Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klejk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Klejk

  1. Klejk odpowiedział(a) na Tetrisek temat w 1.8
    a jak to nie bedzie wina gazu, podmien przeplywke, ja mialem podobnie w innym 1.8, i po wymianie przeplywki jest oki
  2. chlopaki dosyc spora ta lektura, a wiem ze tak bedzie latwiej kupielm choromy do siebie do sedana.... jak na tylne male szybki dostalem tylko listwy... da sie to zamontowac czy musze sprzedajacego meczyc aby doslal mi cale trojkaty? wiekszosc zdjec w watku juz nie aktualna... pomozcie
  3. Klejk odpowiedział(a) na Stefan Kamikadze temat w 1.8T
    Szczelność, szczelnosc
  4. Mialem tak samo jak kupiłem swoją padaczkę, wymiana pompy i jest oki
  5. Do 200 powinieneś doskoczyć na seryjnych gratach
  6. Klejk odpowiedział(a) na davidoff82 temat w Audi A4 B5
    Tak, różnica jest między silnikami 4ro cylindrowymi a V6, reszta pasi
  7. Klejk odpowiedział(a) na davidoff82 temat w Audi A4 B5
    Będzie Oki, ja mam tak u siebie
  8. Klejk odpowiedział(a) na Janis temat w Audi A4 B5
    Pas jest można to powiedzieć uniwersalny.. Przykładowo ty masz 1.8 i ta rura nie jest wykorzystywana... Ale już wszystkie które są doladowane mają ja wykorzystana także nic się nie bój
  9. Klejk odpowiedział(a) na axel689 temat w Audi A4 B5
    Tez mam u swojej kobietki w audio ten problem, tylko ze u niej zaczęło się to dziać po zimie.. Jak zdziwiona do mnie zadzwoniła ze jej spryskiwacze nie psikaja pierwsze co myślę przekaźnik, wiec go wymieniłem, trochę pomogło, bo teraz taka sytuacja pojawia się bardzo sporadycznie i co udalo sie komus to rozwiazac?
  10. a mowilem ze przeplywka
  11. no niestetyy watpie czy to ECU ja u sibie podmianialem ECU i bylo to samo.... wsumie to u mnie na ten moemnt problem znikl.. a nic z tym nie robilem.. od jakies 4 miesiecy tego bledu u siebie nie widzialem.. PS.. kolego koziol1172 miales dzownic
  12. wydechy owszem... ale czy sam tlumik srodkowy strasznie sie rozni? czy wystarczy spawarka troche checi i gotowe
  13. tak jak w temacie? przykladowo rozmawiamy o silniku 1.8 a 1.8TQ
  14. Klejk odpowiedział(a) na czachapll temat w Audi A4 B5
    Może nie tyle co czyste a słaby styk..
  15. Klejk odpowiedział(a) na czachapll temat w Audi A4 B5
    Ja bym też szukał przy aku
  16. Uuu to mnie teraz pocieszyles
  17. jak w temacie na klimatroniuku wyswietla mi blad 00604 00604 - Potentiometer Positioning Motor for Air Flow Flap (G113) 30-10 - Open or Short to Plus - Intermittent no i podstawowe pytanie, czy to moze wplynac na dzialanie klimy? bo mam z nia problem. ggdzie tego czujnika/potencjomertu szukac, i co moge ewentualnie z nim zrobic? a teraz po skasowaniu tamtego bledu on juz nie wraca pojawia sie ten błąd 1274 Silnik sterujący klapy przepływu powietrza-V71 jak sie do niego dobrac? co mozna z nim zrobic? i gdzie go dokladnie szukac?
  18. Napisz co zrobiles
  19. Te opinie to od jakiś zimowek ogólnie to czytałem o nich na necie, ale pytam bo może ktoś z kolegów posiada takowe
  20. Witam... Co sadzicie o tych oponach, moze ktos na nich jezdzi? niby male pieniadze a to co czytale na necie to nie jest zla opona za te pieniadze http://www.rino-sklep.pl/pl/225-45r17-94w-opona-infinity-inf-05.html link przykladowy pozdro
  21. rozrusznik ma bardzo duzy pobor mocy z aku.. takze to jak najbardziej normalne zachowanie...
  22. Klejk odpowiedział(a) na BF10 temat w Audi A4 B5
    Ja mam również dolozona centralne, aby mieć zamykane auto z pilota, tylko u siebie zrobiłem trochę inaczej, nie muszę trzymać pilota aby zamknąć szyby poprostu wysiadam z auta klik na pilocie, wpierw składają się lusterka a za moment lecą szyby
  23. no wiem, ale poprostu zapytalm bo wsumie jak wczoraj spojrzalem to tak mialem u siebie i wsumie to rozwiazanie nie bylo do konca dobre.. bo wlasnie doladowanie poitrafilo latac zamowie tez properfecta i zrobie tak jak ty, bo mialem jakiegos chinczyka ktory mi sie rozsypal takiego masz? http://allegro.pl/manual-boost-control-properfekt-mbc-turbo-tuning-i4588793861.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.