Treść opublikowana przez fatboyA4
-
Cieknie paliwo z pompy wtryskowej 1.9 TDI z1
uszczelnię pompy kosztuje u mnie 200zł sam raczej nie grzeb bo to dość precyzyjnie urządzenie na 99% leći z tłoczkorozdzielacza tam jest taki duży oring z czesem robi się twardy i zaczyna przepuszczać .
-
Cieknie paliwo z pompy wtryskowej 1.9 TDI z1
Można wymienić sam oring pod czujnikiem ale najlepiej wymontować całą pompę i wyienić komplet uszczelek wtedy spokój na długie lata
-
Klasa wagowa
Musi być na wlepce pod maską po prawej stronie jak nie masz klimy i automatu to może mieć 995 w innym przypadku 1050kg
-
Wyrzucanie płynu przez zbiorniczek wyrównawczy
Może być pęknięta głowica i ładuje ciśnienie do układu chodzenia odkręć korek i zobacz czy nie lecą bąbelki powietrza w zbiorniczki
-
alternator 1.9 vs 2.5 TDI
niestety nie rożni się obudową ale środek jest taki sam
-
1.8T AEB jaka skrzynia 6-biegowa podchodzi?
Dystans jest potrzebny kiedy montujemy sprzęgło 240mm w przypadku kiedy zostaje sprzęgło 228mm pasuje P&P
-
Grzane fotele.
Najlepiej to wymień fotel na na taki sam tylko że z anglika problem leży w macie albo jest przerwana albo przepalona naprawa to jedynie wymiana maty ale to raczej się nie opłaca.
-
Jak sprawdzić czy mam podgrzewane lusterka bez rozbierania ich?
odchyl wkład i zobacz czy id przewody do składu
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Najpierw poluzuj torxy później odkręć zacisk wykręć śruby i tą część z tłoczkiem podwieś na jakimś drucie żeby nie wisiała na przewodach i po sprawie
-
Montaz klimatyzacji
Raczej nie dmuchawa jet całkiem inna przewody również jedynie sprężarka może podejść najlepiej znaleźć komplet z b5 na climatroniku
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Śmiało można odkręcać ja tak zrobiłem bo dawałem do śrutowania i malowania proszkowego.
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Jest dużo oznaczeń nie wiem jak to odczytać wiem że gwint jest lepszy ale za coś w miarę dobrego trzeba zabulić min 2tyś a za komplet sprężyn zapłaciłem 200zł +amorki 250zł na więcej mnie na razie nie stać.
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Panowie pomocy założyłem eijnach -30 na przód niby z 1,8T i jest lipa bo przód strasznie opadł chyba nie tak kategoria wagowa ponieważ na dziurach amory dobiją dodatkowo mam zwrotnice z b6 które obniżają auto o 1,5cm różnica między przodem a tyłem jest ok 4cm zawias z tyłu to 1BE wysokość do nadkola to 66cm tył i 62cm przód co o tym sądzicie
-
Sprzedane auto i uszkodzony silnik
Też tak uważam jak zadzwoni to powiedz że może oddać auto a ty mu oddasz kwotę widniejącą na umowie na pewno wymięknie.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dzisiaj zamontowałem cały zestaw 320 na alu zwrotnicach z b6 i jest problem bo moje felgi stalowe 16" ET40 nie pasują jaka felga stalowa pasuje na te zaciski?
-
Zaslepka spryskiwacza lewego reflektora lift potrzebny numer części
dzięki kolego chyba muszę w końcu uruchomić tą ETKE i nie zawracać gitary z takimi bzdurami
-
Zaslepka spryskiwacza lewego reflektora lift potrzebny numer części
Ja w temacie
-
Brak spryskiwaczy tylnej szyby Avant
Może być zapieczona dysza w śilniczek tylnej wycieraczki lub przerwany przewód gdzieś pod wykładziną przynajmniej ja tak miałem
-
4x4 - opóznienie napędu tylnego
Podpowie ktoś czy most o oznaczeniu DAK można zastąpić mostem DAJ i czy mają takie same przełożenia?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A czy na 269 wejdzie felga 16" a niemasz czasem na zbyciu takich tarcz może bo jarzma już są zacisk zostaje ten sam chyba
-
zderzak s4 z avanta do sedana
Tak były mam taki u siebie ale chyba tyło po lifcie i tu masz przykład http://allegro.pl/zderzak-tyl-audi-s4-b5-sedan-pdc-kompletny-i5746640686.html
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A podpowie ktoś czy jest sens zmieniać tarcze z tyłu na 269mm bo aktualnie mam 256mm za paska i się zastanawiam czy to nie będą za słabe bo na dniach montuje na przód zestaw 320mm z b7:)
-
swap silnika 2.5tdi na 4.2 v8
Odpuść sobie v8 bo to jest mega rzeźba montuj 2,7biturbo z s4 b5 lub a6 c5
-
zderzak s4 z avanta do sedana
Podpasuje jak wytniesz gorę ze swojego i wkleisz do tego z s4
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Pytanie do kolegi Dev mam już kupione alu zwrotki z b6 teraz pytanie jakich i od czego szukać osłon pod tarcze 320mm?