Treść opublikowana przez Klejk
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie szybkie pytanie... pacjent a4 b5 polift... zegary ktore siedza aktualnie to jaeger 1/2 fis... bede mymienial na ful fis VDO... i maly problem nie posiadam starego pinu z jagera.. ? jest to w takim wypadku do uruchomienia? czy bez pinu moge zapomniec?
-
Strefa Śmiechu
Zawsze tam gdzie TY - Passat B5 - Adrenaline Motorsport i jebłem :facepalm:
-
Czy jest w A4 B5 tryb czasowy wycieraczek ?
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-funkcja-regulowanych-czasowych-wycieraczek-193471/
-
Auto niestabilne na autostradzie
kolego ja am podobnie.. na prostej nie jestem pewien czy go czuje na kierownicy.. a w zakrecie mam uczucie jakbym jechal po lodzie... ale wiem napewno ze musze w pierwszej kolejnosci sprawdzic zbierznosc... tak mi powiedzieli na stacji diagnostycznej
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
chlopaki pytanie... jezeli w polifcie wymienie zegary z 1/2 fis na fuul fis.. to musze koniecznie nowe transpondery kupowac do kluczy zeby nadac im nowy pin... czy da sie to jakos inczej obejsc?
-
numer silniczka do lamp VALEO
na 100% valeo..
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
moze za ostro bylo
-
TorSen na tylną oś, robim terenufffkie...
co ty dajesz? juz calkiem?
-
zapala się trzykrotnie i piszczy kontrolka hamulca awaryjnego po czym gaśnie
trzeba by zalozyc gdzie taki ogolny temat na to.. a nie co ziam przychodzi to setki takich pytan tak jak kolega napisal slaby aku
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jestes tego pewien ze zadnych pinow nie trzeba zmieniac? bo znajomy gdzies znalazl na necie ze niby trzeba... a nie chcialbym uwalic moich zegarow vdo ;p
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
taa polift. Chodzi o 1/2 fisa i wstępnie zeby sprawdzić rowniez na 1/2 tylko ze jegger na vdo wszystko polift 99r
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
chlopaki wiem ze lektura jest potezna ale mam szybkie pytanie w aucie u kolezki siedza zegary jagerra... czy moge je wynieminc na vdo? czy musze cos przerabiac.. jezeli tak to co ? pozdro
-
kratki przedniego zderzaka które będą lepsze wzór "S" czy "RS"
i jak tam prace ida?
-
kratki przedniego zderzaka które będą lepsze wzór "S" czy "RS"
mi ta jak narazie sie podoba
-
Składane lusterka z pilota - to dziala
powiem Ci tak... od momentu montazu tego.. nie mam zadnych problemow... z aku.. takze nie wiem ile w tym prawdy.. jak sprawdzalem pobor pradu to wszystko bylo w normie
-
Podszarpuje przerywa rano gdy jest zimny
kolego mialem podobny problem u kobiety w aucie.. i okazalo sie ze to przeplywka.. dopoki sie nie rozgrzal chcoc troche byla... jazda.. nawet gasl czasami
-
[1,8t AEB] Problem z wolnymi obrotami
ja to bym Jeszcze szczelność sprawdził.
-
Prośba o "Lajki" w konkursie na FB... zajrzyj!
podbite
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
wsumie to nie ale jest przepustka jednorazowa
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
mapki jak najbardziej aktualne bede tam dzisiaj i prawdopodobnie jutro tez
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
- Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Witam wszystkich.. co do spotow to tak jak kolego DEVO napisal.. my spoty mamy prawie codziennie... takze jak wam sie nudzie to mysle ze zawsze w godzinach... 18-XX mozecie przejechac przez podana przezmnie lokalizacje zawsze moze nas tam zlapiecie nie zawsze pod garazami stoja audi wiec tym sie nie sugerowac Jak kolega devo sie odezwie to wam powie co z jego aut moze byc pod garazem a teraz dla potomnych podaje lokalizacje oraz fotki A WRAZIE GDYBYSCIE CHCIELI SAMI SPRAWDZIC W GOOGLE ptk NR 1 54.476325,17.012002 ptk NR 2 54.476549,17.010794- Tablet jako radio w aucie i nie tylko
i co temat umarl?- Sterownik z AJL do AEB.
Kolego gdzie ty widziałeś że ajl ma przepustce elektryczną?- Tablet jako radio w aucie i nie tylko
ciekawe.. podpinam sie pod temat - Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19