Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klejk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Klejk

  1. Klejk odpowiedział(a) na michu123 temat w Audi A4 B5
    P&P
  2. Klejk odpowiedział(a) na Klejk temat w Audi A4 B5
    Znalazłem, okazało się że w silniczku wycieraczek jest coś jakby krancowka która ustala pozycję zero, musiałem ją wyczyścić i delikatnie odgiac i jak Narazie wszystko śmiga bęz problemów, mam nadzieję że to było to
  3. Klejk opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Jak w temacie. A teraz do sedna. Moja kobieta zeszlej zimy włączyła wycieraczki, mimo tego że na aucie było trochę śniegu a wycieraczki były przymarzniete... Wiadomo jak to się skończyło... Telefon do mnie bo wycieraczki nie ruszają itp itd Ogólnie szyby odpuscily i wycieraczki też.. I działają do dnia dzisiejszego, ale pojawił się problem, raz na jakiś czas wycieraczki się włączają i chodzą cały czas nie zależnie od ustawienia przełącznika. Jedyne wyjście to albo wyjęcie bezpieczniki, albo auto off. Więc pierwsza moja diagnoza, przekaźnik, podmienilem ale niestety bez efektu... I teraz moje pytanie, bo nie chciałbym pół auta rozbierać na darmo... Miał ktoś kiedyś podobnie? Od czego zacząć poszukiwania? Aa bo to nie moje auto także nie z opisu profilowego Pacjent to A4 B5 1.8 ARG 99r polift sedan
  4. Klejk odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    tak, jakie auto taki zesraw
  5. Klejk odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    co do konsoli srodkowej, to tu jest tylko roznica... i nie beda pasoqac, przedlift nie ma dekoru kolo biegow
  6. Wibrator podczas przyspieszania
  7. Ja też będe klekotem
  8. Klejk odpowiedział(a) na rafal9119 temat w 1.8T
    Tak to wygląda, że głowica bądź słupek był zmieniany
  9. Klejk odpowiedział(a) na jarekaudi temat w 1.8T
    O podlacze się pod pytanie bo u mnie też się leje
  10. Klejk odpowiedział(a) na mokry_mtb temat w Audi A4 B5
    kupmel ma przedlifta a lampke ma poliftowa. dokladnie tak jak na zdjeciach przerobone i wszystko smiga
  11. Klejk odpowiedział(a) na mokry_mtb temat w Audi A4 B5
    W warsztacie jest opis jak to zrobic
  12. Klejk odpowiedział(a) na mokry_mtb temat w Audi A4 B5
    Nie bedzie
  13. Ja bym najchętniej kupił palniki jakieś firmowe... Tylko szkoda było by wydać kasę na palniki i żeby się okazało że przetwornica uwagi go
  14. Witam, tak na szybko rzucilem okiem na forum ale nie znalazlem tematu, jezeli byl to poprosze link mam pytanie, czy cos zlego sei stanie jezeli do zwyklej HIDowej przetwornicy podlacze rasowe pLNIKI D2S? np takie http://allegro.pl/osram-xenarc-d2s-night-breaker-unlimited-70-f-v-i4988097602.html pozdro I nikt nie testował... Nic?
  15. Ja bym sprawdził czy dobrze masz podpięte wszystkie podcisnienia sterujące turbina... Bo po tym co piszesz ja obstawiam że geometria w turbo stoi
  16. Pewnie masz bezpiecznik od hniazda spalony bądź wyjety... Wpisz sobie w Google bezpieczniki A4 B5 i znajdziesz który to jest
  17. Przegub się kończy, ale to jeszcze daleko
  18. Hehe miałem teraz to samo, ale w dieslu i kolego pękł wał także powodzenia w rozbieraniu
  19. Klejk odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.9TDI
    Na tel mi się nie chce większe załadować sprawdzę później na kompie
  20. Klejk odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.9TDI
    A tak bardziej jak krowie na rowie jakie oznaczenia?
  21. widze zero pomocy, znowu czlowiek sam sie bedzie martwil
  22. Klejk opublikował(a) temat w 1.9TDI
    jak w temacie u kumpla w audi pekl wal i teraz chcialbym sie dowiedziec czy musze szukac koniecznie slupka od AVG czy sa jakies blizniacze konstrukcje? chodzi o sam slupek z glowica
  23. to wiem ale chodzi mi o te male na dole okna I co tyle osób montowalo i nikt się nie wypowie.... Hop?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.