Treść opublikowana przez Klejk
-
Szybkie pytanie na temat alternatora
Tak jak w temacie chodzi o konkretną odpowiedź kogoś kto miał w ręku a najlepiej montowal. Czy alternator z Vki wejdzie do zwykłego rządowego silnika. Przykład czy alternator z V6 2.8 wejdzie do 1.8t
-
Logi
Mój bald
-
Logi
I n75 wogole nie pracuje
-
AEB rozgrzany po odpaleniu gaśnie, zimny poszarpuje
Z tyłu glowicy
-
Brak iskry na 3 cyl.
Moduł wzmocnienia na filtrze powietrza prawdopodobnie padł
-
AEB rozgrzany po odpaleniu gaśnie, zimny poszarpuje
Odepnij czujnik temperatury. Na gorącym i zobacz czy wtedy odpali. Ja miałem tak u siebie
-
Sonda Lambda wycofana z produkcji
I jak tam się ma temat? Zalozyles nowa? Jak to jeździ?
-
Rozdzielacz Światłowodowy MMI-AMI-CDC
Akurat robię przy swiatlowodami i coś o tym wiem. I obstawiam że jeżeli to było robione w warunkach domowych i na domowym sprzęcie to na bank nie będzie działać...
-
Praca dźwigni hamulca ręcznego.
Podpinam się... Z pytaniem co do regulacji
-
Zalewa silnik? 1.8t avj
Jesteś pewien na bank że to co jest na turbinie to jest benzyna? A nie np płyn chłodniczy bo turbo pękło?
-
Brak klimy po wymianie licznika
U mnie po wypieciu tego pinu jest bez zmian...
-
2 bieg wentylatora klimatyzacji
Odświeżam kotleta bo mam to samo... Coś się komuś udało dowiedzieć?
-
Brak klimy po wymianie licznika
Kurde mam wsumie podobny problem. Fakt że nie jestem pewien czy to zaczęło się dziać po wymianie licznika... Ale podpinam sie pod temat. Sprawdzę u siebie jak się zachowuje bez zegarów. I dam znać
-
Problem z silnikiem ADR 1996r.
A zobacz czy będzie się tak działo jak odepniesz przeplywke. Miałem bardzo podobnie jak mi przeplywka padła
-
Dziwne objawy przy przyspieszaniu/przerywanie pracy silnika///
No chodzić/jeździć a co z mocą? Bądź z iskra....
-
Bardzo dziwna sytuacja
Ja obstawiam pompę.. Bądź smok szukaj
-
Bardzo dziwna sytuacja
Możliwe... Ale ogólnie na gorącym ( gęstym) oleju ma jak najbardziej prawo pokazywać prawidlowo Takie info znalazłem w necie i u mnie się zgrywalo Zimny motor: -wolne obroty najlepiej 4-5bar -przy 3k Rpm najlepiej 5-7bar ciepły motor: -wolne obroty najlepiej 1.5-2bar -przy 3k Rpm 4-5bar Mocno rozgrzany: -wolne obroty 1.0-1.5bar -przy 3k Rpm 3-4bar
-
Bardzo dziwna sytuacja
No to co dopiero na gorącym musi być...
-
Bardzo dziwna sytuacja
Nom. U mnie zapaliła się dopiero przy wyższych obrotach... Teraz nie pamiętam jakie ciśnienia powinny być. Ale 1 bar na ciepłym to jest za mało...
-
Bardzo dziwna sytuacja
Skoro smok czysty to ja bardziej stawiam na kończąca się pompę... Najlepiej to wepnij manometr i sprawdź...
-
Bardzo dziwna sytuacja
Prawdopodobnie Przytkany smok w misce. I przy danych obrotach nie jest w stanie zaciągnąć tyle ile potrzevuje
-
Dziwne objawy przy przyspieszaniu/przerywanie pracy silnika///
A jak myślicie. Czy przyczyną takiego zachowania tzn bardzo podobnego jak w opisie może być uwalony alternator? Tzn max ładowanie 12,7?
-
Sonda Lambda wycofana z produkcji
Hmmm no spoko to się odezwę na dniach do CB
-
Sonda Lambda wycofana z produkcji
A gdzie skąd jak można zamówić? Masz jakieś wtyki:p bo też bym wolał nowy oryginał
-
Sonda Lambda wycofana z produkcji
Ale nowej takiej nie idzie dostać... :/