Treść opublikowana przez Klejk
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
dzisiaj jakas lista obecnosci?
-
Szarpie po deszczu
taaaa filterekl suchutki w obudownie ECU tez nie ma znaku zeby byla wilgoc no dobra deszczu u nas juz nie ma przyszedl snieg i autko jezdzi normalnie... takze podmianki badz inne mysli narazie musze odlozyc bo nie bede wiedzial kiedy sie cos poprawilo ---------- Post dopisany 03-06-2013 at 10:51 ---------- Poprzedni post napisany 06-02-2013 at 09:17 ---------- dawno tu już.nie zagladalem.. ale zrobiłem to wkońcu tak jak.kolega pisał cewka padala aż wkońcu padła także temat do.zamkniecia
- Widzial ktos cos takiego?
-
Widzial ktos cos takiego?
kazdy ma swoj gust do mnie to przemawia
-
Widzial ktos cos takiego?
heheh no no ;p zeby latalo w rytm muzyki itd
-
Widzial ktos cos takiego?
http://vk.com/club10338249?z=video5102512_165148579%2F4e557c6dbc8758d2b2 zbyt wiele nie bede pisal trzeba obejrzec Ja bym sobie cos takiego zalozyl ;p tylko gdzie cos takiego mozna dostac?
-
Powracajacy blad 16505 POMOCY!!!!
UP... jeszcze jakies pomysly?
-
Klimatyzacja czy jej brak??
wyglada jak wlacznik od klimy.. ale nie jest on oryginalny.. najlepiej to mache do gory i zobaczyc czy sa dwa wentylatory i czy sprezarka jest :-)
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
widzimy sie w ta srode? bo chyba nikt nie powie ze pracuje i nie ma czasu
-
Przeladowanie... Inaczej
mozesz rozwinac co dokladnie moze byc nie halo?
-
Przeladowanie... Inaczej
a u mnie nadal d*pa... po wymianie IC dwa dni bylo dobrze a teraz wszystko worcilo do normy :/ ku mac :/
-
Obroty - dziwna sprawa..... co to może być?
wszystko jest ok... odpalasz zimny silnik wiec on chodzi na tzn ssaniu... a gdy juz zlapie odpowiednia temp to schodzi do tego co mu fabryka przypisala czyli w granice 800 rmp tylko dziwne jest dla mnie to co piszesz.. ze po ok 2 minutach zaczyna sie juz unosci wskazowka iod temp..
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
dzisiaj ktos cos bedzie?
-
Wskaznik boost w kratce nawiewu centralnej
tez tak mysle
-
Przeladowanie... Inaczej
ja ostatnio wywalilem wydech.. tzn przejechalem sie bez niego... odczucia .. hmmm jakby slabsza byla... i wkoncu koleszka od nas z forum zastrzelil mnie pytaniem .. mowi a IC?... ja mowie ze nie slychac nic z niego jak sprawdzam szczelnosc ale fakt faktem nie nmialem go w rekach.. wiec wczoraj podmienilismy IC... odrazu podkrecilem turbine do poziomu tak 0,55... auto odzyskalo wigor i zero przeladowan... wiec wrocilem do garazu poczekalem az wszystko przestygnie i znowu treszke podkrecilm turbine... doladowanie w granicach 0.58-0,6 zero przeladowan do konca obrotomierza :) ale co dziwnego zauwazylem i teraz pytanie do chlopaku ktorzy maja doladowanie i cala reszte w normie... przyklad 3 bieg pedal w podlodze doladowanie 0,6... przy okolo 5000rmp doladowanie delikatnie podskakuje w granice 0,7 i tak jak powinno byc zaczyna spadac.. ale pytanko.. czy ten skok jest normalny?
-
Zadanie Odmy... ale tej na dolocie
yhy... czyli wsio.. bo mnie zastanawiala sprezynka wewnatrz
-
Zadanie Odmy... ale tej na dolocie
Tak ja w temacie jakie zadanie ma ten plastik ktory jest zalozony na rurze dolotowej miedzy filtrem powietrza a turbina? wewnatrz niego widac jakies sprezynki? ale co on ma blokowac powietrze w jakas strone czy zmniejszac cisnienie? no nie wiem... po co jest ten plastik wsumie... bo przeciez mogloby byc to polaczone bezposrednio...
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
ooo czyli bedzie nas troche
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
no to moglbym i ja sie zjawic.. tylko kto bedzie? roberto... jak uda mi sie lapka zalatwic to moge Cie podpiac... badz pisz na devastation czy on bedzie
-
Pranie podsufitki
a ja upralem raz i wiecej tego nie zrobie mylem ja takimi szmatkami nawilzanymi... Czyli wsumie to prawie na sucho... I d*pa odlazla cala po kilku dniach....
-
Cała prawda o fabrycznym IMMO
ja znalazlem cos takiego wersja 1.18 Vag Eeprom Programmer - Download
-
Wymiana IC od 2.5 czy jest mozliwe ??
yyyyhy czyli lepiej juz pchac FIMCa
-
Wymiana IC od 2.5 czy jest mozliwe ??
hehe to kolege podsumowalismcie sorki ze sie tak podpinam a co myslicie zeby w 1.8 t taki zabieg wykonac?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
noo wlasnie nie wiem co sie dzieje... :/ taka ladna pogoda a chetnych zero
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
nooo wlasnie i bedzie cos...?