Treść opublikowana przez Klejk
-
Zatarty silnik a wymiana.
Ja to już przerabialem... Kupno silnika tzn słupka.. Plus jazda po niego. Koszt około 1600 tyle mnie to kosztowało... No i dwie skrzynki piwa z chłopakami do roboty... I wszystko złożone. Co do podmiany na inne oznaczenie, to napewno można, tylko nie wiem ci na jakie... Mi padł AEB i założyłem AEB, ale napewno ajl też będzie pasował
-
AEB Prośba o ocenę logów
Może masz źle podpięte węże do n75
-
Wymieniony zbiorniczek wyrównawczy
Miałeś zbiornik przedliftowy, a teraz założyłem polifta... Są inne sygnały. I dlatego jest problem...
-
Blow off- Zawór upustowy
Ja mam i jestem zadowolony
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Co to się stało że gonisz swoją?
-
landi renzo
Ja mam u siebie land. Mam program na około 190 kucy, i śmiga to bez problemu
-
Załączanie klimy
Wydaje mi się że w takim wypadku, wystarczyło by zrobić adaptacje, i wszystko by ruszyło
-
Jakie Ciśnienie na Turbo k03
Lub siedzi N75
-
Załączanie klimy
Pewnie padł któryś z silniczkow, i napewno będzie od niego błąd..
-
1,8t AEB wymiana
Napisz do kolegi DEV. Wyślesz mu swoją dasz odpowiednią kwotę i dostaniesz k03s
-
Załączanie klimy
U mnie również błędów brak
-
Załączanie klimy
Ja mam identycznie, także podobne się pod temat
-
Problem z licznikiem
Żarówka chyba W5W
-
Falowanie obrotów zaś
Jeżeli sonda jest tylko uszkodzona i kłamie, komp błędu nie pokaże... A auto będzie wariowac, tak samo z przeplywka, miałem u kobiety problem z odpalaniem, strzelał gasl itp, a błędów zero.... Okazała się przeplywka
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Kurde, siedzę pod gostyniem a z miłą chęcią też bym odmulil mojego zlomka
-
Pomiar szczelności dolotu i bulgotanie oleju
U mnie też bulgocze, i u dwóch kumpli co robiłem też tak było, także wydaje mi się że norma
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
W sobotę zadzwoń do.mnie.koło 18, wpadniesz na garaz to to załatwimy
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Ta, a co? W sobotę mogę Ta, a co? W sobotę mogę
-
Podsufitka
A co ma sufit do skrzyni biegów? Pewnie ze będzie pasowac
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hej, część
-
Zwiększanie mocy 1.8 T AEB
Ja mam wszystko seria i 190 koni, i jeździ bez problemu, także nie wydaje.mi się żeby trzeba było aż tyle modzic....
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Ja byłem przelotem.. Ale nikogo nie widzialem
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Ktoś coś dzisiaj? Bo.może wkoncu mi się uda
-
Wymiana serwa
Daj znać kolego co ci się udało, bo też myślałem nad tym aby założyć poliftowe...
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Też takie fele chcem