Treść opublikowana przez bidzio1
-
Rezanie bixenonu
Denaturatem ale to jak mam rozebrane
-
Rezanie bixenonu
Chodzi ci o polerke? Czy w środku?
-
B6 DIVISION
Zobacz gdzie jest przetwornica. Jeżeli z tyłu na dekielku to bix jeżeli pod lampa to xenon. Aby przejść na bixenon musisz kupić nowe projektory bixenonowe. I je wymienić. Jak chcesz to mam soczewki.
-
B6 DIVISION
B8 pasuje idealnie na adapterach tylko i wyłącznie do ori bixenonu w b6. Jeśli masz zwykle bądź sam xenon trzeba rozklejac i rzeźbic mocowania. I w tym wypadku o wiele lepiej podchodzi projektor hella 3 który też bardzo ładnie świeci
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Może silniczek się skończył. ..
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Omzig poszło pw
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
I po odpaleniu robi test czyli lampy na dol i do góry.
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Wcale nie. Wymiana sterownika, silniczki w lampach, dołożyć kilka kabli oraz poprzekladac w obecnym sterowniku. Jak coś to silniczki mam.
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Nawet 20 sek od zmiany nacisku
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
To nie będziesz widział ruchu lamp po odpaleniu. Odpal auto włącz światła stan od ściana i załaduj bagażnik i czekaj aż się lampy przestawia.
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Masz statyczne czy dynamiczne? Znaczy ori czy po modzie?
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Musisz przeprowadzić adaptacje
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Nie znam tego błędu "xenon range czy coś tam "
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Od podłączenia vaga i sprawdzenia błędów.
-
Rezanie bixenonu
To w tym momencie możesz sobie odpuścić Evo no chyba ze razem z obudowa wytniesz kawałek przetwornicy
-
Rezanie bixenonu
W a6 c6 szły dwa rodzaje Helka 3 dopiero po lifcie była montowana. Ale też była w bmw e60 lift. Mnie osobiście te valeo wogole nie podeszlo. A jeśli chodzi o to jak mocno świeci soczewka to zależy czym ja zasilisz. Co tam teraz masz za przetwornice?
-
Rezanie bixenonu
Było już wtedy hella 3 ale tych valeo to ja sprzedawalalem po 30zl w hurcie to wiesz czemu je pchali...
-
Rezanie bixenonu
Te valeo to padlina straszna osobiście miałem tego w rękach sporo ale nikomu tego nie założyłem... Ze zdjęć nie ma co oceniać trzeba na żywo to oceniać
-
Rezanie bixenonu
Chyba do mnie... Michałów się tu narobilo
-
Rezanie bixenonu
Osobiście do lamp b5 widzę tylko i wyłącznie hella 3 bądź intemo. Pod resztę trzeba będzie ciąć lampę... no może poza AL ale one są dosyć długie.
-
Rezanie bixenonu
mam intemo świecą bajerancko ... Jak się dźwiga przesłona z długich to widać odblaskowe tablice na autostradzie na dobrym kilometrze Miałem helle 3 z q7 i był super przeskok ze zwykłej żarówki halogenowej ... Wiadomo Ale to co jest teraz jest jeszcze lepsze . W q7 było valeo a to w porównaniu do hella 3 to kupa straszna....
-
Rezanie bixenonu
Z tobą to nigdy nie wiadomo. Wszyscy wiedzą że ty wariat jesteś na różne gadżety
-
Rezanie bixenonu
Łukasz to nie jest takie proste. Najpierw muszę swoje ukończyć. A można kupić takie OEM ledowe kosztują w granicach 350zl.
- Rezanie bixenonu
-
Rezanie bixenonu
Ja mam jeszcze doświetlanie zakretow. To akurat często używane. To jest brewka z bmw f10 lift.