Treść opublikowana przez Klejk
-
Montaż tempomatu A4 B5
taaa to wszystko wiem i wszystko w aucie jest nawet sterownik byl podmieniany z innego auta w ktorym dziala tempomat i bez efektow.. :/
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
to ja sie moge podpisac na spota tomek wez jeszcze w nazwie watku zmien
-
Montaż tempomatu A4 B5
chlopaki z innej beczki... pacjent to a4 b5 98rok czyli po pierwszym lifcie... z silnikiem 1.8 turbo AEB.. z przepustnica manualna.. co dalej to model z USA... z przepustnica manualna.. i teraz jest problem z tempomatem.. nie dziala on wogole.. i teraz pytanko jak go zdiagnozowac.. bo wszystki instrukcje ktore znalazlem nie pomagaja.. czy dla sterownika z manualna przepustnica sa jakies inne bloki? badz inaczej sie to koduje? juz mi powoli sie pomysly koncza
-
Składane lusterka z pilota - to dziala
musisz jej kolego poszukac za ta plastwiowa obudowa obok nog kierowcy.. ja mialem o tyle latwiej ze dokladalem sobie sterownik centralnego aby miec auto zamykane z pilota takze wyciagnelem sygnal bezposrednio z centrali
-
Pomoc z przekaznikiem 389/603 spryskiwacze reflektorow
znalazlem taki opis... jezeli zadziala to dam znac 31-masa 15-plus po zapłonie 30a-wyjscie ze skrzynki bezpiecznikow 53c-sygnal z wycieraczek 56-sygnał swiatel SRA-wyjscie na pompke reflektorow ---------- Post dopisany 20-03-2014 at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2014 at 19:47 ---------- wszystko gra i buczy
-
Świecąca kontrolka AIRBAG
vaga podlacz i bedziesz wiedzial dlaczego sie swieci
-
Pomoc z przekaznikiem 389/603 spryskiwacze reflektorow
hmmm bo taki dostalem razem ze zbiorniczkiem i nie wiedzialem ze 328 pasuje.. kurde ale jade po tym forum i nie moge nic znalesc ;/
-
Pomoc z przekaznikiem 389/603 spryskiwacze reflektorow
Witam. Tak jak w temacie posiadam takowy przekaznik i chcem go uruchpomic.. mam go z podstawka i kawalkami kabli ale nie mam pojecia zielonego co do czego.. Prosze o pomocy.. zalezy mi na czasie bo akurat siedze w garazu i chcialbym to dzisiaj odpalic
-
Osłona pod skrzynię biegów - nr części?
no Panie kolego to numer oslony ktora siedzi u mnie a dodatkowo jest z wygluszeniem
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
chlopaki ma ktos moze schamat jak podlaczyc przekaznik 389? zeby to wszystko dzialalo jak nalezy ?
-
Osłona pod skrzynię biegów - nr części?
4b0 805 886
-
Jak odkodować radio gdy nie ma kodu
pisz do goscia Tom A4 on ci to ogarnie
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
chlopaki kazdy z was otwory na te spryski w zderzaku robil na oko czy sa jakies wymiary gdzie podane?
-
Poszarpywanie i pytanie odnośnie turbosprężarki
no to logi
-
Poszarpywanie i pytanie odnośnie turbosprężarki
pierwsze co to auto na kompa i zobacz czy cos pokazalo jakies bledy.. a pozniej najlepiej logi
-
Zbyt niskie ciśnienie doładowania przy gazie wciśniętym w podłogę
ja bymjeszcze sprawdzil szczelnosc... ale przed turbo.. mialem podobnie jak mi TIPa szlag trafil
-
[INNE] Kpower i pomiar mocy
ja nie moge wrzucic pomiaru.. tzn nie widzi mi csv
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
w przedlifcie jest żarówka, w polifcie dioda tyle to i ja wiem a cos konkretnego?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
chlopaki a ktos poradzil sobie z ikona Airbag? nie w sensie jej zaklejania czy co kolwiek innego... tylko zeby dzialala jak nalezy? jak to bylo w przedliftowych?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
chlopaki a ktos poradzil sobie z ikona Airbag? nie w sensie jej zaklejania czy co kolwiek innego... tylko zeby dzialala jak nalezy? jak to bylo w przedliftowych?
-
Prosze o sprawdzenie logow
tylko chlopaki bez linczu.. pirewszy raz loguje tdi w automacie VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
chlopaki kolejny problem... w skrzynce ECU nie mam zoltego kabla od spalania... fakt ze w niebieskiej kostce jest pin 25... ale spalania nie pokazuje.. tzn 51...... co jest?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
czyli bez pinu ze starych zegarow jestem ugotowany a orientujecie sie w jakis sposob z jagera wyciagnac pin?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
dobra a jak sprawdzic? odroznic? jakie jest immo?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
w 1999r. wymienialem z pelnego fisa jagera na vdo i tylko pin z vdo mi byl potrzebny no tak ale rozmawialem ze znajomym.. i mowil ze stary pin jest potrzebny w celu dopisania zegaro do ECU?