Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klejk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Klejk

  1. Klejk odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    ale wedlug moich logow ona pokazuje za duzo....?
  2. Klejk odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    aaaa czy nieszczelnosc miedzy filtrem powietrza a turbo moze spowodowac przeladowanie? wedlug mnie nie powinoo bo przeciez ona zaciaga lewe powietrze co nie?
  3. Klejk odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    nooo wlasnie chodzilo mi o upewnienie mnie w mysli dziekowa... to nurkuje i szukam dalej
  4. Klejk odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    przy 0,4 bara zaczyna sie ruszac sztanga od WG i otwiera klape moze byc? no moze nie otwiera a zaczyna ja uchylac... w warsztacie u nas na forum jest opis jak to zrobic aby bylo dobrze i tam jest opisane ze kolega ustawil zeby ruszala sztanga przy 0.5-0,55..... ale to mi nie pasuje do przeladowania.. :/
  5. Klejk odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    a po co? ---------- Post dopisany 20-02-2013 at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany 18-02-2013 at 07:37 ---------- chlopaki mam szybkie pytanie i chcialbym szybka odpowiedz bo siedze akurta w garazu czy jezeli turbo mi sie zaczyna otwierac juz przy 0,4 bara to tez moze byc przeladowanie? bo jakos to dla mnie nie loiczne i nie pasuje... ale wole zapytac fachowcow...
  6. moze i ja bym zajrzal tylko co znowu we 2
  7. Klejk odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    czyli bedzie trzeba wywalis turbo :-)
  8. chlopaki...... jak to rozebrac?? ---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ---------- chlopaki...... jak to rozebrac??
  9. dobra chlopaki robie to turbo... mam zapieczona goraca strone od turbo... i nie wiem jak ja zdjac... jakies sugestie?
  10. auto ogolmnie ma brak mocy... przy 4000 obrotow przestaje wogole ciagnac... jakies sugestie? ogoleni VAG pokazuje blad... 17965 cisnienie doladowania - przekroczona granica regulacji Log (0 - 001,003,004) Log (0 - 008,010,011) ---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ---------- chlopaki troszke zalezy mi na czasie... Co kolwiek ---------- Post dopisany at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:10 ---------- up
  11. nie jestem pewien czy mam tego maca dobrze podlaczonego... zadnej instrukcji nie widzialem... i nie dostalem od niego... metoda prob i bledow go zalozylem tzn .... w czasie spoczynku cisnienie idzie na gryuszke w momencie kiedy pojawia sie na nim napiecie on zamyka krociec od strony turbiny i otwiera ten ktory wchodzi w tipa... i spuszcza to co sie nagromadzilo w WG.... jak mialem podlaczone tak ze bez napiecia w ten zamkniety krociec podawane bylo cisnienie i po pojawieniu sie napiecia szlo na gruszke... to w momencie kiedy dodwalem gazu doladowanie mi szlo na 1,5 bara ale przeladowan nie mialem dziwne... ale takie doladowanie pojawialo sie w sekunde i tak samo szybko spadalo jak odpuscilem gaz :/ juz sam nie wiem jak on ma byc dokladnie zalozony... nie wiem czy mam dobrze zalozony.... z tego co wiem i mi sie wydaje to naprawde malutka dziura nie powodowala by tego ze cisnienie zaczyna rosnac i wtedy mam przeladowanie... tylko bez ewentualnej roznicy w doladowaniu wali by przeladowanie... takze albo cos sie je...bie w ECU albo gdzies mam powalone przy MACu... ale na starym N75 tez sie tak dzialo... a moze to byc spowodowane tym ze sztange przy gruszce moge miec zle ustawiona?
  12. czyli tylko to podpada? Nic innego tam nie widac? Tylko dlaczego w takim razie doladowanie mam jak trzeba tylko przy wysokich obrotach zamiast zaczac spadac doladowanie ono rosnie?
