Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klejk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Klejk

  1. Tak jak w temacie chodzi o konkretną odpowiedź kogoś kto miał w ręku a najlepiej montowal. Czy alternator z Vki wejdzie do zwykłego rządowego silnika. Przykład czy alternator z V6 2.8 wejdzie do 1.8t
  2. Mój bald
  3. I n75 wogole nie pracuje
  4. Z tyłu glowicy
  5. Klejk odpowiedział(a) na szczepanov temat w 1.8T
    Moduł wzmocnienia na filtrze powietrza prawdopodobnie padł
  6. Odepnij czujnik temperatury. Na gorącym i zobacz czy wtedy odpali. Ja miałem tak u siebie
  7. I jak tam się ma temat? Zalozyles nowa? Jak to jeździ?
  8. Akurat robię przy swiatlowodami i coś o tym wiem. I obstawiam że jeżeli to było robione w warunkach domowych i na domowym sprzęcie to na bank nie będzie działać...
  9. Podpinam się... Z pytaniem co do regulacji
  10. Klejk odpowiedział(a) na Rcinma1 temat w 1.8T
    Jesteś pewien na bank że to co jest na turbinie to jest benzyna? A nie np płyn chłodniczy bo turbo pękło?
  11. U mnie po wypieciu tego pinu jest bez zmian...
  12. Odświeżam kotleta bo mam to samo... Coś się komuś udało dowiedzieć?
  13. Kurde mam wsumie podobny problem. Fakt że nie jestem pewien czy to zaczęło się dziać po wymianie licznika... Ale podpinam sie pod temat. Sprawdzę u siebie jak się zachowuje bez zegarów. I dam znać
  14. Klejk odpowiedział(a) na halikos temat w 1.8
    A zobacz czy będzie się tak działo jak odepniesz przeplywke. Miałem bardzo podobnie jak mi przeplywka padła
  15. No chodzić/jeździć a co z mocą? Bądź z iskra....
  16. Klejk odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Ja obstawiam pompę.. Bądź smok szukaj
  17. Klejk odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Możliwe... Ale ogólnie na gorącym ( gęstym) oleju ma jak najbardziej prawo pokazywać prawidlowo Takie info znalazłem w necie i u mnie się zgrywalo Zimny motor: -wolne obroty najlepiej 4-5bar -przy 3k Rpm najlepiej 5-7bar ciepły motor: -wolne obroty najlepiej 1.5-2bar -przy 3k Rpm 4-5bar Mocno rozgrzany: -wolne obroty 1.0-1.5bar -przy 3k Rpm 3-4bar
  18. Klejk odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    No to co dopiero na gorącym musi być...
  19. Klejk odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Nom. U mnie zapaliła się dopiero przy wyższych obrotach... Teraz nie pamiętam jakie ciśnienia powinny być. Ale 1 bar na ciepłym to jest za mało...
  20. Klejk odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Skoro smok czysty to ja bardziej stawiam na kończąca się pompę... Najlepiej to wepnij manometr i sprawdź...
  21. Klejk odpowiedział(a) na k232 temat w 1.8
    Prawdopodobnie Przytkany smok w misce. I przy danych obrotach nie jest w stanie zaciągnąć tyle ile potrzevuje
  22. A jak myślicie. Czy przyczyną takiego zachowania tzn bardzo podobnego jak w opisie może być uwalony alternator? Tzn max ładowanie 12,7?
  23. Hmmm no spoko to się odezwę na dniach do CB
  24. A gdzie skąd jak można zamówić? Masz jakieś wtyki:p bo też bym wolał nowy oryginał
  25. Ale nowej takiej nie idzie dostać... :/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.