Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rookie5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rookie5

  1. Fajnie jest odczuwalny ten strzal z dolu Nm Kolego, jak Ci chodzi to wszystko na LPG, nie miales zadnych problemów ?? Ładny egzemplarz B5 trafiles
  2. Kamil, przegladaj portale sprzedające auta. Mozna cos ciekawego znalezc, zobacz: AUDI S4 2.7BITURBO 310PS FULL OPCJA (3799817838) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Ta sztuka akurat mi sie podoba ale to tak na pierwszy rzut oka.
  3. To jest własnie to. Napewno moim kolejnym nabytkiem bedzie Audi z Q. Filip, widze po opisie ze byłes posiadaczem audi 2.7 TDI Q. Mozesz cos wiecej napisac o tym silniku, awaryjnosc, jak z elastycznoscia, spalaniem,czesciami i odczuciami z jazdy?? Jak cos pisz PW. Pozdro
  4. Kamil, Łukasz dobrze pisze. Ja jako posiadacz napedu Q mogę to zatwierdzić. W dużym śniegu, błocie czy piachu jest bezkonkurencyjny. Zawsze chciałem mieć auto z napedem na 4-ry łapy i uwierz mi, coś pięknego jak w zime się rusza spod świateł w duzym śniegu czy oblodzonej nawierzchni i zjeżdżasz ze skrzyżowania widząc w lusterku wstecznym auta, które sie kopią i ruszyć nie mogą uczucie jest BEZCENNE Szukaj ładnej sztuki z Q a napewno nie pożałujesz Pozdro
  5. Taki czujnik jest zalewany w polowie grubosci klocka, jak dojdzie do tego czujnika na klocku to wywala Ci błąd na fisie. A nie słyszysz, że któreś kolo bierze mocniej?? U mnie na przyklad slysze delikatnie jak juz te czujniki lataja po tarczy i jade dzisiaj klocki mieniac.
  6. rookie5 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Upsssssss Zapomniał ja sie Mówisz porodówka ?? No tak, ja to miejsce dopiero za miesiac odwiedze Jak będziesz jechał to sie odezwij to podjadę i ja
  7. rookie5 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Młodszy bracie, z żoną jedziesz ?? To może ja swoją wezmę Daj znać o ktorej bedziesz jechał
  8. rookie5 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Młodszy braciszek się odezwał
  9. rookie5 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Mariusz, bedzie tylek bity Powiadomiłeś wszystkich a sam nie byłes :/ Było fajnie i miło bylo poznać nowych kolegów
  10. Akurat bałem sie tego zeby nic nie urwać :/ Panowie a wyciagaliście pianke, która siedzi gdzies tak w połowie nadkola ?? Bo u mnie pod palcami jest wyczuwalna pianka wycieta w kształt między prawym błotnikiem a nadkolem (chyba ori) Tomek, wybacz za OT
  11. rookie5 odpowiedział(a) na pi0 temat w Podlaskie
    Po filmiku widać, że impreska była fajnie zorganizowana. Pogoda dopisała i napewno było całkiem sympatycznie.Nawet Kasjan ze swoją pomarańczową felą i uśmiechem został uwieczniony Pozdro chlopakom z BAU
  12. Zacny egzemplarz. Środek fajnie bardzo wyszedł, jak dojdzie do tego jeszcze biała nić to będzie kozak eeeh, ta dokładka przodu za***iście wygląda + bixy i jest malina. Z bixami mam ten sam problem, sprzęt caly jest tylko kabelki trzeba polutować
  13. rookie5 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Siemka Proponowalbym sie przywitać teżna głownym
  14. rookie5 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    + 1.8 TQ :grin::grin: :whistling: :whistling:
  15. rookie5 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    No ja bede w Nowince dłuuuuuuuuuuugi weekend. To jak cos to mozemy sie gdzies styknac
  16. rookie5 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Mariusz, potrzebuje bardzo pilnie resetu mózgowego od pracy i miasta, podobnie i szwagier dlatego wybralismy takie zaciszne miejsce Zastanowcie sie pożadnie, hehe. A i spożyc cos bedzie mozna obowiązkowo
  17. rookie5 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Z mojej strony to ja sie pisze. Mamy juz zarezerwowane pokoje w domkach "Czar Natury" , Nowinka. Takze jak cos to piszcie gdzie mozemy sie spotkac
  18. Kamil, napisałem juz wiadomosc na podlaskim.
  19. rookie5 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Siemka koledzy Ja z żoną planujemy dłuższy pobyt w BAU. Szwagier z siostra tez sie zadeklarował, jak usłyszał ze planuje z wami spotkanie to ostro poszedł po bandzie i zaczął poszukiwania domków. Więc jak ktoś by sie pisał to można cos ogarnąc 15,16,17 lub 18 Sierpnia w Augustowie Mariusz, Rafal porazmawiajcie ze swoimi kobietami to może byśmy razem sie spotkali Tutaj wydaje mi, że jest fajnie LEŚNA POLANA - OBIEKT Z ATRAKCYJNĄ OFERTĄ Augustów - opinie (10) na Spanie.pl - pensjonat w Augustowie Obczajcie i sie zastanowcie
  20. Kolego, a sprawdzałes klocki hamulcowe ?? Może sie koncza i wywala błąd.Mam od paru dni tez taki błąd. Kumpel mówi, że istnieje taka możliwość większego zużycia wewnetrznych klocków, a na nich przecież sa czujniki. Dobrze gadam ?? I w zasadzie w moim przypadku to mogą być tylne klocki, bo zewnetrznych juz troche mało zostało.
  21. rookie5 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Ja akurat niestety na weekend niedostępny :/ Inwentaryzacja w pracy całą sobote i niedziele. wrrrrrrr Ale później jak najbardziej dostępny Panowie, to jak z wyjazdem do Augustowa ??
  22. HEHE Moja "malutka" żona robiła to zdjęcie Oczywiście specjalna dedykacja od żony Kamil, z jakim silniczkiem wkoncu nabyłeś ?? hehe. Chciałbym takie B5
  23. Obyśmy się jeszcze spotkali w takim gronie, może następny klubowicz będzie brał ślub, albo prędzej Bukowina, kto wie Ważne że ślub udany Dzięki za spota No może nie będzie ślubu, ale będzie odnowa przysięgi małżeńskiej i później wesele ale ... Możemy jakby co się spotkać w październiku A co będzie w Październiku ?? W Październiku, Drogi kolego będzie moje weselicho
  24. Obyśmy się jeszcze spotkali w takim gronie, może następny klubowicz będzie brał ślub, albo prędzej Bukowina, kto wie Ważne że ślub udany Dzięki za spota No może nie będzie ślubu, ale będzie odnowa przysięgi małżeńskiej i później wesele ale ... Możemy jakby co się spotkać w październiku
  25. rookie5 odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Mariusz, no teraz dla naszych pań jak najbardziej jest wskazane przebywanie na świezym powietrzu Także my jak najbardziej jesteśmy za. Tylko trzeba byloby zgrać się z chętnymi z Augustowa, Ełku, Olecka i okolic.Chłopaki dajcie znać jak wam pasuje i jakiś dogodny termin dla wszystkich moze ustalimy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.