Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LuNaTi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LuNaTi

  1. LuNaTi odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    A u mnie to nie chodzi , przytrzymuje przycisk recyrkulacji oraz naciskam przycisk nawiewu gornego i nic. Moze ktos wie dlaczego?
  2. Hey, mam takie sprezynki na sprzedaz Obniza Ci autko o 40mm. Przy 18calowych felgach twoje auto bedzie wygladalo mniej wiecej tak Wymontowalem je ze swojego auta, bo dojazd do domu mam ciezki
  3. LuNaTi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    uuuu, a gdzie zdjecie ze zmieniona felga?
  4. LuNaTi odpowiedział(a) na alvaro temat w Lifestyle i Hydepark
    Jakby tak bylo, to bym nie kupowal ASN
  5. Witam Na dniach chce zamontować sobie instalacje lpg, ale doszly mnie sluchy, ze cena w przyszlym roku ma wynosic 4zl za litr Poki co dzis natrafiłem na artykul na onecie dotyczacy podwyzki, ale nie wiem czy dotyczyc bedzie to tez Polski. http://biznes.onet.pl/0,1613181,wiadomosci.html Co o tym wszystkim myslicie, czy to mozliwe zeby gaz kosztowal 4zl??
  6. Witam Od jakiegoś czasu myślę o założeniu gazu, zrobiłem już kilkanaście tysięcy na benzynie i ciągle sie waham czy gaz to dobra inwestycja. Czy nie będę sie denerwował, ze cos jest nie tak jak byc powinno Nigdy nie miałem w żadnym aucie gazu, tak samo jak nikt z mojej rodziny. Jeśli zdecydowałbym sie na instalacje, jaki gaz byście polecili do B6 3.0 quattro avant? Słyszałem coś o nowej instalacji JTG. Czy ktoś z was wie czym sie rożni od sekwencji oraz jakie ma zalety i ewentualne wady? Pozdrawiam
  7. LuNaTi odpowiedział(a) na LuNaTi temat w Audi A4/S4 B6
    W sumie racja, ale najpierw zmieniłem felgi na 17 (jednak przy sprężynach obniżających mało to dało). Felgi sprzedałem, po czym zmieniłem sprężyny. Po zimie chyba wrócę do 18
  8. LuNaTi opublikował(a) temat w Audi A4/S4 B6
    Witam Z powodu, ze mam mało postów i nie mogę sie wypowiadać w niektórych działach postanowiłem przedstawić Wam swoje Audi, co mam nadzieje do prowadzi do zwiększenia mojego licznika postów i pozwoli na uczestniczeniu w dyskusjach. Auto, którym jeżdżę to Audi A4 3.0 Avant Quattro z 2003r. W niedalekiej przyszłości zamierzam wprowadzić małe zmiany miedzy innymi "pakiet" s4 (zderzaki, listwy, progi (kolor), lusterka oraz zegary s4 z kolorowym fisem). Na pewno nie zamierzam naklejać znaczków s4, "pakiet" podoba mi sie tylko wizualnie, a nie ze względu ze jest tak jak w s4 czy tez chce udawać coś czymś, czym nie jest. Auto w chwili robienia zdjęć było na 18 calowych felgach oraz na amorkach firmy KONI i sprężynach APEX. Jednak doszedłem do wniosku, ze komfort tez jest ważna rzeczą i zmieniłem felgi na 17calowe oraz sprężyny na oryginalne. Amortyzatory pozostały. Póki co posiadam w nim radio concert II, do końca roku planuje wstawić rns-e. Pozdrawiam!
  9. Witam Moze ktos wie, gdzie w Lublinie mozna kupic navi RNS? Pozdrawiam
  10. Witam wszystkich audimaniakow. Jestem posiadaczem sprowadzonego audi a4 3.0 quattro. Mam nadzieje, ze bedziemy sobie wzajemnie pomagali. Pozdrawiam Michal

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.