Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klejk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Klejk

  1. Klejk odpowiedział(a) na goalkeeper temat w 1.6
    kolego bylo by dobrze jakbys nagral jakis filmik czy cus.... :-)
  2. Klejk odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    tez tak mi sie wydeja :/ co prawda po chwili sie stabilizuje... ale auto nie jedzie jak trzeba dopoki to nie nastapi ;/ jakies sugestie? to N75?
  3. Klejk odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    no jak narazie po myciu sie uspokoilo... Takze jak bedzie sie cos dzialo bede pisal ---------- Post dopisany 06-02-2013 at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany 02-02-2013 at 04:10 ---------- ogolnie to zamawiam MACa... takze mysle ze juz temat nie bedzie wogole aktualny ---------- Post dopisany 11-02-2013 at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany 06-02-2013 at 09:18 ---------- nadal mam te objawy... a chlopaki powiedzcie czy to normalne... jadac np na 4-tym biegu... okolo 60km/h... gaz w podloge... i na wskazniku doladowanie zaczyna skakas od 1 bara do 0,7 i znowu wraza do 1 i sprada do 0,7 i wtedy autko poszarpuje... po chwili doladowanie sie uspokaja.. szarpanie znika i autko zaczyna isc... bo w momencie jak doladowanie tak lata auto jedzie... ale bez szalu :/
  4. moja kobitka tez gada... ze bog wie ile ja tu czasu spedzam i sam nie wiem czego szukam
  5. Klejk odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    hmmm... Ale modul by swirowal tylko jak jest duza wilgotnosc na zewnatrz a tak jest ok? Jak sucho?
  6. Klejk odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    ale vag nic nie pokazuje wlasnie :/
  7. Klejk odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    pokazcie mi gdzie w moim silniku sa przewody wysokiego napiecia to je wymienie.. bo ja ich pod maska nie znalazlem
  8. Klejk odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    w 1.8turbo? gdzie kazda cewka jest osobno, bezposrednio na swiecy?
  9. Klejk opublikował(a) temat w 1.8T
    Tak jak w temacie... mam dziwny problem... autko chodzi wsumie dobrze nie mam z nim wiekszych problemow... ale juz ktorys raz z kolei zauwazylem cos dziwnego... jak popada deszcze i jest mokro na drogach... auto podczas ostrego przyspieszania ( gaz w podloge ) zaczyna dosyc mocno poszarpywac... co jak przeladowanie ale to nie to bo na Vagu zero bledow... a szarpniecia sa slabsze ( wiem jak to jest przerabialem juz dlugo temat przeladowan ) podczas stopniowego przyspieszania tego nie ma... no powiedzmy ze nie ma, tez mu sie zdazy jak sucho to nie ma takich rzeczy... tzn . jest takie delikatnie... nie to zeby przeszkadzalo... ale jest taki delikatne... ale po rozmowie z kolega z forum nie musze chyba mowic z kim... napewno sie tu wypowie... podczas suchych dni mowil ze to poprostu jest odcinka spowodowana przez kompa... zeby nie przeladowac auta... cos z tym stylu... jezeli nie do konca o to chodzi to mnie poprawi ale glownie temat sie rozchodzi co moze mu preszkadzac duza wilgotnosci... ?? przeciez przwodow wysokiego napiecia tu nie ma zeby iskra uciekala :/ jakies pomysly?
  10. to zaczynam pytac z wyprzedzeniem... w ta srode cos robimy?
  11. a szczelnosc ukladu sprawdzales? Ja bym na to obstawial
  12. tego n249 to ja u mnie nigdy nie widzialem :/ to mozliwe? ja mam DV podpieta bezposrednio pod kolektor
  13. dzisiaj cos robimy?
