Treść opublikowana przez Klejk
- A4 1.8T AEB nowe turbo
-
zwariowane wycieraczki
Znalazłem, okazało się że w silniczku wycieraczek jest coś jakby krancowka która ustala pozycję zero, musiałem ją wyczyścić i delikatnie odgiac i jak Narazie wszystko śmiga bęz problemów, mam nadzieję że to było to
-
zwariowane wycieraczki
Jak w temacie. A teraz do sedna. Moja kobieta zeszlej zimy włączyła wycieraczki, mimo tego że na aucie było trochę śniegu a wycieraczki były przymarzniete... Wiadomo jak to się skończyło... Telefon do mnie bo wycieraczki nie ruszają itp itd Ogólnie szyby odpuscily i wycieraczki też.. I działają do dnia dzisiejszego, ale pojawił się problem, raz na jakiś czas wycieraczki się włączają i chodzą cały czas nie zależnie od ustawienia przełącznika. Jedyne wyjście to albo wyjęcie bezpieczniki, albo auto off. Więc pierwsza moja diagnoza, przekaźnik, podmienilem ale niestety bez efektu... I teraz moje pytanie, bo nie chciałbym pół auta rozbierać na darmo... Miał ktoś kiedyś podobnie? Od czego zacząć poszukiwania? Aa bo to nie moje auto także nie z opisu profilowego Pacjent to A4 B5 1.8 ARG 99r polift sedan
-
Dekory przedlift a polift
tak, jakie auto taki zesraw
-
Dekory przedlift a polift
co do konsoli srodkowej, to tu jest tylko roznica... i nie beda pasoqac, przedlift nie ma dekoru kolo biegow
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Wibrator podczas przyspieszania
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Ja też będe klekotem
-
silnik AEB
Tak to wygląda, że głowica bądź słupek był zmieniany
-
uszczelnienie silnika avj
O podlacze się pod pytanie bo u mnie też się leje
-
Zmiana lampki sufitu
kupmel ma przedlifta a lampke ma poliftowa. dokladnie tak jak na zdjeciach przerobone i wszystko smiga
-
Zmiana lampki sufitu
W warsztacie jest opis jak to zrobic
- Zmiana lampki sufitu
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Nie spać pić
-
Palink D2S OSRAM a przetwornica HID
Ja bym najchętniej kupił palniki jakieś firmowe... Tylko szkoda było by wydać kasę na palniki i żeby się okazało że przetwornica uwagi go
-
Palink D2S OSRAM a przetwornica HID
Witam, tak na szybko rzucilem okiem na forum ale nie znalazlem tematu, jezeli byl to poprosze link mam pytanie, czy cos zlego sei stanie jezeli do zwyklej HIDowej przetwornicy podlacze rasowe pLNIKI D2S? np takie http://allegro.pl/osram-xenarc-d2s-night-breaker-unlimited-70-f-v-i4988097602.html pozdro I nikt nie testował... Nic?
-
brak mocy po wymianie turbo i inter.
Ja bym sprawdził czy dobrze masz podpięte wszystkie podcisnienia sterujące turbina... Bo po tym co piszesz ja obstawiam że geometria w turbo stoi
-
A4B5 ADR 1.8 95r brak połaczenia z komputerem pomocy
Pewnie masz bezpiecznik od hniazda spalony bądź wyjety... Wpisz sobie w Google bezpieczniki A4 B5 i znajdziesz który to jest
-
lekkie stuki przy skrecaniu
Przegub się kończy, ale to jeszcze daleko
-
1.8T Q aeb - prosba o analize logów
Żaden link nie dziala
-
ANB-Wróżenie z fusów...czyli ci stało się z silnikiem
Hehe miałem teraz to samo, ale w dieslu i kolego pękł wał także powodzenia w rozbieraniu
- Padł AVG
- Padł AVG
-
[ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.
widze zero pomocy, znowu czlowiek sam sie bedzie martwil
- Padł AVG
-
[ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.
to wiem ale chodzi mi o te male na dole okna I co tyle osób montowalo i nikt się nie wypowie.... Hop?