Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klejk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Klejk

  1. Ogólnie. To ja ma bank sygnał taki. Tylko teraz już Ci napewno nie powiem jaki kolor kabla... Musisz szukać w nogach kierowcy
  2. Czyli jakie masz dalsze plany. Bo ja też mam problem z sonda
  3. Klejk odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Z ciekawości przeczytałem temat o ni hu hu nic nie kumam... Da się czy nie? I od czego? Jaki koszt +/-
  4. Ale jak będzie ok też daj znać
  5. Daj znać kolego jak wrzucisz inna sondę.. Jak to jedzie itd itp
  6. Podpisami się pod temat mam to samo, wymieniłem przeplywke i było chwile lepiej teraz znowe to samo.
  7. Ja też już korzystam.... I szczerze jak narazie jest bomba
  8. Klejk odpowiedział(a) na Delta temat w Audi A4 B5
    Proszę cię widziałeś jak te nakładki się prezentują? Kupa na maxa
  9. No właśnie też nie wiem jak puścić... Siedzę w kanale i nie widzę sposobu... :/
  10. Tak jak w temacie. Mam rozporke dolna i chcem założyć osłonę pod skrzynię. Ale jakoś nie mogę skasować... Jakieś sugestie?
  11. No ja właśnie zamówiłem opony te co w temacie... Zobaczymy co to bedzie
  12. I jak ci wyszły te felgi? I jaka kasa?
  13. No właśnie wiem że te zamienniki tyle kosztują... Tylko czy ktoś je zakładał? Jak one wyglądają na aucie? I czy wogole pasują...
  14. Tak jak w temacie. Odpadły u mojej kobiety już 3 z 4 no i wiadomo jak to wygląda. Jej ori listwy zgnily i już ciężko je będzie uratować. Co polecacie kupić w ich miejsce? Jakoś ciężko mi się przekonać do tych zamienników na allegro... Czy może lepiej kupić ori używki? Nikomu nie dopadly te listwy?
  15. Z tego co się orientuję to różnica jest tylko między q a oska... A resztę wszystko jest to samo.. Czy przed czy po lifcie... Ale na bank pewien nie jestem...
  16. Szczelny jest. Od tego zaczynałem diagnozę n75 podmieniony i bez zmian
  17. tak jak w temacie, jakis czas temu auto zaczelo poszarpywac i wcielo troche mocy... auto po uderzeniu w pedal gazu zrywa sie.... ale pozniej okolo 4 tys obrotow zaczynaja sie problemy. logi robione na LPG bo to auto od kiedy kupilem ma problemy z jazdana PB.... jakies sugetie? http://vaglog.pl/log_256799.html http://vaglog.pl/log_256800.html auto ma ogolnie program na 190 km Żadnych sugestii? Może zrobić jeszcze jakieś logi?
  18. Też szukam właśnie... I powiem Ci ciężki temat...
  19. Albo pisz do kolegi DEV
  20. Może wspoma?
  21. Klejk odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Ja mam od diesla poliftowego i pasuje jak ulał
  22. Klejk odpowiedział(a) na rafal9119 temat w 1.8T
    Zacznij od odmy. Masz dziurę w dolocie, ciągnie lewe powietrze to jak ma nie szarpać????

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.