Treść opublikowana przez Klejk
-
Doświetlanie zakrętów, czujnik kąta skrętu A4 B5
ooooo ooo tez jestem ciekaw
-
Problem z moca : turbo przeplywka dv...
pierwsze slysze ze nie powinno sie ruszac... ale nie bede sie spieral u mnie na 100% rusza sie podczas mocnej porzegazowki na jalowym a auto jezdzi normalnie
-
Ucina moc na wysokich obrotach
a moze cos zj**... i jest nieszczelnosc i masz zwyczajnie w swiecie przeladowanie waliles ja pod VAGa?
-
Ucina moc na wysokich obrotach
a na banzynie tego nie ma?
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
fakt ze mam sedana ale dla potomnych mozemy stanac obok siebie na luźnym gruncie i to nagrać Uderz w stół.... bo myslisz ze ja niekumaty jestem :decayed:
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
fakt ze mam sedana ale dla potomnych mozemy stanac obok siebie na luźnym gruncie i to nagrać
-
Strefa Śmiechu
Małżeństwo kłóci się na ulicy...
-
Pytanie o podsufitówkę
ja 200 stowki dale za polifta... caly komplet... i sa napewno z szyberem... Huzia sie zapytaj.. albo u nigo w watkach poszukaj bo kojarze ze cos mial
-
Pytanie o podsufitówkę
ja u siebie sie nie bawilem tylko kupilem od polifta... zalozylem i jest wrecz slicznie polecam tez taki zabiej nie wiele roboty a efekt gwarantowany
-
Tunel środkowy z B7 do B5
No pokaz kolego jak to wyglada
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
pogadamy na SPOCIE ;D
-
Prosze o ocene logow
na wieksze tzn? no dobra i nic wiecej z nich nie wynika?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
a to on kupowal myslalem ze na sprzedaz ma tez takich potrzebuje dla kobiety
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
tak mnie mianowali chlopaki bo wszedzie wcisne lapy zeby cos odkrecic jak cos zaparaszm.. jestem bardzo czesto w garazu ul. Bogusława X a co kolego masz do zaoferowania?
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
i ty mowisz ze nie pijesz a zdjecia na puszkach ;d:decayed:
-
Prosze o ocene logow
a skad to mozna wyczytac? a nie bedzie to spowodowane tym ze na LPG jest zalozony emulator wtrysku ? ---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 16:09 ---------- jakies sugestie?
-
Prosze o ocene logow
ten log robiony na LPG VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ten log robiony na PB VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Wymiana FIS-a, brak jakiej kolwiek reakcji
mozesz wsadzic zdjecie tych lutow?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
fajnie to opisales.. dziekowac czyli wnioskuje ze tarczka od zegarow od a6 c5 bedzie pasowac bez problemu
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
nie nie kolego nie zrozumiales chyba mojego pytania chodzi mi o sama tarczke predkosciomierza... bo na fotkach na necie widzialem ze niektore podswietlaja sie na czerwono.. i teraz moje pytanie.. czy to jest tak bo ledy sa czerwone w zegarach czy tak jak w przedliftach tarczka jest poprostu czerwona?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
chlopaki... wiem ze lektura jest tutaj duza.. i szczerze mysle ze duzo szybciej bedzie jak zapytam kupilem sobie zegary po II lifcie z ful fisem bla bla bla ;p sa one firmy VDO i niestety to angliki... od czego moge spasowac tarczke? czy od A6 C5 bedzie pasic?
-
Tempomat Audi a4 b5
a czy ktos moze ma taki zestaw?
-
Przeladowanie... Inaczej
za ostro mu dalem i panewke wjebalo
- Przeladowanie... Inaczej
-
Sprężyny a4 b5 kto rozkmini kolory kropek
w etce online sa opisane :-)