Treść opublikowana przez LuNaTi
-
[B6 ALL] Dziwne dzwieki przy ruszaniu, hamowaniu... w prawym przednim kole.
Witam Od pewnego czasu zauwazylem, ze przy hamowaniu i ruszaniu z przodu, z prawej strony (przypuszczam, ze gdzies z kola) wydobywa sie dziwny dzwiek. Brzmi on jakby jakies plastiki sie giely, nachodzily na siebie, cos jakby pykalo. Jak skrecam kolo w miejscu to tez jest to czasami, ale nie zawsze. Mialem tydzien, gdzie wogole dzwieku nie slyszalem. Myslalem wtedy, ze moze mam luzne kolo, dokrecilem, ale luzu nie czulem. Dalej pykalo, jednak po przejechaniu ~200km na trasie, na tydzien przestalo. Teraz od 2-3tyg. nie ustaje. Pyka za kazdym razem jak sie hamuje i rusza oraz skreca. Dodam jeszcze, ze kiedy hamuje za pomoca recznego hamulca, nie sa slyszalne zadne tego typu dzwieki... Czy ktos spotkal sie z podobnym problem i wie co moze byc przyczyna. Przegub to raczej nie jest, poniewaz przy dodawaniu gazu podczas jazdy na skreconych kolach nie slychac tego. Jednak w miejscu zazwyczaj tak. Dziekuje z gory za pomoc! Pozdrawiam
-
[B6 AYM] czy zderzak tylny od B7 avant pasuje do B6 avant?
No ja tez szukam, na przod jest jeden kompletny na allegro ale chora cena, bez grilla gornego 1900zl. Jakbyscie mieli jakiegos dostawce tego to dawajcie znac. Pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a te spoty co byly przy ostrobramskiej to co innego, czy wy zmieniliscie nazwe watku i miejsce spotkan? bo szczerze to jeszcze ani razu nie bylem, ale na dachu gm byłoby dobrze
-
[B6 ALL] Ciekawa strona temat wszelkich zmian w A4 :)
Podaje ciekawy link do strony na temat modyfikacji naszych Aczworek. http://www.a4mods.com/library/members/index.php
-
zmiana xenon na bixenon
Witam, patrze na tego tutoriala i to cos jest nie do konca... bo gosc pokazuje xenony z a4 i same lampy pod bixenony. Chcialem to samo zrobic u siebie w tym tygodniu i okazalo sie, ze przetwornice z lamp xenonowych ktore sa zamontowane na spodzie lampy nie pasuja do tych obramowek gdzie sie je przykreca w lampach bixenonowych. Mianowicie, rozmiar dlugosc, szerokosc jest taki sam i na pierwszy rzut oka wydaje sie, ze wszystko gra, ale po odkreceniu przetwornicy z xenonowej lampy okazuje sie, ze jest ona grubsza i spod jej ma inne ksztaly i nie ma jak przykrecic jej do obramowki od lamp bixenonowych... Malik jak to zrobiles? Docinales cos? Myslalem, nad tym, ale nie wiem czy wtedy przetwornica nie bedzie za blisko zarnika.
-
[B6] Zamiana lamp xenonowych na bixenony
Mozesz pokazac od kogo kupiles? Ja kuplem mamusce do a4 1.9tdi to za 1500 mi sie udalo jak nowki, jedna tez delikatnie paruje, a teraz to co dostalem w paczce to masakra jakas.
-
[B6 ASN] Jaka instalacja LPG do B6 3.0
Ok, minelo 2 miechy od Twojego posty, ja dalej nie mam gazu, jak Ci sie jezdzi na tym BRC, zminiles zdanie czy dalej super? Chcialbym do jutra sie zdecydowac. Aha i ile zaplaciles za swoja instalke i poza komputerem brc to jakie wtryski itp?
-
Instalacje LPG Bigas. Czy ktokolwiek słyszał?
A ile zaplaciles?
-
[B6] Zamiana lamp xenonowych na bixenony
A mi glownie zalezalo na czarnym sordku i lepszym szkle ( bo w mojej przy 120tys sa juz troszke zuzyte) Koles u ktorego kupilem zapewnial ze igla, a dostalem porysowane, z pajeczynami w srodku i z kabelkami popszerywanymi. I jeszcze nie odbiera telefonu, ale zakupione przez allegro. Dzis mu szmelc odsylam i kupie kompletne bi. Normalnie...
-
[B6] Zamiana lamp xenonowych na bixenony
Odebralem dzis lampy pod bixenony, Odkrecilem swoje xenonki i na pierwszy rzut oka myslalem ze wszystko pieknie. Odkrecilem przetwornice od xenonow i okazuje sie, ze szerokosc i dlugosc (prostokat) jest taki sam, ale grubosc i ksztalt spodu jest inny i nie pasuje w ten od obramowki bixenonow Myslalem, o wycieciu tych plastikow w srodku obramowki, ale nie wiem czy zmiesci sie zarowka miedzy zalozona przerobioną obramowką z przetwornicą, a soczewka. Moze ktos to przerabial, ktos wczesniej mi pisal ze na bank pasuja , a tu zonk [br]Dopisany: 13 Grudzień 2007, 01:41 _________________________________________________ Przerabiales to juz? U mnie przetwornice w xenonach sa od spodu, a bixenonach sa z tylu jakby za lampa.
