Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klejk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Klejk

  1. sam powiem ci ze nie jestem na 100% pewien ---------- Post dopisany 29-10-2012 at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany 28-10-2012 at 22:34 ---------- taaa u mnie od strony pasazera zamyka normalnie
  2. ale co ze odpaliles auto? czy tylko pompa podala? sprawdzales bezpieczniki? jeszcze sprawdz przekaznik zanim wezmiesz sie za pompe
  3. tez myslalem o immo ale wlasnie immo by pozwolil odpalic auto i zaraz by zgasil... hmmm ja tez mam AEB i napewno nie slychac pompy paliwa po przekreceniu kluczyka tylko w momencie kiedy zaczynasz krecic silnikiem.. ale paliwo jest napewno? nie pamietam dokladnie ale bezpiecznik od pompy to chyba 27 ale ja bym wsumie przejzal wszystkie bezpieczniki? a kompa podpinalaes? cos pisal?
  4. dzieki chlopaki za zainteresowanie Link super sprawa no to bedziemy z kolezka sobie rezac
  5. heh to ze mozna to tez tak mi sie wydawal... Ale jak myslisz\cie jest sens to robic? Da to cos?
  6. Witam, znajomy ostatnio dostal golfa 3 gtd.. i tak jak nazwa wskazuje to diselek z turbo ale bez IC... Auto fajnie jedzie ale jakby bylo troche zrywniejsze to by bylo super.. i teraz mam pytanko.. czy mozna samemu dolozyc ic? czy wogole jest sens go zakladac? prosze poprostu o podpowiedzi :-) ---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 06:10 ---------- up
  7. powiem Ci tak... Ja zeby sprawdzic ten schemat to wbijalem szpilke w przewody i tak sprawdzalem moze to i troche smieszne ale to bylo dla mnie rozwiazanie...
  8. a ja bym jednak obstawial pompe paliwa... ja mialem podobnie i po wymianie pompy oraz filtr wszystko wrocilo do normy... to nie chodzi o to ze pompa cos szybko przepompuje czy wyrzuci... tylko ona ma zrobic duze... duze cisnienie... takze naprawde bym sie zastanowil na pompa....
  9. a ja nadal obstawiam elektryke wlasnie rozwiazalem swoj problem... mialem problem z czujnikiem polozenia przepustnicy... wszystko przestudiowalem... mycie, podmianki.. nawet wymienialem ECU... i nic nadal w kolko ten blad i rowniez on nie pojawial mi sie odrazu tylko po przejechaniu jakiegos dystansu.... a co bylo najlepsze... jak sprawdzalem czy jest przejscie na przewodach miedzy ECU a przepustnica... to niby bylo ok... a wkoncu wzielem i wymienilem tylko te dwa ktore byly za to dopowiedzialne.. i problem jak narazie znikl... takze zerknij jaka masz przepustnice... jaki numer... ja mam prawie nowke... co prawda zamiennik.. za ktory dalem 400 zl takze moze bede mogl cie poratowac.. bo ja wroce do mojej starej oryginalnej prawdopodobnie... Pozwole sobie zacytowac tekst kolegi ktory mi pomagal... Wg. schematu na szaro-białym ma być masa (pin 7). Do pin-u 3 przepustnicy (fioletowo-żółty) podłącz miernik. Sprawdź czy przy zamkniętej przepustnicy jest tam masa. I sprawdź też czy przy adaptacji przepustnicy też jest tam cały czas masa. Jeśli nie, to przepustnica jest wadliwa. Pin 1 i 2 to przewody do silnika przepustnicy. Na 4 pinie ma być zasilanie (nie pamiętam, 5V lub 12V). Pin 5 i 8 to sygnały z potencjometrów przepustnicy do ECU. Błąd 16505 mówi o nieprawidłowym sygnale z potencjometru przepustnicy. Jak będzie problem z zasilaniem to się pojawi. Jeśli będą uszkodzone przewody to również się pojawi. Ale może tez być uszkodzone ECU, które niepoprawnie interpretuje sygnały.
  10. no niestety... podmianielme ECU i nadal blad wystepuje... czy ze co? jakies pomysly? czyli wychodzi na to ze jednak musi to gdzies byc u elektryce miedzy ECU a przepustnica?? a i tak na marginesie.... jezeli wyskakuje mi blad cos z pamiecia ROM.... to komputer mowi juz do widzenia? ---------- Post dopisany 03-10-2012 at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany 30-09-2012 at 09:22 ---------- no dobra problem prawdopodobnie rozwiazany... wymienilem przewody na 5 i 8 pinie do samego ECU... i jak narazie blad nie wrocil
  11. dzisiaj kto bedzie? bedzie nas wiecej wkoncu?
