Treść opublikowana przez Klejk
-
Problem z praca na zimnym silniku
a cewka moze tez tak powodowac?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
siema chlopaki.. robimy cos w ta srode?
-
17" zmiana opon
why?
-
17" zmiana opon
czyli wezsze nie bedzie to dobrze wygladac?
-
Problem z praca na zimnym silniku
no taki sam to on nie jest bardzo sie rozni ale wezme i sprawdze... tylko nieszczelnosc by powodowalo to ze on jak odpali spada z obrotow i nawet potrafi strzelic? kaszle i itd... a po jakiejs 1 min od odpalenia juz mu przechodzi i chodzi w miare normalnie
-
Problem z praca na zimnym silniku
wlasnie grzebie w gazaru przepustnica byla strasznie zjeba..... ale wyczyszczona... filtr bedzie na dniach wymianieny bo tez mu sie to klania... dobra ja mam auto turbodoladowane... takze nie wiem jak w zwyklym 1.8 to zrobic gdzie tu dmuchac zeby sprawdzic szczelnosc..?
-
Problem z praca na zimnym silniku
VAG zero bledow... nie gazu tu nie ma... i nie zauwazylem zeby kopcil i ubywalo oleju...
-
17" zmiana opon
dobra to macie wszystko co jest na feldze... 4D0 601 025b 8J X 17H2 ET48
-
Problem z praca na zimnym silniku
Jak w temacie.... mam problem z autem jak odpale zimny silnik z rana... wyglada to tak jakby nie palil na jeden gar... :/ ale jak juz jest cieply to nie ma takiego problemu... no moze czasami ale juz idzie normalnie przegazowac i idzie nim jechac..... fakt jak wyjelem wszystkie swiece to sa okopcone... pacjent to a4 b5 1.8 99r. silnik ARG
-
17" zmiana opon
a jak sprawdzic szerokosc felgi? musze zwalac opone czy gdzies od wewnatrz felgi bedzie pisac?
-
17" zmiana opon
jak w temacie... mam felgi 17... ktore mi skapnely wsumie darmo co prawda ze slabymi oponami ale darowanemu koniowi... teraz do sedna... felga wyglada tak : http://images04.olx.pl/ui/2/70/71/21716971_1.jpg nie wiem czy bedzie potrzeba czegos wiecej jak tak to piszcie to je zwale z auta i wszystko sie dowiem... ale chodzi o to ze teraz na nich sa opony 225/45 17.... a chcialbym wlazyc troche wezsze... cos w desen 215/45... i teraz pytanko czy jak tak zrobie nie okaze sie ze zrobil sie rant... ze felga jest szersz od opony i bedzie to (jak dla mnie) lipnie wygladac? ---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ---------- f5 ---------- Post dopisany 17-03-2013 at 08:20 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2013 at 23:40 ---------- f5
-
Czy ktoś coś takiego próbował zamontować ?? BEXPRO
kolego... jest gdzies temat w warsztacie chyba.... takze nie zaskoczyles
-
zalozenie uzywanej instalacji
kupuje ja od dobrego koleszki :-) takze nie rozmawialismy jeszcze o kasie... jak znajde kogos kto mi to zalozy to wtedy dam znac co mnie ike kosztowalo
-
Przeladowanie... Inaczej
czyli ze przeplywka tez moze pokazywac za duzo? kurde ostatnio jak patrzylem na kolektor wylotowy to zauwazylem ze mam jedna srube oberwana... ale reszta wsumie trzyma bez zarzutow.. takze chyba to nie powinno przeszkadzac nie?
-
Przeladowanie... Inaczej
o kurde tego nie barlem pod uwage takze trzeba bedzie sprawdzic dzieki wielkie kolego za sugestie... ja rowniez jak kolega nie mam juz kata
-
data produkcji AKUMULATORÓW
niezle az sprawdze sobie moj
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
ja w ta srode nie moglem wiec dlatego nawet nie pisalem... chlopaki mam pytanko... znacie kogos w slupsku badz w poblizu kto b y w zegar z Fisem (disel) wgral wsad od benzyniaka oraz przebieg?
-
[ALL B5] Audi custom FIS
kolego czasami wystarczy poszukac http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-licznika-fis-259033/
-
Przeladowanie... Inaczej
kur... widze ze mamy to samo.... ja tez nabije cisnienie w uklad... i powoli schodzi ale nigdzie nic nie slychac... tez podkrecalem turbawke... ale jak podkrece ja w granice 0,6 toi zaraz mam przeladowanie... jak ja utrzymuje na poziomi 0.5-0.55 to jest w miare dobze da sie jezdzic auto zrywne w hu.... ale gorzej jak jak dochodzi do wyprzedzania bo mnie ktos wku... redukcja gaz w palnik i d*pa... bo przeladowalo... dziwi mnie tylko to ze u mnie pod koniec obrotow zamias doladowanie zaczac spadac pnie sie do gory i lapie przeladowanie :/ ---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ---------- wsumie mam jeszcze innego ECU z uwalona pamiecia... ale wezme w tygodniu go wsadze i sie przejade moze ta walnieta elektronika to wlasnie ten bydlak... no bo pozniej ostatnia rzecz jaka mi wchodzi do glowy (poza nieszczelnoscia) to przeplywka...
-
zalozenie uzywanej instalacji
noo dokumenty ze tak powiem wszystko jest instalacja jest nowa no 2 lata to i tak nie duzo butla ma legalizacje itd... ale z tego co widze ogolnie jest to mozliwe... takze jutro popytam u mnie jakis gazownikow
-
Przeladowanie... Inaczej
no ok dziure rozumiem... ale cisnienie tak skacze przy jednym podlaczeniu n75... a przy innym juz sie uspokaja... dlatego pytam... i teraz wiem ze mam dobrze podlaczone... wiec czekam na troche cieplejsze dni wywalam przod i wszystko sprawdzam
-
Przeladowanie... Inaczej
hehhe tez tak mysle.... ale wrocmy do mojego filmu
-
Przeladowanie... Inaczej
chlopaki wsumie to nikt mi nic nie napisal na temet filmu? tak jak pisalem na filiku jade okolo 60 km/h 4 bieg i wciskam gaz w podloge... i to ze doladowanie zaczyna skakac to normlane czy nie?
-
Przeladowanie... Inaczej
a powiedzcie mi chlopaki... jak w logach jest w duty 99% to oznacza ze komp podaje napiecie na n75 czy wrecz przeciwnie ze go tam nie ma... i wraz ze spadkiem wzrasta czestotliwosc sie jego tam pojawiania..?
-
zalozenie uzywanej instalacji
tak jak w temacie... chodzi o to ze mam mozliwosc kupienia dwuletniej instalacji BRC i pytanko... mysle ze z instalacja dla jakiegos fachowca nie bedzie problemu, ALE jak wyglada teraz wbicie tego w dowod? jest to wogole mozliwe? z jakimi kosztami moze sie to wiazac?