Treść opublikowana przez LuNaTi
-
Kody climatronika Audi A4 B5
A u mnie to nie chodzi , przytrzymuje przycisk recyrkulacji oraz naciskam przycisk nawiewu gornego i nic. Moze ktos wie dlaczego?
-
czy do a4 avanta 235/40/18???
Hey, mam takie sprezynki na sprzedaz Obniza Ci autko o 40mm. Przy 18calowych felgach twoje auto bedzie wygladalo mniej wiecej tak Wymontowalem je ze swojego auta, bo dojazd do domu mam ciezki
-
jak zmieniać koła w photoshopie
uuuu, a gdzie zdjecie ze zmieniona felga?
-
ASN vs AVF
Jakby tak bylo, to bym nie kupowal ASN
-
[ALL LPG] Co sadzicie o plotkach na temat cen gazu w przyszlym roku?
Dzieki za rady Pozdrawiam :th:
-
[ALL LPG] Co sadzicie o plotkach na temat cen gazu w przyszlym roku?
Witam Na dniach chce zamontować sobie instalacje lpg, ale doszly mnie sluchy, ze cena w przyszlym roku ma wynosic 4zl za litr Poki co dzis natrafiłem na artykul na onecie dotyczacy podwyzki, ale nie wiem czy dotyczyc bedzie to tez Polski. http://biznes.onet.pl/0,1613181,wiadomosci.html Co o tym wszystkim myslicie, czy to mozliwe zeby gaz kosztowal 4zl??
-
[B6 ASN] Jaka instalacja LPG do B6 3.0
Witam Od jakiegoś czasu myślę o założeniu gazu, zrobiłem już kilkanaście tysięcy na benzynie i ciągle sie waham czy gaz to dobra inwestycja. Czy nie będę sie denerwował, ze cos jest nie tak jak byc powinno Nigdy nie miałem w żadnym aucie gazu, tak samo jak nikt z mojej rodziny. Jeśli zdecydowałbym sie na instalacje, jaki gaz byście polecili do B6 3.0 quattro avant? Słyszałem coś o nowej instalacji JTG. Czy ktoś z was wie czym sie rożni od sekwencji oraz jakie ma zalety i ewentualne wady? Pozdrawiam
-
[B6 ASN] Moja :)
W sumie racja, ale najpierw zmieniłem felgi na 17 (jednak przy sprężynach obniżających mało to dało). Felgi sprzedałem, po czym zmieniłem sprężyny. Po zimie chyba wrócę do 18
-
[B6 ASN] Moja :)
Witam Z powodu, ze mam mało postów i nie mogę sie wypowiadać w niektórych działach postanowiłem przedstawić Wam swoje Audi, co mam nadzieje do prowadzi do zwiększenia mojego licznika postów i pozwoli na uczestniczeniu w dyskusjach. Auto, którym jeżdżę to Audi A4 3.0 Avant Quattro z 2003r. W niedalekiej przyszłości zamierzam wprowadzić małe zmiany miedzy innymi "pakiet" s4 (zderzaki, listwy, progi (kolor), lusterka oraz zegary s4 z kolorowym fisem). Na pewno nie zamierzam naklejać znaczków s4, "pakiet" podoba mi sie tylko wizualnie, a nie ze względu ze jest tak jak w s4 czy tez chce udawać coś czymś, czym nie jest. Auto w chwili robienia zdjęć było na 18 calowych felgach oraz na amorkach firmy KONI i sprężynach APEX. Jednak doszedłem do wniosku, ze komfort tez jest ważna rzeczą i zmieniłem felgi na 17calowe oraz sprężyny na oryginalne. Amortyzatory pozostały. Póki co posiadam w nim radio concert II, do końca roku planuje wstawić rns-e. Pozdrawiam!
-
[A6 C5] RNS-E DVD vs Navi Plus - Koszty, roznice , mapy
Witam Moze ktos wie, gdzie w Lublinie mozna kupic navi RNS? Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich audimaniakow. Jestem posiadaczem sprowadzonego audi a4 3.0 quattro. Mam nadzieje, ze bedziemy sobie wzajemnie pomagali. Pozdrawiam Michal