Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klejk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Klejk

  1. Panowie szybkie pytanie... pacjent a4 b5 polift... zegary ktore siedza aktualnie to jaeger 1/2 fis... bede mymienial na ful fis VDO... i maly problem nie posiadam starego pinu z jagera.. ? jest to w takim wypadku do uruchomienia? czy bez pinu moge zapomniec?
  2. Klejk odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Zawsze tam gdzie TY - Passat B5 - Adrenaline Motorsport i jebłem :facepalm:
  3. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-funkcja-regulowanych-czasowych-wycieraczek-193471/
  4. kolego ja am podobnie.. na prostej nie jestem pewien czy go czuje na kierownicy.. a w zakrecie mam uczucie jakbym jechal po lodzie... ale wiem napewno ze musze w pierwszej kolejnosci sprawdzic zbierznosc... tak mi powiedzieli na stacji diagnostycznej
  5. chlopaki pytanie... jezeli w polifcie wymienie zegary z 1/2 fis na fuul fis.. to musze koniecznie nowe transpondery kupowac do kluczy zeby nadac im nowy pin... czy da sie to jakos inczej obejsc?
  6. Klejk odpowiedział(a) na Klejk temat w Audi A4 B5
    na 100% valeo..
  7. moze za ostro bylo
  8. co ty dajesz? juz calkiem?
  9. trzeba by zalozyc gdzie taki ogolny temat na to.. a nie co ziam przychodzi to setki takich pytan tak jak kolega napisal slaby aku
  10. jestes tego pewien ze zadnych pinow nie trzeba zmieniac? bo znajomy gdzies znalazl na necie ze niby trzeba... a nie chcialbym uwalic moich zegarow vdo ;p
  11. taa polift. Chodzi o 1/2 fisa i wstępnie zeby sprawdzić rowniez na 1/2 tylko ze jegger na vdo wszystko polift 99r
  12. chlopaki wiem ze lektura jest potezna ale mam szybkie pytanie w aucie u kolezki siedza zegary jagerra... czy moge je wynieminc na vdo? czy musze cos przerabiac.. jezeli tak to co ? pozdro
  13. mi ta jak narazie sie podoba
  14. powiem Ci tak... od momentu montazu tego.. nie mam zadnych problemow... z aku.. takze nie wiem ile w tym prawdy.. jak sprawdzalem pobor pradu to wszystko bylo w normie
  15. kolego mialem podobny problem u kobiety w aucie.. i okazalo sie ze to przeplywka.. dopoki sie nie rozgrzal chcoc troche byla... jazda.. nawet gasl czasami
  16. ja to bym Jeszcze szczelność sprawdził.
  17. wsumie to nie ale jest przepustka jednorazowa
  18. mapki jak najbardziej aktualne bede tam dzisiaj i prawdopodobnie jutro tez
  19. Witam wszystkich.. co do spotow to tak jak kolego DEVO napisal.. my spoty mamy prawie codziennie... takze jak wam sie nudzie to mysle ze zawsze w godzinach... 18-XX mozecie przejechac przez podana przezmnie lokalizacje zawsze moze nas tam zlapiecie nie zawsze pod garazami stoja audi wiec tym sie nie sugerowac Jak kolega devo sie odezwie to wam powie co z jego aut moze byc pod garazem a teraz dla potomnych podaje lokalizacje oraz fotki A WRAZIE GDYBYSCIE CHCIELI SAMI SPRAWDZIC W GOOGLE ptk NR 1 54.476325,17.012002 ptk NR 2 54.476549,17.010794
  20. Klejk odpowiedział(a) na Rooney1990 temat w Audi A4 B5
    Kolego gdzie ty widziałeś że ajl ma przepustce elektryczną?
  21. ciekawe.. podpinam sie pod temat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.