Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LuNaTi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LuNaTi

  1. Witam Od pewnego czasu zauwazylem, ze przy hamowaniu i ruszaniu z przodu, z prawej strony (przypuszczam, ze gdzies z kola) wydobywa sie dziwny dzwiek. Brzmi on jakby jakies plastiki sie giely, nachodzily na siebie, cos jakby pykalo. Jak skrecam kolo w miejscu to tez jest to czasami, ale nie zawsze. Mialem tydzien, gdzie wogole dzwieku nie slyszalem. Myslalem wtedy, ze moze mam luzne kolo, dokrecilem, ale luzu nie czulem. Dalej pykalo, jednak po przejechaniu ~200km na trasie, na tydzien przestalo. Teraz od 2-3tyg. nie ustaje. Pyka za kazdym razem jak sie hamuje i rusza oraz skreca. Dodam jeszcze, ze kiedy hamuje za pomoca recznego hamulca, nie sa slyszalne zadne tego typu dzwieki... Czy ktos spotkal sie z podobnym problem i wie co moze byc przyczyna. Przegub to raczej nie jest, poniewaz przy dodawaniu gazu podczas jazdy na skreconych kolach nie slychac tego. Jednak w miejscu zazwyczaj tak. Dziekuje z gory za pomoc! Pozdrawiam
  2. No ja tez szukam, na przod jest jeden kompletny na allegro ale chora cena, bez grilla gornego 1900zl. Jakbyscie mieli jakiegos dostawce tego to dawajcie znac. Pozdrawiam
  3. a te spoty co byly przy ostrobramskiej to co innego, czy wy zmieniliscie nazwe watku i miejsce spotkan? bo szczerze to jeszcze ani razu nie bylem, ale na dachu gm byłoby dobrze
  4. Podaje ciekawy link do strony na temat modyfikacji naszych Aczworek. http://www.a4mods.com/library/members/index.php
  5. LuNaTi odpowiedział(a) na Flyer temat w Audi A4 B6
    Witam, patrze na tego tutoriala i to cos jest nie do konca... bo gosc pokazuje xenony z a4 i same lampy pod bixenony. Chcialem to samo zrobic u siebie w tym tygodniu i okazalo sie, ze przetwornice z lamp xenonowych ktore sa zamontowane na spodzie lampy nie pasuja do tych obramowek gdzie sie je przykreca w lampach bixenonowych. Mianowicie, rozmiar dlugosc, szerokosc jest taki sam i na pierwszy rzut oka wydaje sie, ze wszystko gra, ale po odkreceniu przetwornicy z xenonowej lampy okazuje sie, ze jest ona grubsza i spod jej ma inne ksztaly i nie ma jak przykrecic jej do obramowki od lamp bixenonowych... Malik jak to zrobiles? Docinales cos? Myslalem, nad tym, ale nie wiem czy wtedy przetwornica nie bedzie za blisko zarnika.
  6. Mozesz pokazac od kogo kupiles? Ja kuplem mamusce do a4 1.9tdi to za 1500 mi sie udalo jak nowki, jedna tez delikatnie paruje, a teraz to co dostalem w paczce to masakra jakas.
  7. Ok, minelo 2 miechy od Twojego posty, ja dalej nie mam gazu, jak Ci sie jezdzi na tym BRC, zminiles zdanie czy dalej super? Chcialbym do jutra sie zdecydowac. Aha i ile zaplaciles za swoja instalke i poza komputerem brc to jakie wtryski itp?
  8. A mi glownie zalezalo na czarnym sordku i lepszym szkle ( bo w mojej przy 120tys sa juz troszke zuzyte) Koles u ktorego kupilem zapewnial ze igla, a dostalem porysowane, z pajeczynami w srodku i z kabelkami popszerywanymi. I jeszcze nie odbiera telefonu, ale zakupione przez allegro. Dzis mu szmelc odsylam i kupie kompletne bi. Normalnie...
  9. Odebralem dzis lampy pod bixenony, Odkrecilem swoje xenonki i na pierwszy rzut oka myslalem ze wszystko pieknie. Odkrecilem przetwornice od xenonow i okazuje sie, ze szerokosc i dlugosc (prostokat) jest taki sam, ale grubosc i ksztalt spodu jest inny i nie pasuje w ten od obramowki bixenonow Myslalem, o wycieciu tych plastikow w srodku obramowki, ale nie wiem czy zmiesci sie zarowka miedzy zalozona przerobioną obramowką z przetwornicą, a soczewka. Moze ktos to przerabial, ktos wczesniej mi pisal ze na bank pasuja , a tu zonk [br]Dopisany: 13 Grudzień 2007, 01:41 _________________________________________________ Przerabiales to juz? U mnie przetwornice w xenonach sa od spodu, a bixenonach sa z tylu jakby za lampa.
