2
-
Spryski reflektorow
Jak masz to podłączone? Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
No i wpadły kolejne mody. Lampy tylne na ledach (pozycja / stop) może kiedyś rozbuduje dalej oraz podwójne przeciwmgielne z tyłu. Jeśli jest ktoś zainteresowany lampami zapraszam na PW Lampki w drzwi białe i czerwone oczywiście LED (na razie tylko przód tył czeka na lepsze dni ) Duża lampka przednia z polifta w wersji ambiente (z czerwonymi diodami) oraz ledowe źródło światła (wkrótce również dołoże tylną z polifta) Samopoziomowanie Proszę link do Fotostory mojego autorstwa i pomocy kilku kolegów z forum http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-samopoziomowania-audi-a4-fotostory-kompletna-instrukcja-260282/ ---------- Post dopisany 17-02-2013 at 00:40 ---------- Poprzedni post napisany 14-02-2013 at 21:50 ---------- I tak przy sobocie zawitał kolejny mod. Lampki po otwarciu klapy bagażnika. ' Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 10:32 ---------- Poprzedni post napisany at 00:40 ---------- Lampka na ledach Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 10:33 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ---------- Lampy tylne led. Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 10:35 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ---------- Podwójne przeciwmgielne oraz stop na ledach. Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:35 ---------- Teraz będę jeszcze przerabiał trzeci stop na ledy bo tak marnie wygląda przy reszcie i jeszcze się 2 żarówki przepaliły.
-
Spoty wrocławskie
No też tak można chociaż towarzystwo poznać :-) Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty wrocławskie
Karol żona się zgodziła. To rezerwuj czas w sobotę tylko daj znać na która? A w niedzielę może razem na spota się wybierzemy? Bo ja samemu jakoś się wybrać nie mogę. Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Ja w poprzednim aucie audi 80 miałem lampy dayline i wstawiłem tam soczewki bixenon. I wtedy to jakoś świeciło.
-
Spoty wrocławskie
To się ustawimy :-) Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty wrocławskie
Na u upartego może. Tylko czy się zgodzi... Bo wiesz blisko to pojedzie ale dalej to niechce jej męczyć. Lekarz kazał jej dużo odpoczywać. Zobaczymy może się da namówić ;-) Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty wrocławskie
Kaju ty jeszcze ze mną flaszkę masz do wypicia. To kiedy będziesz? Bo muszę te twoje kierunki zmontować. Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2