Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klejk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Klejk

  1. dzisiaj jakas lista obecnosci?
  2. Klejk odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    taaaa filterekl suchutki w obudownie ECU tez nie ma znaku zeby byla wilgoc no dobra deszczu u nas juz nie ma przyszedl snieg i autko jezdzi normalnie... takze podmianki badz inne mysli narazie musze odlozyc bo nie bede wiedzial kiedy sie cos poprawilo ---------- Post dopisany 03-06-2013 at 10:51 ---------- Poprzedni post napisany 06-02-2013 at 09:17 ---------- dawno tu już.nie zagladalem.. ale zrobiłem to wkońcu tak jak.kolega pisał cewka padala aż wkońcu padła także temat do.zamkniecia
  3. Klejk odpowiedział(a) na Klejk temat w Audi A4 B5
    ze co?
  4. Klejk odpowiedział(a) na Klejk temat w Audi A4 B5
    kazdy ma swoj gust do mnie to przemawia
  5. Klejk odpowiedział(a) na Klejk temat w Audi A4 B5
    heheh no no ;p zeby latalo w rytm muzyki itd
  6. Klejk opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    http://vk.com/club10338249?z=video5102512_165148579%2F4e557c6dbc8758d2b2 zbyt wiele nie bede pisal trzeba obejrzec Ja bym sobie cos takiego zalozyl ;p tylko gdzie cos takiego mozna dostac?
  7. UP... jeszcze jakies pomysly?
  8. wyglada jak wlacznik od klimy.. ale nie jest on oryginalny.. najlepiej to mache do gory i zobaczyc czy sa dwa wentylatory i czy sprezarka jest :-)
  9. widzimy sie w ta srode? bo chyba nikt nie powie ze pracuje i nie ma czasu
  10. Klejk odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    mozesz rozwinac co dokladnie moze byc nie halo?
  11. Klejk odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    a u mnie nadal d*pa... po wymianie IC dwa dni bylo dobrze a teraz wszystko worcilo do normy :/ ku mac :/
  12. wszystko jest ok... odpalasz zimny silnik wiec on chodzi na tzn ssaniu... a gdy juz zlapie odpowiednia temp to schodzi do tego co mu fabryka przypisala czyli w granice 800 rmp tylko dziwne jest dla mnie to co piszesz.. ze po ok 2 minutach zaczyna sie juz unosci wskazowka iod temp..
  13. dzisiaj ktos cos bedzie?
  14. tez tak mysle
  15. Klejk odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    ja ostatnio wywalilem wydech.. tzn przejechalem sie bez niego... odczucia .. hmmm jakby slabsza byla... i wkoncu koleszka od nas z forum zastrzelil mnie pytaniem .. mowi a IC?... ja mowie ze nie slychac nic z niego jak sprawdzam szczelnosc ale fakt faktem nie nmialem go w rekach.. wiec wczoraj podmienilismy IC... odrazu podkrecilem turbine do poziomu tak 0,55... auto odzyskalo wigor i zero przeladowan... wiec wrocilem do garazu poczekalem az wszystko przestygnie i znowu treszke podkrecilm turbine... doladowanie w granicach 0.58-0,6 zero przeladowan do konca obrotomierza :) ale co dziwnego zauwazylem i teraz pytanie do chlopaku ktorzy maja doladowanie i cala reszte w normie... przyklad 3 bieg pedal w podlodze doladowanie 0,6... przy okolo 5000rmp doladowanie delikatnie podskakuje w granice 0,7 i tak jak powinno byc zaczyna spadac.. ale pytanko.. czy ten skok jest normalny?
  16. Klejk odpowiedział(a) na Klejk temat w 1.8T
    yhy... czyli wsio.. bo mnie zastanawiala sprezynka wewnatrz
  17. Tak ja w temacie jakie zadanie ma ten plastik ktory jest zalozony na rurze dolotowej miedzy filtrem powietrza a turbina? wewnatrz niego widac jakies sprezynki? ale co on ma blokowac powietrze w jakas strone czy zmniejszac cisnienie? no nie wiem... po co jest ten plastik wsumie... bo przeciez mogloby byc to polaczone bezposrednio...
  18. ooo czyli bedzie nas troche
  19. no to moglbym i ja sie zjawic.. tylko kto bedzie? roberto... jak uda mi sie lapka zalatwic to moge Cie podpiac... badz pisz na devastation czy on bedzie
  20. a ja upralem raz i wiecej tego nie zrobie mylem ja takimi szmatkami nawilzanymi... Czyli wsumie to prawie na sucho... I d*pa odlazla cala po kilku dniach....
  21. ja znalazlem cos takiego wersja 1.18 Vag Eeprom Programmer - Download
  22. yyyyhy czyli lepiej juz pchac FIMCa
  23. hehe to kolege podsumowalismcie sorki ze sie tak podpinam a co myslicie zeby w 1.8 t taki zabieg wykonac?
  24. noo wlasnie nie wiem co sie dzieje... :/ taka ladna pogoda a chetnych zero
  25. nooo wlasnie i bedzie cos...?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.