Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klejk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Klejk

  1. I trzyma ci stabilnie doładowanie? A nie myślałeś o tym żeby go dać przed n75? Z muszli na mbc z mbc na n75 i dopiero na wg?
  2. A jakiej firmy masz tego mbc, i jak go podłączyłes? Bo ja,kupiłem jakiegoś chinczyka i się właśnie rozlecial
  3. Tez sporadyczny, czasami to się nie zapali przez 100 km, a czasami wystarczy ze wyskoczy do sklepu
  4. Tak jak piszesz, wpierw wymieniłem cala wiązek razem z wtyczka przy przepustnicy, zero efektów, to wtedy wymieniłem ECU i d*pa nadal to samo
  5. Ja u siebie wymieniłem cala wiązkę i dużą, nic to nie dalo
  6. Ja też jeżdżę na mbc i jak Narazie problemów nie mam :-)
  7. I co się stało?
  8. heheh tu nie chodzi o przejmowalem sie liczylem na jakis ukryty bajer
  9. ja bym teraz sprawdzil/wymienil czujnik temp tak jak pisal Dev
  10. myslisz? to wsumie po co w takim razei ta mala dwu pinowa wytczka? tzn dlaczego wtedy ma dwa piny? co podczas uderzenia ida tam dwa plusy?
  11. Tak jak w temacie... na dole wrzucam zdjecia. kupielm fotole polskory jedna wtyczka jak sie domyslam to airbag.. ale ta czerwona? i wychodzi z niej tylko jeden brazowy kabel ---------- Post dopisany 13-07-2014 at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany 12-07-2014 at 09:54 ---------- ii co zadnej teorii?
  12. hmmm kiedys chyba bylem na tym podworku noo noo pogratulowac sliczna jest Pozdro
  13. mialem identycznie u znajomego... tez silnik 1.6 ale inne oznacenie teraz nie pamietam jakie.. i u niego wtryski nie trzymaly... i poprostu auto jak chwile postalo, to je zalewalo.. prosta diagnoza... wywal wtryski na wierzch poloz na jakiej szmacie.. zakrec silnikiem.. i wyjdz i zobacz czy z ktoregos wtryskiwacza nie kapie... uwierz wystarczy minimalna ilosc
  14. tak da sie... wystarczy zrpobic swap na 1.8 T i bedzie wiecej o cale 25 KM
  15. panowie. Jest tyle informacji jak to zrobic na forum ze az sie dziwię ze chcecie komuś za to płacić. Ja poczytalem popytalem i sam zamontowalem
  16. montujesz przekaznik w lampach odpowiedanio podlaczasz i wszystko smiga bo jak zrobisz to pod obudowa nad nogami kierowcy to stracisz wszystkie pozycej a tak robisz to tylko w lampach przednich i wsio po problemie.. kumpel tak ma ale robil mu to Gwerty przy okazji przerabiania na Bix
  17. szkoda... bo bylem zajeb... ciekawy efektu koncowego
  18. a takie pytanko panowie.. czy ten blad moze wplywac na wystarowanie doladowania? w sensie ze czujnik nie widzi na ile jest otwarta przepustnica i tnie doladowanie? ---------- Post dopisany 01-06-2014 at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany 30-05-2014 at 15:47 ---------- ? ---------- Post dopisany 03-06-2014 at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2014 at 11:09 ----------
  19. nie to chyba nie taki.. postaram sie nie zapomniec i zrobie zdjecie jak moj wyglada
  20. czemu do zamkniecia? znalazles skrzynie?
  21. kurde sledze ten temat i jestem bardzo ciekawy jaki bedzie efekt faktyczny.. koncowy
  22. Klejk odpowiedział(a) na darioo99 temat w 1.8T
    turbo sie kończy ale kto daje ognia na zimnym silniku? Jak bedziesz tak dalej robil ze na zimnym ja ganial. To nie znasz dnia ani godziny jak stanie. A bedzie to niedługo. Ale jezeli dasz jej sie na spokojnie rozgrzać i wtedy dopiero ogien to troche ci jeszcze pozyje. Ja mam tak samo
  23. cos sie dzieje dzis?
  24. Klejk odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    yhy.. dobra dzieki bede jemu glowe meczyl
  25. Klejk odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    manetka nie byla czyszczona.. ale sprawdzalismy przy sterowniku na kostce i wszystkie sygnaly dochodza.. oo a pompke jakby mozna bylo sprawdzic? zeby tam sie dostac to trzeba zwalac pompe ABS?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.