Treść opublikowana przez Klejk
-
Grzeje sie klema dodatnia
Panowie pztanie.. czy tak ma byc ze podczas pracujacego sliniki... klema od plusa ma byc goraca?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
a dzisiaj ma ktos w planach byc?
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
jaki tu spokuj..... moze dzisiaj? Wkoncu by sie zebrac... Bo juz dawno nic nie bylo ---------- Post dopisany 05-09-2012 at 17:36 ---------- Poprzedni post napisany 29-08-2012 at 07:18 ---------- a dzis?
-
Problem z regulacją wysokości świecenia
aaa mienowicie... lampy za kazdym razem sie same inaczej ustawiaja mimo iz na przelaczniku ustawiona pozycja 3.... i kolejna rzecz jaka mnie denerwuje... jak ustawiam wysokosc na 2 poziomie... to swiatla mi same caly czas lataja gora dol.. jakies propozycje? aaa i czasami jest wogole tak ze mimo ze przestawiam na rozne ze tak powiem biegi.. to nic sie nie dzieje... lampy ani drgna... dopiero jak je zgasze i zapale to ruszaja... mozecie cos na to poradzic? czy to moze byc uwalony ten smieszny przelacznik do ustawainia ich? ---------- Post dopisany 30-08-2012 at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany 29-08-2012 at 19:48 ---------- nic? ---------- Post dopisany 01-09-2012 at 07:46 ---------- Poprzedni post napisany 30-08-2012 at 21:02 ---------- i??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no dokladnie jak cos to tak zrobie ) no to bede chyba podmie3nial w takim razie licznik... tym bardziej ze u mnie ucieklo kilka linii dzieki chlopaki za pomoc jak cos bede pytal (czytal )
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
z krancowkiami mam juz zalatwione bo robilem podswietlenie pod drzwi a na nogi :] takze obie z tylu sa dwu pinowe na pewno bo przecież tylne drzwi mają wspólny sygnał z drzwiami pasażera i tu trzeba by krańcówki pozmieniać no to na to kolego juz pisalem napewno kazda z nich jest ze tak powiem osobnym zasilaniem bo robilem rowniez podswietlenie pod drzwiami... na ziemie jak otwierasz drzwi... i w kazdych dziala osobno no tak.... ale jezeli ja mam immo w kompie... a nie w liczniku... to jedno z drugim zacznie sie grysc czy jak? bo caly czas tegonie moge zrozumiec co moze byc nie tak
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
tych co sa gdzies na poczatku postu? i co z tym immo3 ktorym kolega mnie straszy? mnie on tez bedzie obowiazywal?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
z krancowkiami mam juz zalatwione bo robilem podswietlenie pod drzwi a na nogi :] takze obie z tylu sa dwu pinowe
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Będzie, jak założy licznik poliftowy z A4, ogarnie immo3 i podłączy się pod krańcówki. Inaczej może zapomnieć. ---------- Post dopisany at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ---------- A zakładając z A6 tracisz wyświetlanie info o drzwiach i kłania się edycja wsadu na poziom paliwa, bo jest odwrotnie czujnik zrobiony. a czemu mam ogarnac immo3?? skoro ja mam immo poza zegarami? co masz na mysli?? ale znowu zakladajac zegary od polifta jest duzo rezania z kablami...?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
hmmm Panowie mamy pytanko... iz ze w poscie jest juz multum informacji i stron do przeczytania... poprostu brakuje czasu zeby to wszystko obleciec... a mam kilka pytan... i prosilbym tylko o zwiezla odp a nie odsylanie do wyszukiwarki tj. posiadam audiolke przedliftowa... mam juz licznik zalozony z fisem... i wiekszosc fukcji mi chodzi...ale teraz klika pytan czyyy w wersji przed liftem jest mozliwosc aby wyswietlala otwarte drzwi? i kolejne pytnie... czy jezeli w mojej wersji licznika nie da sie zrobic tych drzwi itd... to czy w wersji przedliftowej bedzei ciezko podlaczyc licznik z a6? immo wsumie mnie nie dotyczny bo mam je poza licznikiem... duzo rezania by bylo zeby zalozyc owaki?? I prosze tylko o odpowiedz a nie jakies docinki bo tez sie domyslalm ze gdzies w tym poscie to jest tylko szkoda mi czasu (zycia) zanim to znajde
-
[ALL B5] Audi custom FIS
Jak tam postepy kolego?
