Treść opublikowana przez Klejk
-
Zmiana koloru podświetlenia FISa
to jest kude dobre
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
to w ta srode cos robimy czy nie?
-
Problem z niskim napieciem
hmmmm... dzieki za sugestie... posprawdzam... co do aku jest rowniez wymieniony... i ladowanie jest tez na dobrym poziomie.. :/
-
Problem z niskim napieciem
byla juz wymieniana :/
-
Problem z niskim napieciem
hmmm ogoleni to chodzi o to... ze po przekreceniu kluczyka nie slychac pompy.... przekaznik od pompy wymieniony pompa tez... i tak jak pisalem.. na przekazniku... tzn w miejscu gdzie jest wpiety.,.. zasilanie wyniosi tylko o0kolo 5 v a nie 12.... a co do ciezkiego krecenie.. tzn chodzi ze dlugo musze krecic auto zeby odpalilo... samo krecenie leci ok... aku tez trzyma... powiem tak.... rozebralem sam przekaznik.... i po przekreceniu kluczyka na zaplon on nie styka... ale jak wezme zetkne go recznie... to auto odpala na dotyk.. tzn wymuszam mu zalaczenie pompy po kluczyku i wtedy wsztstko chodzi... daltego moje pytanie czy jest jakis przekaznik w aucie ktory jest odpowiedzialny za puszczenie zasilania na listwe przekaznikow itd... po przekreceniu kluczyka...???????????????? PROSZE POMOZCIE ---------- Post dopisany 18-01-2013 at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany 22-04-2012 at 09:20 ---------- i?
-
Przedlift a kable idace do maski
i nie mam pytan :-) ale watpilem w to w tym roczniku :-)
-
Przedlift a kable idace do maski
jak w temacie.... dzisiaj wykumalem ze pod maske... tzn to jej wnetrza ida dwa przewody... co to moze byc?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
ja bylem jakos miedzy 5 a 10 po :-) chyba jakos sie minelismy....
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no ja mam w planach sie zjawic ---------- Post dopisany at 07:39 ---------- Poprzedni post napisany at 07:39 ---------- no ja mam w planach sie zjawic a ktos jeszcze? ---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 07:39 ---------- no mialem mialem... ale przeciez ostatnio rozmawialismy i mowilem ze juz doszedlem czemu mialem niedoladowanie... i kroczek po kroczku je dokrecam na ten moment mam 0.55-0.57 ---------- Post dopisany at 15:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:28 ---------- i co brak chetnych na dzisiaj?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
No to i moze ja w ta srode podbije karte obecnosci ---------- Post dopisany 15-01-2013 at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany 05-01-2013 at 11:40 ---------- i co ostatnio cos sie dzialo? :-) jutro cos ktos?
-
Brak mocy 1.8T
ewentualnie kolego mozesz obejrzec moje watki mam tez aeb i troche tego przerobilem :-)
-
komputre/sterownik 8D0 907 557
Jakos nic nie kumam z tej etki
-
komputre/sterownik 8D0 907 557
a czy moge go na jakis inny podmienic?
-
Wskaznik temp. silnika
f*ck... dzieki
-
komputre/sterownik 8D0 907 557
Witam tak jak w temacie w aucie posiadam taki sterownik... sarszy model na 5 wtyczek. i teraz dwa pytanka.. czy mozecie sprawdzic cz jest dobry sterownik dobrany do mojego auta? i czy istnieje mozliwosc wymienic go na jakis inny tzn z jakas literka na koncu ale rowniez na 5 wtyczek? Pozdro ---------- Post dopisany at 16:38 ---------- Poprzedni post napisany at 08:25 ---------- ?
-
Wskaznik temp. silnika
no wlasnie o to chodzi ze wskazowka zle ustawiona.. wszedzie jest temp jak nalezy... hmmm czy przeszkadza.. no troszke :-) czy jest mozliwosc vagiem ja skorygowac?
-
Wskaznik temp. silnika
pytanko. czy istnieje mozliwosc za pomoca VAG-COMa podregulowac wskaznik od temp plynu chlodniczego znajdujacego sie na zegarach.... Bo problem wyglada nastepujaco... logujac sie vagiem wszedzie mam 90 st czy na silniku czy na klimie a wskaznik stoi tak w granicach 85-87st.
-
Numery silniczków do lamp valeo.
adapterow masz na mysli dystanse? bo te ktore mam siolniczki to kazdy ma inna dlugosc i jeden pasuje a inny dopiero po zalozeniu dystansu
-
Numery silniczków do lamp valeo.
wtyczki inne... a co bym mogl spasowac?
-
Numery silniczków do lamp valeo.
a pytanko czy beda takie same silniczki? mam lampy od s4 przedliftowej czyli soczewka ale kierunki osobno ? tez beda mi taki silniczki pasowac? bpo kurde mam kazdy z innej parafi i chodza inaczej
-
Załączanie lampki podsufitki po centralnym.
hmmm bardzo ciekawe... szczegolnie fajny temat dla ludzi majacych przedlifty jak ja bo tam lampka zapala sie dopiero po otwarciu drzwi a nie po centralce takze prawdopodobnie tez bede rezal
-
Prosze o analize logow
wiesz jeszcze mysle od DV... wymienialem co prawda a nowke... ale to jakies MADE IN POLAND... ostatnia wsumie rzecz... bo szczelnosc nawet mi sie zdarzylo sprawdzac zwykla pompka... taka nozna... i udalo sie nabic w uklad cisnienie 1 bar :? takze szczelne jest tak mi sie wydaje ---------- Post dopisany 04-01-2013 at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany 03-01-2013 at 23:04 ---------- ?
-
N75 schemat
no wlasnie moj tez tak minimalnie przepuszcza... A tez mi sie wydawalo ze to nie powinno miec az takiego znaczenia przy braku doladowania... :/
-
N75 schemat
no chyba to bedzie najlepsze rozwiazanie.... a jezeli on ta niby szczelna storna u mnie delikatnie popuszcza to moze byc przyczyna niedoladowania? ---------- Post dopisany 04-01-2013 at 17:22 ---------- Poprzedni post napisany 03-01-2013 at 23:06 ---------- ?
-
Prosze o analize logow
myslisz ze nie jest jak kolega pisal ze temp na zewnatrz jest niska i dlaego?