Treść opublikowana przez Klejk
-
N75 schemat
tak jak w temacie chodzi mi o dokladny schemat... Ktora odnoga w ktore miejsce... I pytanko jedna z odnog zaworka jest zamknieta w stanie spoczynku.. Czy ona ma byc zamknieta ze tak powiem na amen czy ma prawo cos przepuszczac?
-
Prosze o analize logow
kurde wsumie to temp zewnetrznej nie wzielem pod uwage... ale wydaje mi sie ze i tak jest za malo... przykladowo startuje z ronda 2 bieg gaz w deche.. zaczynam jak mam okolo 2500 obrotow... doladowanie leci do 0,65.. tak mniej wiecej, i po chwili jak mam okolo 3000 obr... mam juz doladowanie na poziomie 0.45 :/ to chyba troche za malo nie? czy moze bys cos jeszcze skopane oprocz szczelnosci ze mam niedoladowanie? ---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ---------- ?
-
Prosze o analize logow
dokladnie mam ecu na 5 wtyczek... skoro myslisz ze to przeplywka to na obu by tak sie nie robilo... a po wymianie jest tak samo.. co do obrotow... wiesz jak tak dluzej pomysle to zrobil mi tak kilka razy ze podniosl obroty do 1500 ale zaraz po zatrzymaniu auta wrocily do normy... :/ ale te podskoki na przeplywce na vagu nie maja nic wspolnego z obrotami jak auto stoi... ---------- Post dopisany 30-12-2012 at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany 26-12-2012 at 18:42 ---------- i nadal d*pa sprawdzilem dosyc skrupulatnie szczelnosc... Bylo jedno uchybienie.. Poprawilem... Wartosci na przeplywce wrocily do normy... Auto wrocilo do swojej formy... Ale nadal mam niedoladowanie :/ wsumie zostaly mi dwie rzeczy... Albo DV albo N75... Czy cos jeszcze moze byc odpowiedzialne za niedoladowanie? Bo co dziwne... Jak dam mu od dolu np. na 4 biegu to przez moment mam i nawet doladowanie na poziomie 0,7 po czym spada do mniej wiecej 0,5 Bo swiece nic nie maja do gadania tu nie? ---------- Post dopisany 31-12-2012 at 17:50 ---------- Poprzedni post napisany 30-12-2012 at 17:16 ---------- up ---------- Post dopisany 02-01-2013 at 08:48 ---------- Poprzedni post napisany 31-12-2012 at 17:50 ----------
-
[B5 AEB] Świece zapłonowe do gazu
kur... ja jestem wrecz pewien ze mam trzy elektrody.... ale co sie w takim razie moze stac?
-
[B5 AEB] Świece zapłonowe do gazu
czyli ze AEB ma miec jednoelektrodowe?
-
Prosze o analize logow
no domyslam sie tez... ale caly czas tak jezdze... na wskazniku pokazuje takie samo doladowanie jak wczesniej a auto jest oporne jak worek zeimniakow... aa zapomnialem wczesniej napisac... ogolnie jak stoje autem odpalony i patrze na parametry przyplywki to oscyluje ona od 4 do 20 g/s :/ srednio tak trzyma okolo 17... nawet juz wzielem i dla pewnosci podmienilem na stara przeplywke i nadal to samo..... hu tam... jutro wezme i sprawdze dokladnie szczelnosc... ale tak bardzo dokladnie
-
Prosze o analize logow
heheh auto w zyciu nie widzialo zadnego programu a co moze byc ze lambda tak do kitu wskazuje? dobra jutro po jutrze zrobie pozostale logi...
-
Powracajacy blad 16505 POMOCY!!!!
odgrzewam kotleta...blad wrocil... i jest dokladnie jak bylo.... zostal mi tylko jeden pomysl... moze kostka przy przepustnicy??