  13. w AEB nie mierzy przeciez doladowanie ECU chyba ---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:26 ---------- mass flow lata bo juz pewnie mialem przeladowanie :/
  14. Klejk odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    no z woda to sie nie bawilem... chyba bede musial tak zrobic :-)
  15. Klejk odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    jakis czas temu sprawdzalem tak ze zatkalem waz przez przepustnica i dmuchalem zaraz za turbo... sprezarka... kolo 1 bara tam dalem i byla cisza... a ostatnio nie zatykalem przed przepustnica... dmuchalem mozna powiedziec w silnik juz przed turbo... zatykajac tylko przewod idacy do odmy oraz chyba ten co idzie do odpowietrzenia baku "chyba" i nie bylo nigdzie slychac schodzacego powietrza.. tzn zadnego psss... jedynie to cos plumkalo w silniku ale to chyba raczej przez turbo olej cofalo... i fakt ze cisnienie sie nie utrzymywalo tylko powoli schodzilo... ---------- Post dopisany at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:18 ---------- a tu obiecany filmik fakt po wymianie na MACa sie poprawilo bo na starym N75 latalo az w okolice 1 bara
  16. Klejk odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    nie nie... gruszka otwiera sie jak dostaje cisnienie ladnie... ale wczoraj jak sprawdzalem wszystko to w momencie kiedy uchodzilo z gruchy cisnienie to sie raz przyciela.. ale za chwile wskoczyla na swje miejsce... take wydaje mi sie zu tu nic nie bedzie... co do szczelnosci sprawdzana i to nie raz... nigdzie nic... w srode bodajrze zamontowalem MACa... plus wymiana wszystkich przewodow do niego... takze to tez bym wykreslil... bylem i zrobilem logi przed chwila... dalem je na forum tutaj link do nich http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/prosze-sprawdzenie-logow-problem-przeladowaniem-262001/#post3335980 a za chwilke wrzuce filmik jak wyglada to doladowanie przy jezdzie 60 km/h i pedale w podloge
  17. mianowicie mam dziwny prblem z przeladowaniem... ktory opisuje w tym poscie http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/przeladowanie-inaczej-259122/ a tu logi chyba wszystko i dobrze... co prawda auto za kazdym razem sie przeladowalo Log (0 - 002,001,007) Log (0 - 002,025,013)
  18. Klejk odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    wczoraj jak grzebalem... i wlasnie patrzylem na sztange to przy zamykaniu raz mi sie przyciela.. ale to przy zamykaniu takze jak dla mnie tez nie to.. normalnie rece opadaja..
  19. Klejk odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    no cos ty.... juz dawno to wymienione jak i cala reszta przy n75... ---------- Post dopisany 15-02-2013 at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany 11-02-2013 at 22:35 ---------- dobra odgrzewam kotleta... Nadal mam to samo... N75 wymieniony na MACa... Takze to odpada... Co moze jeszcze powodowac to ze powyzej 4000 obrotow cisnienie doladowania rosie i mam przeladowanie? A moze to przeplywka? No sam juz nie wiem... Moze logi zrobic co? Tylko ktore kanaly? Chlopaki pomocy bo juz mi rece opadaja :/ ---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:47 ---------- help
  20. check w tym roczniku?
  21. no dobra rozumiem blad o przeladowaniu, a ten o przekroczeniu w ukladzie dolotowym? przerobilem juz temat przeladowan i wiem jak blady z tym zwiazane wygladaja.. ten mam po raz pierwszy...
  22. tak jak pisal Piotrek glownie to N75.... gdzies na forum jest jak to diagnozowac.. a teraz wrocmy do tematu... o co chodzi z moim bledem?
  23. a co moze byc jego powodem?
  24. aaaa mianowicie... podlaczylem autko dzisiaj pod vaga i tu takie bledy.... 575 - Cisnienie w ukladzie dolotowym przekroczona wartosc kontrolna - BLAD SPORADYCZNY co do tego o co tu kaman i skad on o tym wie skoro moj AEB nie ma zadnych czujnikow w ukladzie doladowania? 544 - Przekroczona max cisnienie doladowania brak sprzetu/ nie zwiazane ze sprzetem ogolnie wydaje mi sie ze mam N75 do wymiany boo robi rozne dziwne rzeczy... tak jak np przeladowania... jestem w trakcie zamawianie i montaz MACa.... ale o co chodzi z bledem 575? ---------- Post dopisany 13-02-2013 at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany 12-02-2013 at 22:23 ---------- i co zadnych sugesti? ---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------
  25. Jak w temacie... pacjent to a4 b5 99r. 1.9 tdi 110km o oznaczeniu silnika AVG... auto jezdzi w miare normalnie choc jest troche slabe i nie ma szarpniecia... uderzenia podczas przyspieszania... i nie slychac turbiny... nie kopci ani nic z tych rzeczy... z tego co mi wiadomo autko ma zmienna geometrie na turbinie... tylko nie do konca ja wiem jak to sprawdzic z prostego powodu ze posiadam benzyniaka I tak jak w temacie... jakie bloki mialbym zlogowac zebyscie byli w stanie mi cos podpowiedziec... oraz jak mozna sprawdzic ta geometrie bez wyciagania odrazu turbiny.... Jaka diagnostyke musialbym przeprowadzic Vagiem.... Z gory dzieki wielkie za pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.