Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klejk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Klejk

  1. Klejk odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    taaa to wszystko wiem i wszystko w aucie jest nawet sterownik byl podmieniany z innego auta w ktorym dziala tempomat i bez efektow.. :/
  2. to ja sie moge podpisac na spota tomek wez jeszcze w nazwie watku zmien
  3. Klejk odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    chlopaki z innej beczki... pacjent to a4 b5 98rok czyli po pierwszym lifcie... z silnikiem 1.8 turbo AEB.. z przepustnica manualna.. co dalej to model z USA... z przepustnica manualna.. i teraz jest problem z tempomatem.. nie dziala on wogole.. i teraz pytanko jak go zdiagnozowac.. bo wszystki instrukcje ktore znalazlem nie pomagaja.. czy dla sterownika z manualna przepustnica sa jakies inne bloki? badz inaczej sie to koduje? juz mi powoli sie pomysly koncza
  4. musisz jej kolego poszukac za ta plastwiowa obudowa obok nog kierowcy.. ja mialem o tyle latwiej ze dokladalem sobie sterownik centralnego aby miec auto zamykane z pilota takze wyciagnelem sygnal bezposrednio z centrali
  5. znalazlem taki opis... jezeli zadziala to dam znac 31-masa 15-plus po zapłonie 30a-wyjscie ze skrzynki bezpiecznikow 53c-sygnal z wycieraczek 56-sygnał swiatel SRA-wyjscie na pompke reflektorow ---------- Post dopisany 20-03-2014 at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2014 at 19:47 ---------- wszystko gra i buczy
  6. vaga podlacz i bedziesz wiedzial dlaczego sie swieci
  7. hmmm bo taki dostalem razem ze zbiorniczkiem i nie wiedzialem ze 328 pasuje.. kurde ale jade po tym forum i nie moge nic znalesc ;/
  8. Witam. Tak jak w temacie posiadam takowy przekaznik i chcem go uruchpomic.. mam go z podstawka i kawalkami kabli ale nie mam pojecia zielonego co do czego.. Prosze o pomocy.. zalezy mi na czasie bo akurat siedze w garazu i chcialbym to dzisiaj odpalic
  9. no Panie kolego to numer oslony ktora siedzi u mnie a dodatkowo jest z wygluszeniem
  10. chlopaki ma ktos moze schamat jak podlaczyc przekaznik 389? zeby to wszystko dzialalo jak nalezy ?
  11. 4b0 805 886
  12. pisz do goscia Tom A4 on ci to ogarnie
  13. chlopaki kazdy z was otwory na te spryski w zderzaku robil na oko czy sa jakies wymiary gdzie podane?
  14. pierwsze co to auto na kompa i zobacz czy cos pokazalo jakies bledy.. a pozniej najlepiej logi
  15. ja bymjeszcze sprawdzil szczelnosc... ale przed turbo.. mialem podobnie jak mi TIPa szlag trafil
  16. ja nie moge wrzucic pomiaru.. tzn nie widzi mi csv
  17. w przedlifcie jest żarówka, w polifcie dioda tyle to i ja wiem a cos konkretnego?
  18. chlopaki a ktos poradzil sobie z ikona Airbag? nie w sensie jej zaklejania czy co kolwiek innego... tylko zeby dzialala jak nalezy? jak to bylo w przedliftowych?
  19. chlopaki a ktos poradzil sobie z ikona Airbag? nie w sensie jej zaklejania czy co kolwiek innego... tylko zeby dzialala jak nalezy? jak to bylo w przedliftowych?
  20. tylko chlopaki bez linczu.. pirewszy raz loguje tdi w automacie VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  21. chlopaki kolejny problem... w skrzynce ECU nie mam zoltego kabla od spalania... fakt ze w niebieskiej kostce jest pin 25... ale spalania nie pokazuje.. tzn 51...... co jest?
  22. czyli bez pinu ze starych zegarow jestem ugotowany a orientujecie sie w jakis sposob z jagera wyciagnac pin?
  23. dobra a jak sprawdzic? odroznic? jakie jest immo?
  24. w 1999r. wymienialem z pelnego fisa jagera na vdo i tylko pin z vdo mi byl potrzebny no tak ale rozmawialem ze znajomym.. i mowil ze stary pin jest potrzebny w celu dopisania zegaro do ECU?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.