-
Prosze o analize logow
ogolnie.. to jest tak... wczoraj jak u nas troche popadalo zauwazylem ze autko delikatnie poszarpuje i to niezaleznie od obrotow silnika i biegu... oraz bylo jakies takie strasznie slabe... ogolnie fakt ze mam maly problem z doladowaniem... ale jest on juz od bardzo dawna... chodzi o to ze autko dmucha mi 0,5 tylko.... ale caly czas jest takie doladowanie... podczas robienia logow tez takie bylo.... jezeli cos gdzies zle zrobilem to poprawcie prosze nie linczujcie Grupy: 002,001,007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 002,013,007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Brak Mocy
gdzie ta kostka? do czego ona idzie? wiecej info
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
ja dzisiaj nie dalem rady, robota po godzinach... ale przysly tydzien bede pewnie ---------- Post dopisany 12-12-2012 at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany 28-11-2012 at 21:11 ---------- dzisiaj sie komus bedzie chcialo ruszyc... ---------- Post dopisany 24-12-2012 at 17:05 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2012 at 11:04 ---------- wesolych wsz stkim
-
Turbo Inlet Pipe (TIP)
sorki troche odbije od tematu.. za co dokladnie jest ten zawor odpowiedzialny? mozna go jakos sprawdzic? a co do tematu... taki tip z kwasowki to drogi wydatek?
-
EDS/ESP Roznica... A Montaz ESP QUATTRO
i ja tez chcialbym zalozyc sobie ESP.... tylko nikt nic nie podpowiada istnieje taka mozliwosc i czy wogole to sie oplaca...
-
Pompka od centralnego zamka
pompke masz w bagazniku... po prawej stronie pod tapicerka... a do przekaznikow masz je pod oslana nad nogami kierowcy... kluczyk 8 i jazda... 4 srubki sa do odkrecenia
-
Bezpiecznik NR 42.
no takiej wersji to nie znalazlem. czyli co wsadzic tam bezpiecznik?
-
Bezpiecznik NR 42.
Jak w temacie w miejscu gdzie powinien byc ten bezpiecznik po odpaleniu auta mam prad... i teraz pytanie... nie ma go bo nie musi byc ? czy jest poprostu nie podpiety? wedlug schematu jest on od jakiejs dmuchawa powietrza wtornego......???? jestescie w stanie cos konkretnego powiedziec?
-
EDS/ESP Roznica... A Montaz ESP QUATTRO
no dobra... Kooedzy ktos sie bawil juz z taka wymiana? Bo bym byl zainteresowany montazem esp u siebie... Z tego co wiem bede musial wiec wiazki pod esp odraz wymienic pompe... Ale to tylko info po lebkach... A chcialbym wiedziec konkretnie.. Czy jest to mozliwe do zrobienia... ---------- Post dopisany 17-12-2012 at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany 15-12-2012 at 14:54 ---------- ??
-
Kontrolki ABS
slaby aku ---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ---------- ale sie obudzilem
-
Migająca kontrolka (!) przy uruchomieniu auta.
to nie swiadczy o tym ze juz musisz wymieniac aku.... Tylko ze jest slaby i kiedys wkoncu bedzie do wymiany ja tak jezdzilem ponad rok
-
Migająca kontrolka (!) przy uruchomieniu auta.
dokladnie jak moj przedmowca.. aku slaby :-). mialem to samo w niczym to nie przeszkadza... ale skoro ci robi tak w garazu to jak zostawisz audi na noc na dworzu :-). sam juz wiesz co moze sie stac
-
EDS/ESP Roznica... A Montaz ESP QUATTRO
Witam tak jak w temacie pytam... Co prawda wiem ze EDS dziala tylko do 40km/h a pozniej? co juz niech sie dziele co chce? Z tego co wiem u mnie w audi jest system EDS... przynajmniej tak pisze na puszce od ABS-u.... i teraz pytanko czy moglbym wsadzic do siebie ESP? czy jest to nie mozliwe?
-
światło w podsufitce
vagiem raczej nie.... no skoro to jej wina to bedzie do wymiany... gdzies na forum jest jak ja wymienic i ile to moze kosztowac :-)
-
Czy to wina pompki od zamka centralnego????
hmmm jak sprawdzic to nie wiem co ci moge podpowiedziec... nie nie musisz calej tapicerki sciagac... :-) u mnie jest tam taki jakby maly uchwyt na rozne smieci... od wychodzi do gory i wtedy jakos sie tam dostaniesz
-
Czy to wina pompki od zamka centralnego????
pompe od centralnego masz w bagazniku po prawej stronie :-)
-
światło w podsufitce
ja bym myslal nad kostka stacyjki... pompa widzi ze jest klucz w stacyjce i dlatego gasi natychmiast.. zobacz tam. moze wyciagnac klucz energicznie ze stacyjki badz postukaj jak juz go tam nie bedzie :-)