Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fatboyA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fatboyA4

  1. uszczelnię pompy kosztuje u mnie 200zł sam raczej nie grzeb bo to dość precyzyjnie urządzenie na 99% leći z tłoczkorozdzielacza tam jest taki duży oring z czesem robi się twardy i zaczyna przepuszczać .
  2. Można wymienić sam oring pod czujnikiem ale najlepiej wymontować całą pompę i wyienić komplet uszczelek wtedy spokój na długie lata
  3. fatboyA4 odpowiedział(a) na ROBERCIK7777777 temat w Audi A4 B5
    Musi być na wlepce pod maską po prawej stronie jak nie masz klimy i automatu to może mieć 995 w innym przypadku 1050kg
  4. Może być pęknięta głowica i ładuje ciśnienie do układu chodzenia odkręć korek i zobacz czy nie lecą bąbelki powietrza w zbiorniczki
  5. fatboyA4 odpowiedział(a) na kk71 temat w Audi A4 B5
    niestety nie rożni się obudową ale środek jest taki sam
  6. Dystans jest potrzebny kiedy montujemy sprzęgło 240mm w przypadku kiedy zostaje sprzęgło 228mm pasuje P&P
  7. Najlepiej to wymień fotel na na taki sam tylko że z anglika problem leży w macie albo jest przerwana albo przepalona naprawa to jedynie wymiana maty ale to raczej się nie opłaca.
  8. odchyl wkład i zobacz czy id przewody do składu
  9. Najpierw poluzuj torxy później odkręć zacisk wykręć śruby i tą część z tłoczkiem podwieś na jakimś drucie żeby nie wisiała na przewodach i po sprawie
  10. fatboyA4 odpowiedział(a) na czarny125 temat w Audi A4 B5
    Raczej nie dmuchawa jet całkiem inna przewody również jedynie sprężarka może podejść najlepiej znaleźć komplet z b5 na climatroniku
  11. Śmiało można odkręcać ja tak zrobiłem bo dawałem do śrutowania i malowania proszkowego.
  12. Jest dużo oznaczeń nie wiem jak to odczytać wiem że gwint jest lepszy ale za coś w miarę dobrego trzeba zabulić min 2tyś a za komplet sprężyn zapłaciłem 200zł +amorki 250zł na więcej mnie na razie nie stać.
  13. Panowie pomocy założyłem eijnach -30 na przód niby z 1,8T i jest lipa bo przód strasznie opadł chyba nie tak kategoria wagowa ponieważ na dziurach amory dobiją dodatkowo mam zwrotnice z b6 które obniżają auto o 1,5cm różnica między przodem a tyłem jest ok 4cm zawias z tyłu to 1BE wysokość do nadkola to 66cm tył i 62cm przód co o tym sądzicie
  14. Też tak uważam jak zadzwoni to powiedz że może oddać auto a ty mu oddasz kwotę widniejącą na umowie na pewno wymięknie.
  15. Dzisiaj zamontowałem cały zestaw 320 na alu zwrotnicach z b6 i jest problem bo moje felgi stalowe 16" ET40 nie pasują jaka felga stalowa pasuje na te zaciski?
  16. dzięki kolego chyba muszę w końcu uruchomić tą ETKE i nie zawracać gitary z takimi bzdurami
  17. Może być zapieczona dysza w śilniczek tylnej wycieraczki lub przerwany przewód gdzieś pod wykładziną przynajmniej ja tak miałem
  18. Podpowie ktoś czy most o oznaczeniu DAK można zastąpić mostem DAJ i czy mają takie same przełożenia?
  19. A czy na 269 wejdzie felga 16" a niemasz czasem na zbyciu takich tarcz może bo jarzma już są zacisk zostaje ten sam chyba
  20. Tak były mam taki u siebie ale chyba tyło po lifcie i tu masz przykład http://allegro.pl/zderzak-tyl-audi-s4-b5-sedan-pdc-kompletny-i5746640686.html
  21. A podpowie ktoś czy jest sens zmieniać tarcze z tyłu na 269mm bo aktualnie mam 256mm za paska i się zastanawiam czy to nie będą za słabe bo na dniach montuje na przód zestaw 320mm z b7:)
  22. Odpuść sobie v8 bo to jest mega rzeźba montuj 2,7biturbo z s4 b5 lub a6 c5
  23. Podpasuje jak wytniesz gorę ze swojego i wkleisz do tego z s4
  24. Pytanie do kolegi Dev mam już kupione alu zwrotki z b6 teraz pytanie jakich i od czego szukać osłon pod tarcze 320mm?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.