Treść opublikowana przez bidzio1
-
Spoty wrocławskie
Koledzy orientujecie się gdzie we Wrocławiu można kupić w miarę tanio zestawy Xenonowe HID, oraz czy ma ktoś namiary gdzie bym dostał przetwornice KOITO pod D2S w dobrej cenie :gwizdanie: Bo na allegro powariowali z tymi cenami, kiedyś można było dostać Koito komplet za 150-200zł a teraz tyle wołają za sztukę. Pozdrawiam
-
Rezanie bixenonu
Tak sie zastanawiam czy nie zrobić sobie takich "oczek" jak na filmiku ale świecących na zielono pod kolor auta
-
Rezanie bixenonu
No ciekawie wyglądają te czerwone, ciekawe jak w aucie będą się prezentowały.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
da sie bez problemu wywalić soczewki z depo i w ich miejsce wsadzić ovi valeo d2s. jak coś to dawaj na pw podpowiem gdzie w poznaniu dorwiesz depo w niezłej cenie. ja tam zawsze diore depo do przeróbki na bixy jak bedziesz miał chwilke to w poznaniu mozemy sie zgadac to pokaze ci soczewki depo i ori valeo jak coś służe pomoca. Masz jeszcze taniej te depo?? w jakiej cenie??
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Aha mam jeszcze jedną przestrogę dla wszystkich. Nie opłaca się stosować tzw. "mocniejszych" żarówek 70w, 100w itp... miałem założone do tych halogenów żarówki osram h3 70w żeby to troche mocniej świeciło, powiem że szału nie było a teraz z odbłyśników zeszła farba, i odbłyśnik jest czarny i prawie halogen sie przetopił... poprostu masakra, te żarówki wydają bardzo dużo ciepła i to dlatego, już lepiej tego HIDa wsadzić bo świeci mocniej jak żarówka a wydziela dużo mniej ciepła.
-
Rezanie bixenonu
Gwerty nie miałeś problemów z dziennymi przy kontroli niebieskich, lub stacji diagnostycznej przy przeglądzie?? Bo tak sie zastanawiam czy takich nie zrobić sobie jak u ciebie.
-
A5 8T Kolejny S-line by jedrekx
Piękne autko
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Ja też kupowałem w tej cenie + 30zł kurier za pobraniem czyli razem 359zł Co nowa lampa to nowa. używka nawet dobrej firmy po kilku latach normalnie się zużywa. Wiec w tej cenie za komplet to sie opłaca :>
-
[ALL B5] Sposób na rezanie i mocowania soczewek :)
Kolego jak z tymi mocowaniami?? zrobisz?? ewentualnie podaj jakieś wymiary. to może samemu coś wykombinuje.
-
[ALL B5] Demontaż reflektora Audi A4 B5 (zdjęcie szklanego klosza)
Ja swoje depo również w piekarniku rozklejałem, i jest to chyba najlepszy sposób.
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
A ja czekam na wypłatę jeśli mój pomysł dojdzie do skutku na pewno podzielę się zdjęciami:)
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Witam Robiłem dziś przymiarkę xenona do tych halogenów, akurat kumpel ma HIDa H3 i postanowiłem zobaczyć czy to wejdzie. Efekt tego jest taki że żarnik wchodzi na styk w gniazdo(na wysokość lampy) lecz byłby do przeróbki dekielek ale wszystko jest do zrobienia. myślę że po wypłacie po bawie się z tym, i wtedy przedstawię konkretne foto z montażu. I powiem że ładnie to świeci :>
-
Spoty wrocławskie
a to masz racje bardzo pomylone osiedle
-
Spoty wrocławskie
to na jakie ty osiedle / ulice jechałeś??
-
Spoty wrocławskie
Sorki że się wtrącam, ale jeśli ktoś potrzebuje ori radyjko to mam gamme do sprzedania.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
ja pozwole bo mialem zalozone takie soczewki z c6 po lifcie na jeden wieczor i wiem jak to "swieci" Jak bedziesz mial problemy z rownym osadzeniem palnika w mocowaniu,sprawdz czy w gornej lewej czesci adaptera nie wyjechal na bok maly "bolczyk" ktory ma byc schowany pod blaszka po lewej stronie.Bolczyk nigdy nie wysunie sie na prawo tylko na lewo. Osobiscie mialem 4 projektory w ktorych nie dalo sie wlozyc rowno i przekrecic palnika wlasnie przez ten maly elemencik ktory znalazl sie w zlym miejscu. Ok zwrócę na to uwagę.
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
No możliwe ale ja mam b5 i tam właśnie podobno lepiej pasuje z q ale lepiej mieć jakąś alternatywe :> Mówisz że te z q słabiej świeci?? a co powiesz o projektorach z bmw e60 polifcie bo też mam takie, aktualnie mam zrobione bixy na soczewach z a6 c6, 2010r i pozwolicie że przemilcze ich jakość świecenia...
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
Aha no to już wszystko wiem :> Dzięki za info, bo mam jeszcze soczewki z q7 i tam na zewnątrz jest taki plastikowy pierścień który zapina żarnik i dlatego nie wiedziałem
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
No mam dokładnie taką soczewkę ja ta http://img638.imageshack.us/img638/3407/dscf8380a.jpg I z takim samym mocowaniem. To sie jakoś zapina ten żarnik tymi blaszkami, czy wkłada się żarnik i żarnik się przekręca i sie zapina?
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
HiRide mogłbyś wrzucić fotkę jak jest zamontowany żarnik w tej soczewce z b8?? tam przychodzi jakiś pierścień dodatkowy czy wszystko już jest i zapina sie to w tym ośmiokącie, bo wpadły mi w ręce takie soczewki i niewiem czy są kompletne czy jeszcze coś potrzebuje
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Ani jedne ani drugie... Tamte wychodzily w latach 97-99
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
no dosyć, od skody tyle komplet
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
cena okolo 70zł sztuka[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 22:21_________________________________________________na allegro 85zl z kratka. http://allegro.pl/halogen-z-atrapa-seat-ibiza-cordoba-97-99-nowy-i1940571963.html
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Tak w tym wypadku tylko mocowanie w zderzaku, w kratkę nie bardzo... są za duże i za ciężkie jak mówisz.[br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 20:30_________________________________________________Tak sie zastanawiam jak by to pasowało, jeśli chodzi o wymiary to całkiem fajnie sie przedstawia. http://sklep.wesem.pl/photo/_pdf/pl/k_540_seat_pl.pdf
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
chodzi ci o przymiarkę tych od bmw 5 e39?? to mogę wrzucić ale przyznaje że zbytnio to nie wyszło bo halogen nie wszedł cały bo się blokuje o "ucho" belki to co zderzak jest skręcony razem z belką [br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 18:01_________________________________________________