Treść opublikowana przez Klejk
-
Powracajacy blad 16505 POMOCY!!!!
I trzyma ci stabilnie doładowanie? A nie myślałeś o tym żeby go dać przed n75? Z muszli na mbc z mbc na n75 i dopiero na wg?
-
Powracajacy blad 16505 POMOCY!!!!
A jakiej firmy masz tego mbc, i jak go podłączyłes? Bo ja,kupiłem jakiegoś chinczyka i się właśnie rozlecial
-
Powracajacy blad 16505 POMOCY!!!!
Tez sporadyczny, czasami to się nie zapali przez 100 km, a czasami wystarczy ze wyskoczy do sklepu
-
Powracajacy blad 16505 POMOCY!!!!
Tak jak piszesz, wpierw wymieniłem cala wiązek razem z wtyczka przy przepustnicy, zero efektów, to wtedy wymieniłem ECU i d*pa nadal to samo
-
Powracajacy blad 16505 POMOCY!!!!
Ja u siebie wymieniłem cala wiązkę i dużą, nic to nie dalo
-
Powracajacy blad 16505 POMOCY!!!!
Ja też jeżdżę na mbc i jak Narazie problemów nie mam :-)
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
I co się stało?
-
Od Czego Ta Wtyczka?
heheh tu nie chodzi o przejmowalem sie liczylem na jakis ukryty bajer
-
po postoju cieżko pali długo kreci
ja bym teraz sprawdzil/wymienil czujnik temp tak jak pisal Dev
-
Od Czego Ta Wtyczka?
myslisz? to wsumie po co w takim razei ta mala dwu pinowa wytczka? tzn dlaczego wtedy ma dwa piny? co podczas uderzenia ida tam dwa plusy?
-
Od Czego Ta Wtyczka?
Tak jak w temacie... na dole wrzucam zdjecia. kupielm fotole polskory jedna wtyczka jak sie domyslam to airbag.. ale ta czerwona? i wychodzi z niej tylko jeden brazowy kabel ---------- Post dopisany 13-07-2014 at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany 12-07-2014 at 09:54 ---------- ii co zadnej teorii?
-
[B7 BRD] Audi a4 b7 avant quattro
hmmm kiedys chyba bylem na tym podworku noo noo pogratulowac sliczna jest Pozdro
-
po postoju cieżko pali długo kreci
mialem identycznie u znajomego... tez silnik 1.6 ale inne oznacenie teraz nie pamietam jakie.. i u niego wtryski nie trzymaly... i poprostu auto jak chwile postalo, to je zalewalo.. prosta diagnoza... wywal wtryski na wierzch poloz na jakiej szmacie.. zakrec silnikiem.. i wyjdz i zobacz czy z ktoregos wtryskiwacza nie kapie... uwierz wystarczy minimalna ilosc
-
Czy da się podniesc moc w 1.8
tak da sie... wystarczy zrpobic swap na 1.8 T i bedzie wiecej o cale 25 KM
-
Licznik FIS montaz
panowie. Jest tyle informacji jak to zrobic na forum ze az sie dziwię ze chcecie komuś za to płacić. Ja poczytalem popytalem i sam zamontowalem
-
Taki myk ze światłami postojowymi przód. ktoś ma jakiś pomysł?
montujesz przekaznik w lampach odpowiedanio podlaczasz i wszystko smiga bo jak zrobisz to pod obudowa nad nogami kierowcy to stracisz wszystkie pozycej a tak robisz to tylko w lampach przednich i wsio po problemie.. kumpel tak ma ale robil mu to Gwerty przy okazji przerabiania na Bix
-
skrzynia 5b quattro z b6 do b5
szkoda... bo bylem zajeb... ciekawy efektu koncowego
-
Powracajacy blad 16505 POMOCY!!!!
a takie pytanko panowie.. czy ten blad moze wplywac na wystarowanie doladowania? w sensie ze czujnik nie widzi na ile jest otwarta przepustnica i tnie doladowanie? ---------- Post dopisany 01-06-2014 at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany 30-05-2014 at 15:47 ---------- ? ---------- Post dopisany 03-06-2014 at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2014 at 11:09 ----------
-
Składane lusterka z pilota - to dziala
nie to chyba nie taki.. postaram sie nie zapomniec i zrobie zdjecie jak moj wyglada
-
skrzynia 5b quattro z b6 do b5
czemu do zamkniecia? znalazles skrzynie?
-
skrzynia 5b quattro z b6 do b5
kurde sledze ten temat i jestem bardzo ciekawy jaki bedzie efekt faktyczny.. koncowy
-
1.8T Turbo wyje na zimnym
turbo sie kończy ale kto daje ognia na zimnym silniku? Jak bedziesz tak dalej robil ze na zimnym ja ganial. To nie znasz dnia ani godziny jak stanie. A bedzie to niedługo. Ale jezeli dasz jej sie na spokojnie rozgrzać i wtedy dopiero ogien to troche ci jeszcze pozyje. Ja mam tak samo
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
cos sie dzieje dzis?
-
Montaż tempomatu A4 B5
yhy.. dobra dzieki bede jemu glowe meczyl
-
Montaż tempomatu A4 B5
manetka nie byla czyszczona.. ale sprawdzalismy przy sterowniku na kostce i wszystkie sygnaly dochodza.. oo a pompke jakby mozna bylo sprawdzic? zeby tam sie dostac to trzeba zwalac pompe ABS?