  14. Klejk odpowiedział(a) na bryndal90 temat w 1.8T
    ja mam to u siebie i wszsystko smiga jak nalezy :-)
  15. Klejk odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    serio?
  16. Klejk odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    cx80 a wd40 nie ma roznicy?
  17. Klejk odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    a jezeli szybko to co wtedy?
  18. Klejk opublikował(a) temat w 1.8T
    Mianowicie... mam juz chyba wszystko porobione... cisnienie doladowania na poziomie 0,55-0,6 takze jest ok... i teraz co zauwazylem co sie dzieje... dzisiaj podczas jazdy sobie do Ustki... zaczynam wyprzedzac... 3 bieg gaz w podloge.. wszystko pieknie ladnie... ale doladowanie powyzej 4500 rmp obrotow zamiast zaczac delikatnie opadac zaczyna isc do gory... no i bam mam przeladowanie :/ i teraz jazda juz nie jest przyjemna.. bo kazde wcisniecie gazu ostrzej...tak ze wskaznik doladowania wedruje w okolice 0,6 konczy sie szarpaniem, odcinka, przeladowaniem :/ ale wystarczy ze tylko zagasze auto i ponownie odpale... i jest spokoj no dopuki znowu nie dam jej w palnik na 3 biegu... co to moze byc? mozliwe ze N75 pad ---------- Post dopisany at 17:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:37 ---------- bylem podpiac teraz VAGa... i takie blady mi wyskoczyly Zawór magnetyczny ograniczenia ciśnienia doładowania-N75 przerwa na wyjściu - BŁĄD SPORADYCZNY Przekroczono max ciśnienie doładowania brak osprzętu / nie związany ze sprzętem
  19. ale mowice ze moze byc s[prawca lpg... i wtedy takie rzeczy beda sie dzialy na benzynie jak i na gazie?? musze sprawdzic to co mowicie a jezeli to to to co wtedy?? komp od gazu do wymiany czy jakiesj regulacjii? ---------- Post dopisany 24-01-2013 at 16:10 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2012 at 20:08 ---------- Dobra odgrzewam kotleta.. bo nie bede zakladal nowego tamatu a mam znowu problem z przeladowaniem.... to co bylo wczesniej tu pisane jest nie wazne Mianowicie... mam juz chyba wszystko porobione... cisnienie doladowania na poziomie 0,55-0,6 takze jest ok... i teraz co zauwazylem co sie dzieje... dzisiaj podczas jazdy sobie do Ustki... zaczynam wyprzedzac... 3 bieg gaz w podloge.. wszystko pieknie ladnie... ale doladowanie powyzej 4500 rmp obrotow zamiast zaczac delikatnie opadac zaczyna isc do gory... no i bam mam przeladowanie :/ i teraz jazda juz nie jest przyjemna.. bo kazde wcisniecie gazu ostrzej...tak ze wskaznik doladowania wedruje w okolice 0,6 konczy sie szarpaniem, odcinka, przeladowaniem :/ ale wystarczy ze tylko zagasze auto i ponownie odpale... i jest spokoj no dopuki znowu nie dam jej w palnik na 3 biegu... co to moze byc? mozliwe ze N75 pada?
  20. zjajefajne... tego potrzebowalem doslownie ... BRAWA dla kolegi jednej rzeczy tylko nie zauwazylem... a gdzie kontorla otwarcia drzwi kierowcy ?
  21. Jakikolwiek TP-LINK z modemem ADSL i wsio
  22. NIIIIICCC :) cos w tym stylu REFLEKTOR LAMPA AUDI A4 B5 8D 94- R S4 XENON Wwa (2919865636) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  23. ja mam przedlifta a mam lapki jak w polifcie ale sa dzielone ) na alledrogo masz lampy przod od S4 przedliftowego ona ma lampy wygladem identyczne do polifta... a dzielone jak w przedlifcie mam tak zrobione u sibei i jestem zadowolony xD
  24. Klejk odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ojjj jest tego troche inna jest konsola rowniez srodkowa... podsufitka plus lampki.. to tak z wnetrza.. na zewnatrz zderzaki sa inne... polift ma halogeny przedlift niestety nie listwy drzwiowe sa inne... inaczej sie otwiera klape bagaznika... jest tego troche mam przedlifta... i wiem ze wolalbym miec polifta duzo rezania mniej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.