Treść opublikowana przez Klejk
-
[A6 C6] 3.0 TDI "ASB" Słaby dol, opozniona reakcja na gaz, prosb o sprawdzenie logow
niestety nie, zero pomocy :/ jestem ogolnie po montazu FIMCa plus duzegokolektora ssacego i programie w ktorym ujeto slaby dol, jest lepiej ale nie jedzie to jak typowy TDI
-
[B7 ASB] Prośba o analizę logów 3.0 tdi - chyba wtryski do wymiany
hop
-
[B7 ASB] Prośba o analizę logów 3.0 tdi - chyba wtryski do wymiany
Chlopaki odgrzewam kotleta mozecie zerknac okiem na moje? 13: -0.28 mg/suw |-0.52 mg/suw | 0.00 mg/suw 14: -0.47 mg/suw | 0.33 mg/suw | 0.99 mg/suw 72: 2.0 ms |28.0 ms | 14.0 ms 73: 12.0 ms |34.0 ms | 20.0 ms 74: 30.0 ms |38.0 ms | 22.0 ms 75: 30.0 ms |44.0 ms | 32.0 ms 76: 24.0 ms |36.0 ms | 18.0 ms 77: 20.0 ms |34.0 ms | 22.0 ms
-
Składane lusterka z pilota - to dziala
Kolego jaa juz auta od prawie roku nie mam ciezko mi podpowiedziec co kolwiek...
-
[A6 C6] 3.0 TDI "ASB" Słaby dol, opozniona reakcja na gaz, prosb o sprawdzenie logow
- [A6 C6] 3.0 TDI "ASB" Słaby dol, opozniona reakcja na gaz, prosb o sprawdzenie logow
Hop- [A6 C6] 3.0 TDI "ASB" Słaby dol, opozniona reakcja na gaz, prosb o sprawdzenie logow
Yhy.... I co mogę z tym zrobić? Jakieś sugestie?- [A6 C6] 3.0 TDI "ASB" Słaby dol, opozniona reakcja na gaz, prosb o sprawdzenie logow
Hop- [A6 C6] 3.0 TDI "ASB" Słaby dol, opozniona reakcja na gaz, prosb o sprawdzenie logow
Hop- [A6 C6] 3.0 TDI "ASB" Słaby dol, opozniona reakcja na gaz, prosb o sprawdzenie logow
Tak jak w temacie, auto slabo reaguje na gaz, i ma slaby dol... po przekroczeniu okolo 2 tys obrotow mozna przyjac ze jest OK... logi do wgladu... http://vaglog.pl/log-001_003_Prhu0K6.html http://vaglog.pl/log-003_004_bVnYb.html http://vaglog.pl/log-007_008_UKXtH.html http://vaglog.pl/log-010_011_C6GES.html Pozdro- Składane lusterka z pilota - to dziala
Kupę czasu minęło i ciężko mi będzie podpowiedzieć. Fakt jest taki że ja miałem u siebie dokładną centrale aby mieć sterowanie z pilota.. Ale masa jest na bank na słupku.. Tzn obok nóg... Ja znalazłem wy też dacie radę- Logi do sprawdzenia 1.8T ANB wogole sie nie rozpedza
Tak jak w temacie. auto wogole nie ma werwy. prosze o jakies sugestie http://vaglog.pl/log-115_118_S8ytm.html http://vaglog.pl/log-002_033_gGW27B.html http://vaglog.pl/log-114_062_wyscZF.html- 1.8t AEB Brak Mocy
Jaka seria jak ma 0.9 doładowania............??!! Kolego logi to pierwsze co... Szczelność sprawdzales? Błędy jakieś na kompie?- aeb problemy z odpalaniem
Nie nie mruga ci po tym jak zgaśnie jakąś kontrolka? Chodzi mi o auto z kluczykiem? Bo to co piszesz pasuje na odcięcie przez immo- Pomocy niskie ciśnienie oleju 0,5bar
Ja u siebie jak miałem niskie ciśnienie to się okazało że pompa się poluzowala... Nie wiem czy jest sens kupować odrazu nowa... Poszukaj gdzieś na szrocie coś na podmianke i test- Pomocy niskie ciśnienie oleju 0,5bar
Ja bym.szukal pompa smok... Nigdzie dalej...- [A4 B5 Quattro] Wymiana tulei tylnego górnego wahacza
Sory za ot.... Ale skąd kupujesz te tuleje?- 1.8 T AEB Logi do sprawdzenia, wcielo doladowanie
Tak jak w temacie wcielo doladowanie, powinno byc w granicach 1-1,1 a max jest 0,6-0,7 Szczelnosc sprawdzona jest ok, N75 niby pracuje i tez wyglada na szczelny.... http://vaglog.pl/log_273642.html http://vaglog.pl/log_273641.html- Schemat podłączenia tempomatu, ale z manualna przepustnica
Zegary juz mam poliftowe.- Schemat podłączenia tempomatu, ale z manualna przepustnica
Nie no musze ze sobie juz z tym poradze. Tylko musze poszukac ktora pin w zegarach- Schemat podłączenia tempomatu, ale z manualna przepustnica
Kupilem caly komplet takze potrzebuje tylko schematy- Schemat podłączenia tempomatu, ale z manualna przepustnica
Witam. Tak jak w temacie kupilem komplet zeby zalozyc u siebie w aucie tempomat, mniej wiecej wszystko wiem, ale wolalbym miec jeszcze dla 100% pewnosci jakis schemacik Chodzi o tempomat z manualna przepustnica.- Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Nie mogłem gadać. A tak to do gda jeżdżę na robotę i od rana do nocy zapier.... Tam- Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Ojjj taa dzieje sieee- 1,8t AEB wymiana
- [A6 C6] 3.0 TDI "ASB" Słaby dol, opozniona reakcja na gaz, prosb o sprawdzenie logow