  12. fajna opcja obiecalem ze wrzuce filmik moze i wkoncu to zrobie
  13. kolego a sprawdzales instalacje miedzy przepustnica a kompem? Moze nie masz wogole przejscia ja tez z moja walcze... Ale ja z tych wszystkich co wypisales mam jeden blad.. I nawet juz kompa wymienilem i nic nie pomaga
  14. wiesz ktos rzucil haslo i tyle... Ja juz tak mam od prawie roku i zadnych problemow... Tylko ja sobie jeszcze zalozylem na to dodatkowy wylacznik, zeby jak bedzie zima i wszystko zamarznie i bedzie oblodzone... Zeby lusterka mi na sile nie chodzily rozumiesz jakie moga byc skutki uboczne
  15. a jak cos to poszukaj w moich postach... Ja u siebie robilem zeby skladaly sie zpilota... Takze tez bedziesz mial jakby instrukcje
  16. siema... Chlopaki walcze troszke z autem... Po wymiane kompa mam blad... Uszkodzona pamiec wewnetrzna ROM... Komp do d*py?
  17. to dzis ktos bedzie?
  18. Ahaaaaa to Wojtas w srode moze jzu sie pochwali/sz nowym nabytkiem ?
  19. Tomik... chwal sie co kupiles?
  20. Dzieki wielkie za schemacik... dzisiaj bylo za duzo roboty ale jutro to sprawdze i dam znac co i jak czyli musze to sprawdzac na podlaczonej przepustnicy? tylko ze z tym sprawdzeniem moze byc troche ciezko... przynjamniej mi sie tak wydaje, a immo ? i ten blad nie pojawia mi sie odrazu po odpaleniu auta... tylko po przejechaniu jakiegos odcinka... ---------- Post dopisany 21-09-2012 at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany 20-09-2012 at 21:12 ---------- teraz tak wedlug twojego opisu... Na pinie 3 jest masa i nie ma przerw podczas adqptacji... Przerwa pojawia sie w momencie dotkniecia padelu gazu? Czyli jest ok? Na pinie 4 jest zasilanie okolo 5 volt... Czyli mozna wnioskowac ze to komputer?
  21. komp ma 5 wtyczek... Hmmm o ile mnie pamiec nie myli to kable balo siwy... Wrazie co wieczorem sie poprawie... Aha czyli istnieje mozliwosc ze to komp... A powiedz mi kolego jestes w stanie go jakos sprawdzic?
  22. a co sie stalo z fordzina? a dzisiaj cos ktos bedzie?
  23. szczerze to tyle sie tez domyslam... Ale teraz pytanie prosba.... Czy ktos ma jakies schematy rysunki badz jest w stanie mi wytlumaczyc jak gdzie ktoredy z kad do kad ida te kable, czy jestem zmuszony jechac do jakiegos mechaniora?? ---------- Post dopisany 18-09-2012 at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany 17-09-2012 at 21:14 ---------- ? ---------- Post dopisany 19-09-2012 at 07:24 ---------- Poprzedni post napisany 18-09-2012 at 12:22 ---------- dobra instalacja przejrzana.... Wszystkie 7 przewodow ktore sa we wtyczce na przepustnicy znalazlem przy ECU... wszystkie maja przejscie co prawda jeden z nich jest rowniez masa... tzn jest na masie ale po odlaczenie od kompa juz nie... No panowie jakies sugestie? Moze tak robic uwalony ECU? POMOCY!!
  24. a teraz tak.... od kiedy pierwszy raz wsadzilem moja niunie na Vaga... zawsze wyswietlal mi sie blad 16505 ( czujnik polozenia przepustnicy ) no to wzielem sie za robote... wymienilem przepustnice na uzywana.... nadal ten sam blad... wiec wniosek.. i ta przepustnica uwalona.... zamowilem nowke... co prawda nie oryginala bo sami wiecie jaki jest ich koszt i co nadal blad powraca.... nie mam juz normalnie pomyslow.. chcialem przejrzec przewody... ale te ktore wychodza od przepustnicy nie dohcodza do kompa.... tzn przynajmniej nie takie kolory... moze jakies schamety... moze ktos juz cos takiego mail..... Prosze... podpowiedzcie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.