Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LuNaTi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LuNaTi

  1. Witam W swojej a4 posiadam FIS'a okrojonego to znaczy, pokazuje mi tylko ilosc do przejechania kilemetrow( zasieg). Z tego co sie dowiedzialem jest mozliwosc dokupienia manetki z przyciskiami do obslugi FIS i aktywacja VAG'iem tych funkcji. Dokupilem juz takową manetke. Teraz pytanie, czy moze orientuje sie ktos z Was kto jest mi to w stanie zamontowac w Warszawie, tzn. przelozyc manetke z przyciskami do fisa i uaktywnic to by wszystko pieknie dzialalo. Czy to prawda ze, aby to dzialalo potrzebne sa jakies dodatkowe wiazki, czy moze wystarczy tylko przelozyc i vag. Pozdrawiam
  2. Witam Od pewnego czasu po zapaleniu xenonow, lewa zarowka zaczyna mi migotac. Po zgaszeniu i ponownym zapalaniu migotanie znika, jednak po okolo 1-2min, migotanie znow sie pojawia i tak w kołko. Co moze byc przyczyna? Zarnik, przetwornica czy moze cos jeszcze innego. Czy ktos mial podobny problem? Pozdrawiam
  3. tak, wczesniej jak juz bylo malo pokazywal. Jak ja wlaczyc?
  4. Witam Od jakiegos czasu zauwazylem, ze FIS przestal mnie informowac o malej ilosci plynu do spryskiwaczy. Jak mysliscie co moze byc przyczyna? Pozdrawiam
  5. A moze by tak ten spocik zrobic na parkingu GMokotow, na samej gorze.
  6. No wlasnie odkopalem, bo jakis czas temu zakupilem mamie bixenony , oba parowaly. Jednak w momencie kiedy zakupilem je, okazalo sie ze gosc sprzedal mi lewa lampe z uszkodzona regulacje. Zrobilem awanture no i doslal mi sama lampe bez przetwornicy. Przelozylem sama przetwornice wraz z uszczelka z lampy, ktora parowala i od tej pory lewa nie paruje. Czyli kwestia raczej tkwi w kanalikach,a nie jak to niektórzy pisali w uszczelce ( no ale generalnie przypadki moga byc rozne). Natomiast rozkrecalem prawa suszylem i od wiosny do dzis nie bylo problemu. Miesiac temu wymienialem pozycje, moze cos skopalem...Sprawdze to i opisze swoje spostrzezenia . W mojej a4 xenonki nie parują, ale tez mysle o zmiane na bixenony, zeby komponowaly sie ladnie ze zderzakiem S4 , ale jak maja tak parowac to tez nie wiem czy jest sens.
  7. Jako ciekawostke powiem, ze w nowej A5 tez paruja lampy, takze nie smućcie sie tak Pozdrawiam
  8. No i jak, zarobil ktos te 200zl ?
  9. Flyer sluszne spostrzezenie No tak, akurat we wtorki o tej 19 bylem zajety. Moze nastepny wtorek. Ale swoja droga gdybyscie zoorganizowali taka imprezke to bylbym na pewno
  10. Powiem tak, mam w domu tez a4 1.9tdi, a6 z 3.0 b i przez 3 lata mialem porownianie pomiedzy praca tych dwoch silnikow. Benzyna w eksploatacji, jesli chodzi o paliwo wychodzi 2 razy wiecej, ale za to praca silnika jak i dynamika tego auta jest proporcjonalnie lepsza. Niedawno dowiedzialem sie, ze instalacje gazowe typu JTG czy tez sekwencja sa super jakosci i generalnie kierowca prowadzac auto na LPG nie odczuwa, ze posiada instalacje gazowa. Dlatego jesli mozemy obnizyc koszt eksploatacji auta dwukrotnie, to dlaczego tego nie rozwazyc?
  11. To kiedy jakis wyjazd do Sweden
  12. Dzwonilem do goscia z allegro, mowi, ze PIN'ow nie ma, ale podbno mozna w aso dostac. Zapewnia, ze liczniki legalne.
  13. Witam Chce sobie wymienic licznik na licznik z kolorowym fisem. Znalazlem taki na allegro, akurat od S4, podbno do mojej 3.0 bedzie pasowal. http://www.allegro.pl/item252549287_licznik_audi_a4_b6_b7_od_2001r_kolor_fis_s4_rs4.html Jest jeden problem, gosc nie posiada PIN'u do licznika, czy jest mozliwosc z czytania go w jakis sposob? Pozdrawiam
  14. O co chodzi z ta sofia konkretnie? Oswieci mnie ktos?
  15. Studiuje w wawie, wiec na tygodniu jestem w wawie, na weekendy w lublinie. No tak, ale nie dalem rady , postaram sie byc w przyszly wtorek...[br]Dopisany: 11 Październik 2007, 00:58 _________________________________________________ A zamienilem na 17calowe + oponki i wzialem doplate 1000zl, bo nie dalo sie jedzic. Zamienilem po czym okazalo sie, ze dalej jest to samo. Musialem wymienic sprezyny. I teraz juz wiem ze jesli chodzi o felgi to zle zrobilem ;p Wiec na wiosne wroce do 18.
  16. dokladnie, masz racje
  17. A 8000K nie sa szkodliwe dla lamp? Bo gdzies czytalem, ze chyba powino sie stosowac 4300K lub 5200K (cos kolo tego)
  18. To ktore zarniki wg was ladniej swieca?
  19. Witam Moje pytanie jest nastepujace: Czy do audi a4 z 2003 roku ze zwyklym fis'em, beda pasowaly zegary od audi s4 z kolorowym fis'em? ( Wiem, ze kolorowy fis z a4 do a4 ze zwyklym fis'em da rade przelozyc, ale czy zegary s4 beda pasowaly?)
  20. Witam Chce kupic przelaczniki spryskiwaczy z przyciskami do zmiany funkcji komputera. Standardowo posiadam tempomat. Przelaczniki ktore znalazlem sa bez tempomatu. Czy ktos sie orientuje czy sam przelacznik od tempomatu moge przelozyc razem z przelacznikami od spryskiwaczy, czy tez musze kupic kompletnme przelaczniki (kierunki, spyskiwacze, tempomat) Ponizej zdjecie przelacznikow z obsluga komputera. Moje sa indetyczne (z wyjatkiem przyciskow funkcji komputera) ale mam jeszcze tempomat. Czy przelaczniki ze zdjecia beda dzialaly razem z tempomatem? Pozdrawiam
  21. Nie moge pisac w watkach "Moje A4" Gdzie chcialbym pisac na sile? No wlasnie o to chodzi, ze nigdzie, a limity na forum doprowadzaja do tego, ze np musze cos komentowac o tak zeby nabic licznik. Jest prozaiczny i da sie go rozwiazac, wystarczy zmienic ustawienia forum, a osobom ktore pisza bezsensowne posty dawac upomnienia. Zarejestrowalem sie rok temu, w momencie kiedy w mojej rodzinie pojawila sie pierwsza A4, natomiast zaczalem poruszac watki kiedy sam kupilem sobie wlasna A4.
  22. Witam Chcialem zapytac ile musze miec postow, by moc uczestniczyc we wszelkich dyskusjach na tym forum? Niestety, ale tego typu reguly doprowadzaja, ze na sile musze tworzyc posty by w koncu moc pisac w watkach, ktore mnie naprawde interesuja. Jest to
  23. LuNaTi odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    aaaa , no u kolegi w TT z 2003 dziala to, wiec myslalem ze i u mnie tez bedzie...
  24. Ok , czyli rozumiem ze jak sekwencja to PRINS, a co z JTG?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.