-
Instalacja gazowa PRINZ
4800? Mi w egp krzycza 5500 do v6 Kiedy to montowales, moze masz jakis "kupon rabatowy" Proponuja mi jeszcze taga300 za 3700 - jak myslice wartow PRINZ, czym wogole rozni sie od TAG300
-
[ALL B6] Wycieraczki przednie
Ileeeeeeeeeeeeee ????????????? 320 zł ??????? VALEO XTRM w detalu masz za 150 zł. Ja mam je nawet taniej i na pewno nie będą gorsze niż ORI, bo sam jestem nawet ciekawy kto robi wycieraczki ORI dla AUDI.. 320zl z ramionami Wycieraki (para) plus ramiona.
-
grill s4 b6 jaki ma numer?
Alvaro ten nr grilla ze srebrna ramka, to jest od razu ze znakiem audi (4koleczka) czy to trzeba jeszcze dodatkowo zamówić?[br]Dopisany: 11 Grudzień 2007, 23:57 _________________________________________________Jesli tak to czy to mozliwe zeby kosztowal 260zl w aso??
-
[ALL B6] Wycieraczki przednie
A ten plastik za 10zl to gdzie go mozna dostac, bo w aso to tylko z ramionami wystepuje. A jesli chodzi o komplet pod xtrm to 320 u danelczyka - cena z 10.12.07.
-
A4 + RS6
sline, masz te tlumki co daja 30km jak cos to pisz na priv, snily mi sie takie, ale nie sadzilem, ze istnieja naprawde tak sobie wpisalem w dziale moja a4 "s4" i natknalem sie na ten watek, rozbawił mnie do łez [czy ty widzisz kiedy ten post byl napisany i kiedy on sie ostatni raz logowal? nastepnym razem bedzie ostrzezenie] - schiller
-
[B6 AWX] problem z żarówkami postojowymi przy xenonach
fakt, na ebay sa, nawet z przesylka do Polski ) http://cgi.ebay.pl/Xenon-LED-Standlichter-Bax9s-Metall-H6W-Standlicht-LEDs_W0QQitemZ110200044783QQihZ001QQcategoryZ72686QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem[br]Dopisany: 08 Grudzień 2007, 01:27 _________________________________________________aa, slyszalem ze przy LED fis informuje o spalonej zarowce ze wzgledu na niski pobor napiecia. Opornik podobno slabe rozwiazanie, bo sie grzeje. Da sie ta opcje informowania przez FIS o "spalonej zarowce" wylaczyc?
-
Instalacje LPG Bigas. Czy ktokolwiek słyszał?
a jak z ich serwisem i gwarancja?
-
wszystko do audi / dodatki s-line ,itp....
fajnie ze wysylaja do Polski, ale ceny to chyba prawie jak w ASO
-
[B6 AWX] problem z żarówkami postojowymi przy xenonach
W podanej lekturze niczego nie znalazlem, Mam bixenonki, moje postojowki to chyba H6W, na allegro nie ma ani jednej sztuki w technologi LED, czy sa moze jakies zamienniki?
-
Instalacje LPG Bigas. Czy ktokolwiek słyszał?
Witam Zamierzam zamontowac sobie instalacje gazowa. "Gazownik" polecil mi instalacje firmy Bigas, czy ktokolwiek posiada takowa? I moze cos na niej temat powiedziec. Dodam tylko, ze zamonotowal takową do RS4, ktora podobno zrobila juz 70tys. i smiga bezproblemu. Fotka http://code.obd2.pl/foto.php Czekam na komentarze. Pozdrawiam
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
Bardzo ładna, jednak felgi tak jak wszyscy, napewno bym zmienil. Ma jedno pytanie co do halogenów, masz jakieś fotki jak to wygląda? Chodzi mi o HID i jaki to zestaw, jakie tam żarówki idą itp.?
-
[B6 ALL] FIS - przelożenie manetki do obsługi FIS'a i jego pełna aktywacja
ja kupilem od uzytkownika Basen z forum, na allegro tez wystepuje, aktualnie widzialem do sedana za 280zl, ja od basena kupilem za 100zl tylko nie ma mi kto tego przelozyc, dlatego ponawiam pytanie, czy ktos sie orientuje kto moze to przelozyc na terenie warszawy?
-
[B6] Zamiana lamp xenonowych na bixenony
Witam Mam takie pytanko, w swoim aucie posiadam fabryczne xenony. Jezeli kupie same lampy(oprawy) bixenonowe -cos takiego http://www.allegro.pl/item274069090_audi_a4_bixenon_lewy_tanio_zapraszam_.html. To czy jesli przeloze zarnik plus przetwornice do tej oprawy to czy uzyskam bixenon z tego? Z tego co mi wiadomo to w obydwu typach lamp wystepuje ten sam zarnik d1s, natomiast swiatlo bixenonowe jest uzyskiwane przez obrot klapki przykrywajacej zarnik w soczewce. Pytanie czy przetwornice sa takie same oraz czy to wogole jest mozliwe. Czekam na pomoc. Pozdrawiam
-
[B6/B7] Obudowy lusterek "ala" S4
Witam Porządnie są one wykonane? Co za firma je produkuje? Pozdrawiam
-
[B6 ALL] Jakie maja oznaczenie zarowki do podswietlenia rejestracji w B6 ?
Tak jak w temacie. Pozdrawiam