-
[B5 AEB] Logi na których blokach pomiarowych?
ja mam taki sam silniczek i u mnie przy otwartym oknie slychac turbo przy tak okolo 2200--2300 obrotow... ale to jest tylko takie swistniecie i auto zaczyna isc ale tez walcze co moze byc u mnie... bo turbo zawsze slysze... a auto nie zawsze idzie jak trzeba..
-
Czerwone turbo, po paru depnięciach...
heheh kolego nic sie nie martw... ja mam taki sam silnik... i u mnie to potrafi nawet delikatniu katalizator zrobic sie czerwony ;p a turbina nie jak u ciebie delikatnie rozowa... tylko swieci sie jak ognisko :] Naprawde nie masz sie czym przejmowac.... Ja zauwazylem to u mine po wymianie turbo... i tez sie zestresowalem... wiec zadzwonilem do ludkow od ktorych to kupielm i mowie co i jak.... a on do mnie a ilo konny ma Pna silnik... ja na to ze 150.... on do mnie to olej to Pan... :] mowi ze Np. w Audi TT gdzie byly te same silniki tylko ze po 200 konie to potrafily od temp pekac kolektory :] Takze kolego spokojna twoja :] a jak bedziesz bardzo chcial zobaczyc jak wyglada fest rozgrzane... daj mi znac np pw jak moja troche przegonie i filmik ci podesle :]
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
ktos dzis bedzie??
-
Strefa Śmiechu
Wróciłem pijany
-
Co to za kabelek ?
no wlasnie brak bo tylko tyle po niej zostalo
-
Co to za kabelek ?
jak na moje to jest kabelek do zmieniarki :]
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
moze ja ale nie wiem jeszcze na 100 %
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
pogoda sie piep.... :] galeria??
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
dzis ktos bedzie?
-
Duże spalanie... Klika sugestii i pytań
tak jest nawet oba
-
Duże spalanie... Klika sugestii i pytań
no i OK
-
Duże spalanie... Klika sugestii i pytań
a gdzie na vagu to sprawdzic?? bo co prawda mam Vaga ale jestem troche jeszcze w nim zielony ale jakis czas temu jak kumpel mi sprawdzal to mowil ze pracuje... zreszta nawet jak gaz mialem regulowany to bylo tam widac ze sonda cos pracuje... co do tego kolejnego błedu,., wymienilem juz przepustnicy i nadal potrafi pojawic mi sie ten blad... ale po wymianie falowanie obrotow spadlo o jakies 90 % bo tez jeszcze czasami potrafi zafalowac... ale co najwazniejsze auto odzyskalo moc... jest zywsze... itd ---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:00 ---------- a gdzie na vagu to sprawdzic?? bo co prawda mam Vaga ale jestem troche jeszcze w nim zielony ale jakis czas temu jak kumpel mi sprawdzal to mowil ze pracuje... zreszta nawet jak gaz mialem regulowany to bylo tam widac ze sonda cos pracuje... co do tego kolejnego błedu,., wymienilem juz przepustnicy i nadal potrafi pojawic mi sie ten blad... ale po wymianie falowanie obrotow spadlo o jakies 90 % bo tez jeszcze czasami potrafi zafalowac... ale co najwazniejsze auto odzyskalo moc... jest zywsze... itd
-
Duże spalanie... Klika sugestii i pytań
ta gaz byl regulowany jakies 2 tygodnie temu.. swiece jak wykrece... hmmm jasne... taka jakby kawa z mlekiem... cos w tym stylu ---------- Post dopisany at 09:40 ---------- Poprzedni post napisany at 09:40 ---------- ta gaz byl regulowany jakies 2 tygodnie temu.. swiece jak wykrece... hmmm jasne... taka jakby kawa z mlekiem... cos w tym stylu
-
Duże spalanie... Klika sugestii i pytań
no dzisiaj podlaczylem i mialem dwa bledy PODGRZEWANA SONDA LAMBDA 1 , RZAD CYLINDROW 1, NIESPRAWNOSC OBWODU PRADOWEGO POTENCJOMETR PRZEPUSTNICY USTERKA ZAKRESU / DZIALANIA G-69 hmmm wsumie z innych objawow... hmmm aaa czasami portafi mi strzelic... tzn kaszlnac... jakby cos z zaplonem bylo nie ta... logi na jakich grupach bys chcial?