Treść opublikowana przez Klejk
-
Składane lusterka z pilota - to dziala
Ogólnie. To ja ma bank sygnał taki. Tylko teraz już Ci napewno nie powiem jaki kolor kabla... Musisz szukać w nogach kierowcy
-
Sonda Lambda wycofana z produkcji
Czyli jakie masz dalsze plany. Bo ja też mam problem z sonda
-
Zamiana skrzyni 5b na 6b a4 b5 AEB
Z ciekawości przeczytałem temat o ni hu hu nic nie kumam... Da się czy nie? I od czego? Jaki koszt +/-
-
Sonda Lambda wycofana z produkcji
Ale jak będzie ok też daj znać
-
Sonda Lambda wycofana z produkcji
Daj znać kolego jak wrzucisz inna sondę.. Jak to jedzie itd itp
-
Dziwne objawy przy przyspieszaniu/przerywanie pracy silnika///
Podpisami się pod temat mam to samo, wymieniłem przeplywke i było chwile lepiej teraz znowe to samo.
-
Jakieś opinie o oponach hankook
Ja też już korzystam.... I szczerze jak narazie jest bomba
-
lusterka zewnętrzne w chrom
Proszę cię widziałeś jak te nakładki się prezentują? Kupa na maxa
-
Rozporka dolna a osłoną pod skrzynię
No właśnie też nie wiem jak puścić... Siedzę w kanale i nie widzę sposobu... :/
-
Rozporka dolna a osłoną pod skrzynię
Tak jak w temacie. Mam rozporke dolna i chcem założyć osłonę pod skrzynię. Ale jakoś nie mogę skasować... Jakieś sugestie?
-
Jakieś opinie o oponach hankook
No ja właśnie zamówiłem opony te co w temacie... Zobaczymy co to bedzie
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
I jak ci wyszły te felgi? I jaka kasa?
-
Listwy drzwiowe/progowe polift, jakie polecacie kupić?
Oki...
-
Listwy drzwiowe/progowe polift, jakie polecacie kupić?
No właśnie wiem że te zamienniki tyle kosztują... Tylko czy ktoś je zakładał? Jak one wyglądają na aucie? I czy wogole pasują...
-
Listwy drzwiowe/progowe polift, jakie polecacie kupić?
Tak jak w temacie. Odpadły u mojej kobiety już 3 z 4 no i wiadomo jak to wygląda. Jej ori listwy zgnily i już ciężko je będzie uratować. Co polecacie kupić w ich miejsce? Jakoś ciężko mi się przekonać do tych zamienników na allegro... Czy może lepiej kupić ori używki? Nikomu nie dopadly te listwy?
-
Zawias z lifta do przedlifta?
Z tego co się orientuję to różnica jest tylko między q a oska... A resztę wszystko jest to samo.. Czy przed czy po lifcie... Ale na bank pewien nie jestem...
-
AEB szarpie i wcielo moc
Hmm.. Sprawdzę
-
AEB szarpie i wcielo moc
Raczej wątpię...
-
AEB szarpie i wcielo moc
Szczelny jest. Od tego zaczynałem diagnozę n75 podmieniony i bez zmian
-
AEB szarpie i wcielo moc
tak jak w temacie, jakis czas temu auto zaczelo poszarpywac i wcielo troche mocy... auto po uderzeniu w pedal gazu zrywa sie.... ale pozniej okolo 4 tys obrotow zaczynaja sie problemy. logi robione na LPG bo to auto od kiedy kupilem ma problemy z jazdana PB.... jakies sugetie? http://vaglog.pl/log_256799.html http://vaglog.pl/log_256800.html auto ma ogolnie program na 190 km Żadnych sugestii? Może zrobić jeszcze jakieś logi?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Też szukam właśnie... I powiem Ci ciężki temat...
-
Turbo K03s - gdzie kupić?
Albo pisz do kolegi DEV
-
Wycie 1,8t powyżej 2 tys obrotów
Może wspoma?
-
Wyciszenie silnika w 1.8t AEB
Ja mam od diesla poliftowego i pasuje jak ulał
-
Silnik przerywa Szybka pomoc
Zacznij od odmy. Masz dziurę w dolocie, ciągnie lewe powietrze to jak ma nie szarpać????