Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Klejk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Klejk

  1. Klejk odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)
    Dobrze mówi, kumpel ma USA i ma dwie sondy w AEB
  2. kolejne urodziny w domu ale w sobote.... to moze sie ogarne do spota nic nie obiecuje
  3. Auto traci moc, a co najgorszenie nie ma bledow na VAGu, auta nie trzeba gasic aby wrocila moc.... nie mam pomyslow... dodaje komplet logow logi dynamiczne http://vaglog.pl/log_220520.html http://vaglog.pl/log_220519.html http://vaglog.pl/log_220518.html http://vaglog.pl/log_220517.html http://vaglog.pl/log_220516.html http://vaglog.pl/log_220515.html http://vaglog.pl/log_220514.html i logi statyczne http://vaglog.pl/log_220526.html http://vaglog.pl/log_220525.html http://vaglog.pl/log_220524.html i gdzie szukac problemu? za chwile dodam film, bo dziwne rzeczy dzieja sie z wezem dolotowym. moze ktos mial tak kiedys https://www.youtube.com/watch?v=9yN5nwLzcAU to jest dla mnie dziwne.... Mi to wyglada na zajeb***ny IC???????
  4. Klejk odpowiedział(a) na jarekaudi temat w 1.8T
    Nie.no to rozumiem
  5. Klejk odpowiedział(a) na jarekaudi temat w 1.8T
    A tak profilaktycznie dać tam silikonu czy tylko wymienić na nową?
  6. Klejk odpowiedział(a) na a4mwo temat w 1.9TDI
    Nigdzie. To normalne że auto ma ciężko
  7. Niestety, szwagierka ma urodziny
  8. Ja.nie obiecuję, ale postaram sie
  9. Tak
  10. U tak nie jest źle
  11. co sie nie da jak sie da... https://www.youtube.com/watch?v=G6s4YDegMe8
  12. http://allegro.pl/zawor-upustowy-dv-properfekt-turbo-vw-audi-vag-i5350513744.html#thumb/3 Ja mam u siebie takie cudo
  13. Nie sprawdzisz nie będziesz wiedział, ja myślę że byłoby całkiem nieźle, bo to jest glosniejsze jeżeli doładowanie jest wyższe a w dieslu jak wiadomo wiatru w układzie nie brakuje
  14. Spokojnie, zrobi się inu ciebie
  15. Z Tomkiem ktoś gadał?
  16. Proste pada to nikogo nie ma na placu więc jadę na galerie a ogólnie każdy chyba neta w tel ma to może tu napisac
  17. Ale co gdyby padało to galeria?
  18. Ja się piszę. Pogadam jeszcze z kumplem ale myślę że on też wpadnie
  19. Z tego co wiem to różnica jest w mocowaniu lusterek przed a po lifcie. Więcej ci nie powiem, sam mam przed lista ze skladanymi zajefajny bajer, a jeszcze jak zrobisz tak jak ja żeby składały się z zamknięciem auta
  20. Pany a ma ktoś zdjęcie, jak to wygląda jak są te małe chromy przyklejone?
  21. Mogłeś zdjęcie zrobić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.