  10. 4800? Mi w egp krzycza 5500 do v6 Kiedy to montowales, moze masz jakis "kupon rabatowy" Proponuja mi jeszcze taga300 za 3700 - jak myslice wartow PRINZ, czym wogole rozni sie od TAG300
  11. Ileeeeeeeeeeeeee ????????????? 320 zł ??????? VALEO XTRM w detalu masz za 150 zł. Ja mam je nawet taniej i na pewno nie będą gorsze niż ORI, bo sam jestem nawet ciekawy kto robi wycieraczki ORI dla AUDI.. 320zl z ramionami Wycieraki (para) plus ramiona.
  12. LuNaTi odpowiedział(a) na nosek99 temat w Audi A4 B6
    Alvaro ten nr grilla ze srebrna ramka, to jest od razu ze znakiem audi (4koleczka) czy to trzeba jeszcze dodatkowo zamówić?[br]Dopisany: 11 Grudzień 2007, 23:57 _________________________________________________Jesli tak to czy to mozliwe zeby kosztowal 260zl w aso??
  13. A ten plastik za 10zl to gdzie go mozna dostac, bo w aso to tylko z ramionami wystepuje. A jesli chodzi o komplet pod xtrm to 320 u danelczyka - cena z 10.12.07.
  14. LuNaTi odpowiedział(a) na sline temat w Audi A4/S4 B6
    sline, masz te tlumki co daja 30km jak cos to pisz na priv, snily mi sie takie, ale nie sadzilem, ze istnieja naprawde tak sobie wpisalem w dziale moja a4 "s4" i natknalem sie na ten watek, rozbawił mnie do łez [czy ty widzisz kiedy ten post byl napisany i kiedy on sie ostatni raz logowal? nastepnym razem bedzie ostrzezenie] - schiller
  15. fakt, na ebay sa, nawet z przesylka do Polski ) http://cgi.ebay.pl/Xenon-LED-Standlichter-Bax9s-Metall-H6W-Standlicht-LEDs_W0QQitemZ110200044783QQihZ001QQcategoryZ72686QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem[br]Dopisany: 08 Grudzień 2007, 01:27 _________________________________________________aa, slyszalem ze przy LED fis informuje o spalonej zarowce ze wzgledu na niski pobor napiecia. Opornik podobno slabe rozwiazanie, bo sie grzeje. Da sie ta opcje informowania przez FIS o "spalonej zarowce" wylaczyc?
  16. fajnie ze wysylaja do Polski, ale ceny to chyba prawie jak w ASO
  17. W podanej lekturze niczego nie znalazlem, Mam bixenonki, moje postojowki to chyba H6W, na allegro nie ma ani jednej sztuki w technologi LED, czy sa moze jakies zamienniki?
  18. Witam Zamierzam zamontowac sobie instalacje gazowa. "Gazownik" polecil mi instalacje firmy Bigas, czy ktokolwiek posiada takowa? I moze cos na niej temat powiedziec. Dodam tylko, ze zamonotowal takową do RS4, ktora podobno zrobila juz 70tys. i smiga bezproblemu. Fotka http://code.obd2.pl/foto.php Czekam na komentarze. Pozdrawiam
  19. Bardzo ładna, jednak felgi tak jak wszyscy, napewno bym zmienil. Ma jedno pytanie co do halogenów, masz jakieś fotki jak to wygląda? Chodzi mi o HID i jaki to zestaw, jakie tam żarówki idą itp.?
  20. ja kupilem od uzytkownika Basen z forum, na allegro tez wystepuje, aktualnie widzialem do sedana za 280zl, ja od basena kupilem za 100zl tylko nie ma mi kto tego przelozyc, dlatego ponawiam pytanie, czy ktos sie orientuje kto moze to przelozyc na terenie warszawy?
  21. Witam Mam takie pytanko, w swoim aucie posiadam fabryczne xenony. Jezeli kupie same lampy(oprawy) bixenonowe -cos takiego http://www.allegro.pl/item274069090_audi_a4_bixenon_lewy_tanio_zapraszam_.html. To czy jesli przeloze zarnik plus przetwornice do tej oprawy to czy uzyskam bixenon z tego? Z tego co mi wiadomo to w obydwu typach lamp wystepuje ten sam zarnik d1s, natomiast swiatlo bixenonowe jest uzyskiwane przez obrot klapki przykrywajacej zarnik w soczewce. Pytanie czy przetwornice sa takie same oraz czy to wogole jest mozliwe. Czekam na pomoc. Pozdrawiam
  22. Witam Porządnie są one wykonane? Co za firma je produkuje? Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.