Treść opublikowana przez Klejk
-
1.8 ADR 1996
a jak to nie bedzie wina gazu, podmien przeplywke, ja mialem podobnie w innym 1.8, i po wymianie przeplywki jest oki
-
[ALL B5] Montaż oryginalnych chromowanych obwódek szyb.
chlopaki dosyc spora ta lektura, a wiem ze tak bedzie latwiej kupielm choromy do siebie do sedana.... jak na tylne male szybki dostalem tylko listwy... da sie to zamontowac czy musze sprzedajacego meczyc aby doslal mi cale trojkaty? wiekszosc zdjec w watku juz nie aktualna... pomozcie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
A4 B5 1.8T max 4500rpm
Szczelność, szczelnosc
-
1,8t aeb brak mocy na benzynie
Mialem tak samo jak kupiłem swoją padaczkę, wymiana pompy i jest oki
-
Podniesienie mocy w 1.8 turbo 180 km
Do 200 powinieneś doskoczyć na seryjnych gratach
-
1BE z 1,8T do 1.9TDI ?
Tak, różnica jest między silnikami 4ro cylindrowymi a V6, reszta pasi
-
1BE z 1,8T do 1.9TDI ?
Będzie Oki, ja mam tak u siebie
-
brak części ?
Pas jest można to powiedzieć uniwersalny.. Przykładowo ty masz 1.8 i ta rura nie jest wykorzystywana... Ale już wszystkie które są doladowane mają ja wykorzystana także nic się nie bój
-
Problem z wycieraczkami
Tez mam u swojej kobietki w audio ten problem, tylko ze u niej zaczęło się to dziać po zimie.. Jak zdziwiona do mnie zadzwoniła ze jej spryskiwacze nie psikaja pierwsze co myślę przekaźnik, wiec go wymieniłem, trochę pomogło, bo teraz taka sytuacja pojawia się bardzo sporadycznie i co udalo sie komus to rozwiazac?
-
Podszarpuje przerywa rano gdy jest zimny
a mowilem ze przeplywka
-
Powracajacy blad 16505 POMOCY!!!!
no niestetyy watpie czy to ECU ja u sibie podmianialem ECU i bylo to samo.... wsumie to u mnie na ten moemnt problem znikl.. a nic z tym nie robilem.. od jakies 4 miesiecy tego bledu u siebie nie widzialem.. PS.. kolego koziol1172 miales dzownic
-
Srodkowy tlumik od oski do quatrro i odwrotnie
wydechy owszem... ale czy sam tlumik srodkowy strasznie sie rozni? czy wystarczy spawarka troche checi i gotowe
-
Srodkowy tlumik od oski do quatrro i odwrotnie
tak jak w temacie? przykladowo rozmawiamy o silniku 1.8 a 1.8TQ
-
odcina prąd
Może nie tyle co czyste a słaby styk..
-
odcina prąd
Ja bym też szukał przy aku
-
prosze o podpowiedz blad 00604
Uuu to mnie teraz pocieszyles
-
prosze o podpowiedz blad 00604
jak w temacie na klimatroniuku wyswietla mi blad 00604 00604 - Potentiometer Positioning Motor for Air Flow Flap (G113) 30-10 - Open or Short to Plus - Intermittent no i podstawowe pytanie, czy to moze wplynac na dzialanie klimy? bo mam z nia problem. ggdzie tego czujnika/potencjomertu szukac, i co moge ewentualnie z nim zrobic? a teraz po skasowaniu tamtego bledu on juz nie wraca pojawia sie ten błąd 1274 Silnik sterujący klapy przepływu powietrza-V71 jak sie do niego dobrac? co mozna z nim zrobic? i gdzie go dokladnie szukac?
-
problem z silnikiem audi a4 b5 1.8 20 ARG
Napisz co zrobiles
-
Jakies opinie na temat opon INFINITY INF 05
Te opinie to od jakiś zimowek ogólnie to czytałem o nich na necie, ale pytam bo może ktoś z kolegów posiada takowe
-
Jakies opinie na temat opon INFINITY INF 05
Witam... Co sadzicie o tych oponach, moze ktos na nich jezdzi? niby male pieniadze a to co czytale na necie to nie jest zla opona za te pieniadze http://www.rino-sklep.pl/pl/225-45r17-94w-opona-infinity-inf-05.html link przykladowy pozdro
-
radio gasnie przy odpalaniu silnika
rozrusznik ma bardzo duzy pobor mocy z aku.. takze to jak najbardziej normalne zachowanie...
-
Powracajacy blad 16505 POMOCY!!!!
Nie ponad 190 km
-
Moduł komfortu Audi A4 B5
Ja mam również dolozona centralne, aby mieć zamykane auto z pilota, tylko u siebie zrobiłem trochę inaczej, nie muszę trzymać pilota aby zamknąć szyby poprostu wysiadam z auta klik na pilocie, wpierw składają się lusterka a za moment lecą szyby
-
Powracajacy blad 16505 POMOCY!!!!
no wiem, ale poprostu zapytalm bo wsumie jak wczoraj spojrzalem to tak mialem u siebie i wsumie to rozwiazanie nie bylo do konca dobre.. bo wlasnie doladowanie poitrafilo latac zamowie tez properfecta i zrobie tak jak ty, bo mialem jakiegos chinczyka ktory mi sie rozsypal takiego masz? http://allegro.pl/manual-boost-control-properfekt-mbc-turbo-tuning-i4588793861.html